Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Mi 9T Carrefour
132° Zakończono

Xiaomi Mi 9T Carrefour

1.488,18zł Darmowa dostawa DarmowaCarrefour Okazje
50
cze 26. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mi 9t na stronie Carrefour. 1-2 dni robocze darmowa dostawa kurierem. Sprzedawca Dragonist. Dobre opinie sprzedawcy w ceneo i zawsze pewniejsza gwarancja dzięki sprzedaży przez Carrefour.
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Ciekawa propozycja ale czekam na mi 9t pro/K20 pro
Żaden Carrefour! Napisz uczciwie, w tytule Dragonist. Dla tych co chcą zakupy na firmę- fv 0%, więc się nie opłaca. Poza tym, dla Ciebie, za wstawkę, plus!
50 Komentarzy
Ciekawa propozycja ale czekam na mi 9t pro/K20 pro
Sprzedawca Dragonist.
Co to za cudo kolejne
Żaden Carrefour! Napisz uczciwie, w tytule Dragonist. Dla tych co chcą zakupy na firmę- fv 0%, więc się nie opłaca. Poza tym, dla Ciebie, za wstawkę, plus!
Czy to na pewno gwarancja przez Carrefour? Carrefour nie jest sprzedawcą w tym przypadku.
Nitrod26/06/2019 08:33

Czy to na pewno gwarancja przez Carrefour? Carrefour nie jest sprzedawcą w …Czy to na pewno gwarancja przez Carrefour? Carrefour nie jest sprzedawcą w tym przypadku.


Nie jest jasno napisane na stronie jak wygląda proces gwarancyjny, dlatego napisałem, że dzięki sprzedaży przez Carrefour zawsze pewniej, że sprzedający Cię nie wydmucha
Ciekawe czy to Global czy jakieś chińskie dziwadło
KitusKotus26/06/2019 08:32

Sprzedawca Dragonist.Co to za cudo kolejne


Coś pokroju bestcena
czekam na mi9t pro (k20 pro) 6/128
mmxv26/06/2019 08:52

czekam na mi9t pro (k20 pro) 6/128


Ja już bym kupował na ali, ale tylko wersja chińska na razie tam jest. Myślałem, że B20 nigdy mi się nie przyda, a mieszkam teraz w takim miejscu, gdzie bez B20 nie mam w ogóle LTE, a dzięki B20 30-40mb.
Jak jest fv0% to lepiej sobie odpuścić i kupić z pewniejszego źródła.
Jest fv23%
Darth_Norbe26/06/2019 09:46

JestNie ma. Nie wprowadzaj społeczności w błąd:

"UWAGA: jesteśmy spółką brytyjską wystawiamy faktury UE z VAT 0% dla firm, które posiadają NIP UE tzn. mają aktywny numer VAT oraz nie wystawiamy faktur 23%." carrefour.pl/mar…42/
Musiol26/06/2019 09:50

Nie ma. Nie wprowadzaj społeczności w błąd:"UWAGA: jesteśmy spółką brytyjs …Nie ma. Nie wprowadzaj społeczności w błąd:"UWAGA: jesteśmy spółką brytyjską wystawiamy faktury UE z VAT 0% dla firm, które posiadają NIP UE tzn. mają aktywny numer VAT oraz nie wystawiamy faktur 23%." https://www.carrefour.pl/marketplace/shop/view/id/2542/


Co ty pitolisz carefur jest z Francji
Darth_Norbe26/06/2019 09:51

Co ty pitolisz carefur jest z Francji


Smartfona sprzedaje dostawca Dragonist, co jest zaznaczone w ofercie. Więc proszę raz jeszcze - nie wprowadzaj społeczności w błąd.
Info o firmie Dragonist

Mamy najniższe cen na rynku. Dlaczego? Ponieważ poszukujemy najbardziej korzystnej ceny u dystrybutorów z całej Europy. Staramy się nadążyć również za nowinkami technologicznymi i oferować naszym klientom jak najlepszy towar w atrakcyjnej cenie. Wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe, z plombami. Oferujemy gwarancje sprzedawcy bądź producenta przez 24 miesiące. Wystawiamy faktury dwujęzyczne w języku polskim i angielskim. UWAGA: jesteśmy spółką brytyjską wystawiamy faktury UE z VAT 0% dla firm, które posiadają NIP UE tzn. mają aktywny numer VAT oraz nie wystawiamy faktur 23%. Prosimy w związku z tym o rozważne zakupy na firmę.


Dane firmy:
NOW MOBILE LTD
Barking Road, 776-778
E13 9PJ London
Wielka Brytania
NIP: GB274658367


Autor namieszał, przy tzw marketplace sklep taki jak carrefour udostepnia tylko platforme do sprzedazy, nie odpowiada w zaden sposob za dostawe, gwarancje itp.

Tak jakby galeria handlowa odpowiadala za gwarancje poszczegolnego sklepu/stoiska.
Panowie... po co ta spina o fak. VAT...
Na pepper trzeba będzie już chyba wrzucać info dla Januszów biznesu iż oferta nie dla nich :-) Też mam działalność ale nigdy czegoś co choćby raz miałbym użyć prywatnie, w koszt nie wrzucam ... to się nazywa uczciwość ...
MrBright8326/06/2019 10:37

Panowie... po co ta spina o fak. VAT...Na pepper trzeba będzie już chyba w …Panowie... po co ta spina o fak. VAT...Na pepper trzeba będzie już chyba wrzucać info dla Januszów biznesu iż oferta nie dla nich :-) Też mam działalność ale nigdy czegoś co choćby raz miałbym użyć prywatnie, w koszt nie wrzucam ... to się nazywa uczciwość ...


Raczej głupota
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst