Niestety, ta okazja już wygasła
Xenoblade Chronicles 2 pudełkowa na Nintendo Switch 129,99 z Allegro Smart i darmową dostawą
92° Zakończono

Xenoblade Chronicles 2 pudełkowa na Nintendo Switch 129,99 z Allegro Smart i darmową dostawą

135,98zł156zł-13%Allegro Okazje
9
wrz 4.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra pudełkowa Xenoblade Chronicles 2 na Nintendo Switch. Dla posiadaczy Allegro Smart gra za 129.99 zł. Nie wiem jaka wersja pudełka (uzupełnię jak przyjdzie), natomiast co do samego sprzedawcy to ma wyłącznie pozytywne opinie.

wg serwisu Metacritic:
Metascore: 83
User Score: 8.7

Opis z serwisu GRYOnline:

Xenoblade Chronicles 2 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu gier RPG, tworzonych przez studio Monolith Software. Produkcja została wydana przez firmę Nintendo, jako tytuł ekskluzywny dla konsoli Switch. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich części serii, pieczę nad opisywanym tytułem sprawował Tetsuya Takahashi.

Historia opowiedziana w Xenoblade Chronicles 2 nie jest w żaden sposób powiązana z fabułą pierwszej części serii. Gracze trafiają do Alrest – fantastycznego świata pokrytego tak zwanym „Morzem chmur”. Górują nad nim Tytani, czyli istoty tak olbrzymie, że na ich grzbietach mieszczą się całe osady wznoszone przez ludzi, a nawet rozległe, różnorodne krainy. Jego centrum stanowi natomiast World Tree – potężne drzewo, na którego szczycie znajduje się mityczna kraina Elysium. Z uwagi na fakt, że ta ostatnia jest postrzegana jako istny raj, rozmaite frakcje funkcjonujące w świecie gry prowadzą swoisty wyścig zbrojeń – wszystko po to, by dotrzeć do Elysium, nim zrobią to konkurenci.

Niespodziewanie do tego wyścigu dołącza Rex, czyli główny bohater gry, żyjący na grzbiecie Azordy – jednego z mniejszych Tytanów. Chłopiec zostaje poproszony o pomoc przez Pyrę, której celem jest przekroczenie bram Elysium; nie zastanawiając się zbyt długo, protagonista przystaje na jej propozycję i wyrusza w długą i niebezpieczną podróż, nieświadomy tego, że w ten sposób wplątuje się w znacznie większą intrygę, której finał zdecyduje o losach ludności zamieszkującej Alrest.

Wydarzenia, w jakich bierzemy udział, grając w wydane na platformę Switch Xenoblade Chronicles 2, obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy eksplorujemy zróżnicowane lokacje (zarówno na piechotę, jak i na grzbietach przyjaźnie nastawionych istot), wykonujemy rozmaite zadania zlecane przez postacie neutralne oraz toczymy zacięte boje z przeciwnikami, korzystając z szerokiego repertuaru standardowych ciosów i specjalnych ataków, których wyprowadzenie wymaga uprzedniego naładowania stosownego wskaźnika. W grze nie brakuje oczywiście rozbudowanego systemu rozwoju postaci, dzięki któremu możemy zwiększyć potencjał bojowy prowadzonych do boju wojowników. Oprócz wspomnianego wcześniej Reksa w trakcie rozgrywki przejmujemy kontrolę również nad innymi bohaterami znanymi pod nazwą Drivers. Każdy z herosów odznacza się nie tylko indywidualnymi cechami charakteru i unikalnym wyglądem, lecz także zróżnicowanymi zdolnościami bojowymi, z których robi użytek na polu walki. Towarzyszą im tak zwani Blades (jedną z nich jest Pyra) przyzywani przy pomocy klejnotów zwanych „Core Crystals” – mowa o istotach, które można określić mianem „żywych broni”. Pomimo że w toku przygody nie przejmujemy nad nimi bezpośredniej kontroli, ich rola na polu walki jest znacząca – wspomagając herosów przy pomocy tak zwanych Blade Arts, są w stanie odmienić losy niejednego starcia, niezależnie od tego, czy specjalizują się w ofensywie, defensywie czy wreszcie w leczeniu sprzymierzeńców.

Niewątpliwym atutem Xenoblade Chronicles 2 jest trójwymiarowa grafika wysokiej jakości – produkcja zwraca uwagę za sprawą unikalnej stylistyki oraz bogatej kolorystyki. Na osobną wzmiankę zasługuje specjalnie skomponowany soundtrack skutecznie tworzący klimat wielkiej przygody.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

9 Komentarzy
mi pokazuje 129,99, popraw w opisie
[edit] opis masz skopiowany z Bayonetta
Edytowane przez: "Michal_Sz." wrz 4.
Michal_Sz.04/09/2019 12:54

mi pokazuje 129,99, popraw w opisie[edit] opis masz skopiowany z Bayonetta


ta cena w opisie to cena już wliczoną wysyłką
Michal_Sz.04/09/2019 12:54

mi pokazuje 129,99, popraw w opisie[edit] opis masz skopiowany z Bayonetta


Dzięki, poprawione!
Spoko gra mam i polecam, ale raczej dla fanów jrpg.
leci plusik cena dobra a gierka zajebiscie trzyma cenę
O co kaman?cena dobra a minusy sie sypia
fidofehuta04/09/2019 14:53

Bywa, w tym komentarzu już to było poruszane.


Tak czy siak dzieki za wstawke.dalem plusika i kupilem.pozdr.
koalos04/09/2019 14:57

Tak czy siak dzieki za wstawke.dalem plusika i kupilem.pozdr.


Super, miłej zabawy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst