Niestety, ta okazja już wygasła
Xiaomi Aqara przekaźnik 2-kanałowy
150° Zakończono

Xiaomi Aqara przekaźnik 2-kanałowy

89zł Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
36
150° Zakończono
Xiaomi Aqara przekaźnik 2-kanałowy
kwi 5. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W przedsprzedaży pojawił się długo oczekiwany przekaźnik z rodziny Aqara / Xiaomi Mi Home. Promo małe, ale już zamówione na testy.

Cena US$22.99
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Do czego się to stosuje ?
36 Komentarzy
@digitallizm dodaj w opisie cenę w dolarach
Dobra to powiedz czego szukać:

Potrzebuję taki przekaźnik na baterie do którego mogę podpiąć kilka czujników ;P. Nie chodzi mi o sterowanie przełącznikami tylko o wysyłanie tego co czujnik odbiera. Zigbee albo ZWave.
Do czego się to stosuje ?
smacznyPierozek05/04/2019 12:03

Dobra to powiedz czego szukać:Potrzebuję taki przekaźnik na baterie do kt …Dobra to powiedz czego szukać:Potrzebuję taki przekaźnik na baterie do którego mogę podpiąć kilka czujników ;P. Nie chodzi mi o sterowanie przełącznikami tylko o wysyłanie tego co czujnik odbiera. Zigbee albo ZWave.


Ale do systemu Mi Home czy może do Home Assistant (z odbiornikiem ZigBee)? Dla Mi Home nie kojarzę takiego a dla reszty można poszukać moduł-płytkę na Botlandzie np. No i to będzie DIY na 100% + programowanie.
Już od około 2 tygodni jest na AliExpress w lepszej cenie.
DavePL3 min

Do czego się to stosuje ?


To samo co Aqara przełącznik 2-klawiszowy Zero Line, dla sterowania światłem (lub gniazdkami ;)). Potrzebowałem tego do modernizacji istniejącego oświetlenia w pokoju, gdyż nie pasuje mi ten z klawiszami
DavePL2 min

Do czego się to stosuje ?


Dołączam się do pytania.
digitallizm7 min

Ale do systemu Mi Home czy może do Home Assistant (z odbiornikiem ZigBee)? …Ale do systemu Mi Home czy może do Home Assistant (z odbiornikiem ZigBee)? Dla Mi Home nie kojarzę takiego a dla reszty można poszukać moduł-płytkę na Botlandzie np. No i to będzie DIY na 100% + programowanie.


Do smartthingsa ewentualnie HomeAssistant
DavePL10 min

Do czego się to stosuje ?


np. możesz sterować dwoma urządzeniami elektrycznymi, np. lampką i telewizorem... oddzielnie. Czyli ustawić scenę: "Tryb Wakacje -> Odłacz zasilanie od lampki i TV). Albo oświetlenie, jak masz włącznik dwuguzikowy to dodatkowo możesz go oprogramować, jak leżysz w łóżku i chcesz poczytać to możesz z telefonu zgasić tylko połowę świateł.
Edytowane przez: "smacznyPierozek" kwi 5. 2019
STOO_NINJA12 min

Już od około 2 tygodni jest na AliExpress w lepszej cenie.


Niestety nie widziałem I nikt nie wrzucił tutaj..
To jest to samo co Aqara Smart Light Control

Różnica jest taka, że to może działać z klasycznymi wyłącznikami i nie trzeba przerabiać instalacji elektrycznej.
Można to umieścić w rozdzielnicy. Dla osób nie lubiących dedykowanych przełączników a lubiących MiHome to urządzenie jest idealne.
Czy istnieje takie urządzenie w MiHome, które pozwoli mi np. włączyć wentylator w łazience kiedy wilgotność przekroczy 80%? Wentylator jest na zasilaniu sieciowym oczywiście. Jedyne co mi przychodzi do głowy to kupno tej ich wtyczki do gniazdka i jej przerobienie.
ZdenekSpamana05/04/2019 12:24

Czy istnieje takie urządzenie w MiHome, które pozwoli mi np. włączyć went …Czy istnieje takie urządzenie w MiHome, które pozwoli mi np. włączyć wentylator w łazience kiedy wilgotność przekroczy 80%? Wentylator jest na zasilaniu sieciowym oczywiście. Jedyne co mi przychodzi do głowy to kupno tej ich wtyczki do gniazdka i jej przerobienie.Dlaczego ma działać w MiHome? Może sonoff z czujnikiem temp i wilgotności?
maro_8 min

Dlaczego ma działać w MiHome? Może sonoff z czujnikiem temp i wilgotności?


Mam czujnik Xiaomi temp. i wilgotności w łazience.
ZdenekSpamana05/04/2019 12:24

Czy istnieje takie urządzenie w MiHome, które pozwoli mi np. włączyć went …Czy istnieje takie urządzenie w MiHome, które pozwoli mi np. włączyć wentylator w łazience kiedy wilgotność przekroczy 80%? Wentylator jest na zasilaniu sieciowym oczywiście. Jedyne co mi przychodzi do głowy to kupno tej ich wtyczki do gniazdka i jej przerobienie.Termometr aqara wraz ze smart socketem aqara.
Zrobić odpowiednią scene i będzie grało.
Można też użyć sonoff basic wraz ze sonoff TH16 lub sam th16, nawet taniej wyjdzie niż xiaomi.
Edytowane przez: "asdc" kwi 5. 2019
asdc05/04/2019 12:34

Termometr aqara wraz ze smart switchem aqara. Zrobić odpowiednią scene i b …Termometr aqara wraz ze smart switchem aqara. Zrobić odpowiednią scene i będzie grało.Można też użyć sonoff basic oraz sonoff TH16, nawet taniej wyjdzie niż xiaomi.


O jakim switchu mówisz? Możesz podać linka?
A nie lepiej już brać coś z shelly? Raz że taniej, dwa mniejsze no i przeprogramować na tasmotę też się da.
asdc05/04/2019 12:37

ah, socket, pomyliło mi się.np. t …ah, socket, pomyliło mi się.np. tuhttps://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-smart-home-socket-zigbee-gniazdko-7137683414


Właśnie akurat o takim rozwiązaniu pisałem. Ale to jest taka droga dookoła. Powinni zrobić takie przełączniki, które wpinasz w linię.
ZdenekSpamana8 min

Właśnie akurat o takim rozwiązaniu pisałem. Ale to jest taka droga doo …Właśnie akurat o takim rozwiązaniu pisałem. Ale to jest taka droga dookoła. Powinni zrobić takie przełączniki, które wpinasz w linię.Spoko, chińczyk pomyślał. Masz jeszcze takie coś 2 w 1.

pl.gearbest.com/liv…363
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od digitallizm. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst