Xiaomi mi band 1s w niższej cenie @Gearbest
267°Zakończono

Xiaomi mi band 1s w niższej cenie @Gearbest

15
kwi 3. 2016
*Flash sale*
na gearbest.com - teraz xiaomi mi band 1s jest w niższej cenie - 15.59 USD, w przeliczeniu wychodzi około 60 zł. Oferta kończy sie 5.04. Cena standardowa na gearbest to coś koło 17 USD
Aktualizacje społecznościowe
15 Komentarzy
mam tam kupony za komentarze chyba wezme
Ta cena wisi już jakiś czas.
1,4$ oszczędzone to ma być okazja?
Jeśli ktoś nie korzystał jeszcze z givingassistant, to polecam się zainteresować tematem. Nowi mogą zaoszczędzić 5$ + 12% wartości zamówienia
Mi już idzie miesiąc z GearBest, ale to przez to ze bez trakingu
ponad 30dni z gearbest to standard. W styczniu mój miband szedł 32dni, z kolei power bank odebrany w czwartek szedł 36dni. W obu wykupiony tracking.
B
Mi GoPoor z Gearbesta przyszło w ciągu 2 tygodni. Aktualnie czekam na powerbank od xiaomi za 12$ i kilka innych pierdół
Autor
lvg52kwi 3. 2016

1,4$ oszczędzone to ma być okazja?

​Szukając na allegro nowe kupisz za 90-100 zł więc cena jest niższa, a obecnie GB ma najniższa cenę jako znalazłem z giving assistant może być jeszcze mniej więc oferta jest warta uwagi jeśli ktoś planuje zakup.
luki776kwi 3. 2016

Mi już idzie miesiąc z GearBest, ale to przez to ze bez trakinguJa z kolei na power banka od Xiaomi czekam 14.02. i jak na razie ani widu, ani słychu.
1r0nkwi 4. 2016

Ja z kolei na power banka od Xiaomi czekam 14.02. i jak na razie ani … Ja z kolei na power banka od Xiaomi czekam 14.02. i jak na razie ani widu, ani słychu.


odpisali że czas w przypadku zamówień z połowy lutego (pierwszej połowy) może być nawet do (ok) 60 dni (do połowy kwietnia) z uwagi na chiński nowy rok i święta ichniejsze
generalnie jeśli masz listonosza w miarę uczciwego to winno przyjść - też mi czasem bardzo długo idą z chińskich sklepów przesyłki ale ....dochodzą - nawet te darmówki z zapals doszły wszystkie sześć sztuk (co byłem w szoku bo w w ogole o nich zapomniałem już a tutaj w skrzynce po prawie 2,5 miesiąca bummm i jest koperta za kopertą ....bez trackingu itp)

pzdr
mr.ch1c3nkwi 3. 2016

ponad 30dni z gearbest to standard. W styczniu mój miband szedł 32dni, z k …ponad 30dni z gearbest to standard. W styczniu mój miband szedł 32dni, z kolei power bank odebrany w czwartek szedł 36dni. W obu wykupiony tracking.

​36 dni roboczych? ja czekam na powerbanka już prawie 40 dni roboczych i nadal ni widu ni słychu
Autor
Do mnie przyszła właśnie paczka z 23 marca więc przychodzą. Niecałe 3 tygodnie, nie jest źle jak na darmową dostawę z Chin.
Mam nadzieję, że pozostałe dotrą bez problemu.
pavian0kwi 11. 2016

Do mnie przyszła właśnie paczka z 23 marca więc przychodzą. Niecałe 3 tygod …Do mnie przyszła właśnie paczka z 23 marca więc przychodzą. Niecałe 3 tygodnie, nie jest źle jak na darmową dostawę z Chin. Mam nadzieję, że pozostałe dotrą bez problemu.


do mnie dzisiaj paczka nadeszła z .....12 lutego !!! ale przyszła i to się liczy (bez trackingu nawet) !!!
pisałem w jej sprawie do supportu i info dostałem że przez święta ichniejsze takie opóźnienia mogły się pojawić (do nawet 50-60dni)
także (jak na darmową wysyłkę przez cały świat) nie ma co narzekać !!!
pzdr
Do mnie przyszła dziś po 60 dniach paczka z Ali (już dispute był otwarty), więc te problemy i opóźnienia związane z nowym rokiem to nie ściema i dotyka nie tylko Gearbest-a.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy