267°
Zakończono
Xiaomi mi band 1s w niższej cenie @Gearbest
15 Komentarzy

mam tam kupony za komentarze chyba wezme

Ta cena wisi już jakiś czas.

1,4$ oszczędzone to ma być okazja?

Jeśli ktoś nie korzystał jeszcze z givingassistant, to polecam się zainteresować tematem. Nowi mogą zaoszczędzić 5$ + 12% wartości zamówienia

Mi już idzie miesiąc z GearBest, ale to przez to ze bez trakingu

ponad 30dni z gearbest to standard. W styczniu mój miband szedł 32dni, z kolei power bank odebrany w czwartek szedł 36dni. W obu wykupiony tracking.

B

Mi GoPoor z Gearbesta przyszło w ciągu 2 tygodni. Aktualnie czekam na powerbank od xiaomi za 12$ i kilka innych pierdół

Autor

lvg52Kwi 3.

1,4$ oszczędzone to ma być okazja?

​Szukając na allegro nowe kupisz za 90-100 zł więc cena jest niższa, a obecnie GB ma najniższa cenę jako znalazłem z giving assistant może być jeszcze mniej więc oferta jest warta uwagi jeśli ktoś planuje zakup.

luki776Kwi 3.

Mi już idzie miesiąc z GearBest, ale to przez to ze bez trakinguJa z kolei na power banka od Xiaomi czekam 14.02. i jak na razie ani widu, ani słychu.

1r0nKwi 4.

Ja z kolei na power banka od Xiaomi czekam 14.02. i jak na razie ani widu, ani słychu.


odpisali że czas w przypadku zamówień z połowy lutego (pierwszej połowy) może być nawet do (ok) 60 dni (do połowy kwietnia) z uwagi na chiński nowy rok i święta ichniejsze
generalnie jeśli masz listonosza w miarę uczciwego to winno przyjść - też mi czasem bardzo długo idą z chińskich sklepów przesyłki ale ....dochodzą - nawet te darmówki z zapals doszły wszystkie sześć sztuk (co byłem w szoku bo w w ogole o nich zapomniałem już a tutaj w skrzynce po prawie 2,5 miesiąca bummm i jest koperta za kopertą ....bez trackingu itp)

pzdr

mr.ch1c3nKwi 3.

ponad 30dni z gearbest to standard. W styczniu mój miband szedł 32dni, z kolei power bank odebrany w czwartek szedł 36dni. W obu wykupiony tracking.

​36 dni roboczych? ja czekam na powerbanka już prawie 40 dni roboczych i nadal ni widu ni słychu

Autor

Do mnie przyszła właśnie paczka z 23 marca więc przychodzą. Niecałe 3 tygodnie, nie jest źle jak na darmową dostawę z Chin.
Mam nadzieję, że pozostałe dotrą bez problemu.

pavian0Kwi 11.

Do mnie przyszła właśnie paczka z 23 marca więc przychodzą. Niecałe 3 tygodnie, nie jest źle jak na darmową dostawę z Chin. Mam nadzieję, że pozostałe dotrą bez problemu.


do mnie dzisiaj paczka nadeszła z .....12 lutego !!! ale przyszła i to się liczy (bez trackingu nawet) !!!
pisałem w jej sprawie do supportu i info dostałem że przez święta ichniejsze takie opóźnienia mogły się pojawić (do nawet 50-60dni)
także (jak na darmową wysyłkę przez cały świat) nie ma co narzekać !!!
pzdr

Do mnie przyszła dziś po 60 dniach paczka z Ali (już dispute był otwarty), więc te problemy i opóźnienia związane z nowym rokiem to nie ściema i dotyka nie tylko Gearbest-a.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst