Xiaomi Mi Band 2 @aliexpress
474°Zakończono

Xiaomi Mi Band 2 @aliexpress

22
lis 5. 2016
Nadciąga dzień 11.11. W ofercie z linku w tym dniu Mi Band 2 będzie kosztował 21,14$. Można zastosować kupon na 2$ (Select coupon) i kupon wymieniony za monety na początku każdej godziny – 1$ co daję nam cenę końcową 18,14$. Czy można stosować kupony razem? Odpowiedź: imgur.com/a/c…STx

Aktualizacja (10.11) – Wszystkie sklepy dzień przed wielką wyprzedażą 11.11 zmieniły cenę na 26$ więc wynikła jedna wielka lipa! Okazję zamykam.
Aktualizacje społecznościowe
22 Komentarze
21,14 to nie 70 zlotych. A kupony, ktore wymagaja tyle wysilku, aby je zdobyc, sa bezwartosciowe. Wiec cena mibandu powinna byc 85 zlotych.
Autor
Cooleklis 5. 2016

21,14 to nie 70 zlotych. A kupony, ktore wymagaja tyle wysilku, aby je …21,14 to nie 70 zlotych. A kupony, ktore wymagaja tyle wysilku, aby je zdobyc, sa bezwartosciowe. Wiec cena mibandu powinna byc 85 zlotych.

​wcale nie jest je tak trudno zdobyć. Wystarczy 140 monet. 40 monet wymieniasz na select kupon 2$, a 100 monet wymieniasz na kupon 1$, możesz to zrobić na początku każdej godziny, i zrobisz to bez problemu bo ten kupon najpóźniej zostaje wykupowany
Zbanowany
Kangoorlis 5. 2016

​wcale nie jest je tak trudno zdobyć. Wystarczy 140 monet. 40 monet wy …​wcale nie jest je tak trudno zdobyć. Wystarczy 140 monet. 40 monet wymieniasz na select kupon 2$, a 100 monet wymieniasz na kupon 1$, możesz to zrobić na początku każdej godziny, i zrobisz to bez problemu bo ten kupon najpóźniej zostaje wykupowany


Łączenie kuponów - tu chodzi raczej o łączenie kuponu sprzedawcy z tym ali, a nie 2 kuponów ali.
Autor
dubeldaniellis 5. 2016

Łączenie kuponów - tu chodzi raczej o łączenie kuponu sprzedawcy z tym ali, …Łączenie kuponów - tu chodzi raczej o łączenie kuponu sprzedawcy z tym ali, a nie 2 kuponów ali.


Regulamin:

• Kupony Specjalne (czyli select coupons) można łączyć z innymi zniżkami i kuponami na AliExpress.
Kupony będą realizowane w następującej kolejności:
- zniżki na poszczególne produkty
- zniżki sklepowe
- kupony sklepowe
- Kupony Specjalne
- Kupony AliExpress
- Zniżki AliExpress
Boty wszystko wykupią w 0.00000001 sec.
Autor
marcingp5lis 5. 2016

Boty wszystko wykupią w 0.00000001 sec.


Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie xD
marcingp5lis 5. 2016

Boty wszystko wykupią w 0.00000001 sec.

​Ja tam swój 3$ zebrałem w pierwszym podejściu. 1$ były chyba ze 30 sekund.
jaką mamy pewność że nie kupimy podróbki?
Sposób na odebranie kuponów jest prosty.
Na komputerze ustawiamy sobie stronę do odbierania kuponów. Ja zmniejszyłem sobie stronę tak żeby były wszystkie kupony widoczne na stronie żeby nie scrollować. Najeżdzamy kursorem na ikone odbierania kuponu tego który nas interesuje. Dwie sekundy przed czasem zero wciskamy F5 i klikamy myszką. Po tym jak pojawi się okno akceptacji wymiany szybko klikamy na exchange i możemy sie cieszyć kuponem na koncie. Dzisiaj od pierwszego razu ustrzeliłem kupon za dyszkę.
Autor
roboslis 5. 2016

jaką mamy pewność że nie kupimy podróbki?

​stu procentową, poczytaj opinie pod produktem.
Zapomnij że kupisz go w tej cenie. Chyba, że będziesz pierwszy. Pozostali zapłacą ok. 23$ po uzwzględnieniu kuponu 2$ i ok. 14% żniżki na procentowym kuponie 7$/10$
Edytowane przez: "qleczka" lis 5. 2016
Leonidas94lis 5. 2016

​Ja tam swój 3$ zebrałem w pierwszym podejściu. 1$ były chyba ze 30 sekun …​Ja tam swój 3$ zebrałem w pierwszym podejściu. 1$ były chyba ze 30 sekund.

​Jak odebrać ten zasrany kupon 10 dolców?
Opaskę mogę polecić
Pisałem juz na którejś z okazji

-

- łatwo się rysuje szkiełko
- słaby oryginalny program mi fit
- czasami sie odpina z ręki ale nie spada dzięki ciasnej klamerce.
- raz puls 48 a za chwile 78. Żeby dokładnie zbadać najlepiej sie zatrzymać i unieść odpowiednio rękę
- krokomierz wg mnie nie podaje prawidłowego wyniku
- drzemka w dzien nie jest liczona jako sen tylko jako odpoczynek.

+
- długo trzyma bateria. Moj egzemplarz 27 dni.
- budzenie opaska nie zrywa wszystkich domowników
-wodoodporny podczas kąpieli.
- powiadomienia o SMS poczcie telefonie poprzez wibracje i symbol na wyswietlaczu
- przyjemna w noszeniu opaska silikonowa
- ładna opaska z funkcja zegarka i kalendarza.
Edytowane przez: "yupi" lis 5. 2016
Jak ktoś chce tą opaskę, to jutro 6.11 będzie do kupienia za 19.99$
geekbuying.com/ite…tml
Sprzedaż w tej cenie zaczyna się o 11:00, więc radzę być punktualnie gdyż jest tylko 300 sztuk.

skazilis 5. 2016

Jak ktoś chce tą opaskę, to jutro 6.11 będzie do kupienia za 19. …Jak ktoś chce tą opaskę, to jutro 6.11 będzie do kupienia za 19.99$http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Bracelet-for-Android-iOS---Black-366206.htmlSprzedaż w tej cenie zaczyna się o 11:00, więc radzę być punktualnie gdyż jest tylko 300 sztuk.


gdzies jakies info ?
skazilis 5. 2016

Jak ktoś chce tą opaskę, to jutro 6.11 będzie do kupienia za 19. …Jak ktoś chce tą opaskę, to jutro 6.11 będzie do kupienia za 19.99$http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Bracelet-for-Android-iOS---Black-366206.htmlSprzedaż w tej cenie zaczyna się o 11:00, więc radzę być punktualnie gdyż jest tylko 300 sztuk.

Jakies cashbacki do tego da rade zrobic?
Moim skromnym zdaniem ta oferta nigdy nie będzie na poziomie 21,14 USD tak samo jak teraz nie jest dostępna oferta za 23,49 USD. Najniższa cena dotyczy opcji niedostępnej, służącej jedynie do promocji oferty. 11.11 pojawi się pewnie jedna sztuka w tym wariancie i tyle. Z mojego doświadczenia jest to częsta praktyka na Aliexpress i moim zdaniem najniższa cena nie powinna być pokazywana jeżeli nie ma tego wariantu w sprzedaży.
skazilis 6. 2016

http://promotion.geekbuying.com/promotion/mi_singles_day


dzięki wielkie, udało się zakupić bezproblemowo, mimo że strona chyba stanęła na 4 minuty,
19,99 $, ~ 77 zl , wole chyba na spokojnie kupic o te 7zl drozej niz z botami xD się o ułamki sekund bić , plus dla ciebie !
yupilis 5. 2016

Opaskę mogę polecić Pisałem juz na którejś z okazji - - łatwo się rysuje s …Opaskę mogę polecić Pisałem juz na którejś z okazji - - łatwo się rysuje szkiełko - słaby oryginalny program mi fit - czasami sie odpina z ręki ale nie spada dzięki ciasnej klamerce. - raz puls 48 a za chwile 78. Żeby dokładnie zbadać najlepiej sie zatrzymać i unieść odpowiednio rękę - krokomierz wg mnie nie podaje prawidłowego wyniku - drzemka w dzien nie jest liczona jako sen tylko jako odpoczynek. + - długo trzyma bateria. Moj egzemplarz 27 dni. - budzenie opaska nie zrywa wszystkich domowników -wodoodporny podczas kąpieli. - powiadomienia o SMS poczcie telefonie poprzez wibracje i symbol na wyswietlaczu - przyjemna w noszeniu opaska silikonowa - ładna opaska z funkcja zegarka i kalendarza.


Sprostowania:
- nie rysuje sie łatwo ani trudno, od 2 miechów zrezygnowałem z folii ochronnej i brak rys nadal, ale jeżeli ktoś pracuje na budowie to zamawiać folię (na allegro była za ok. 40zł za 3 szt, od chińczyków to samo kupiłem za ok. 6zł :D)
- mi fit jest OK, ale jak cały soft Xiaomi - zastój i marazm panuje od 2 lat (usunęli inteligentny alarm!)
- często się odpina podczas wkładania koszul itp. poza tym nigdy na oryginalnej opasce
- takie wahania pulsu (jak i np. ciśnienia) to naturalny stan każdego organizmu, więc nie wiem OCB, pewnie brak podstawowej wiedzy medycznej
- krokomierz podaje bardzo dobre wyniki, w porównaniu do Mi Banda 1 jest znacznie lepszy algorytm, a tam już było dobrze
- w ogóle nie wykrywa snu w dzień, algorytm poprawnie wykrywa sen w godz ok. 21:00-10:00, jak ktoś pracuje po nockach, to będzie miał lipę w statach

- bateria przy ciągłym monitorowaniu tętna trzyma ok 12 dni, więc jest rewelacyjnie
- opaska nie jest wodoodporna, norma IP67 nie gwarantuje tego i pisanie o wodoodporności, to wprowadzanie innych w błąd i narażanie ich na całkowite uszkodzenie opaski!


Najnowsza aplikacja Mi Fit do pobrania na apk mirror (ta w sklepie Google Play rzadko kiedy jest aktualizowana, nie wiedzieć czemu):
apkmirror.com/apk…it/

Dodatkowo pobrać appke Notify & Fitness, która jest prawdziwym kombajnem, dająca pełną kontrolę nad Mi bandem:
play.google.com/sto…=pl

Ogólnie trudno nie polecić gdyż jest to bezkonkurencyjny "gadżet", w którym wszystko działa poprawnie.
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" lis 6. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy