XCOM 2 PC PL Steam
160°

XCOM 2 PC PL Steam

32,89zł199,99zł-84% Darmowa dostawa Darmowa3Kropki Okazje
7
160°
XCOM 2 PC PL Steam
paź 18. 2020
Nieskomplikowana fabuła obejmuje wydarzenia związane z atakiem na Ziemię nieznanego agresora. Tytułowy X-COM to nazwa organizacji nającej za zadanie bronić Błękitna Planetę, powstałej dzięki połączeniu sił wszystkich ziemskich państw.

W XCOM 2 twórcy gry postanowili odwrócić role i to XCOM stał się agresorem. Ponieważ chce prowadzić kosmiczną ekspansję, nieprzerwanie boryka się z typowymi problemami: brakiem surowców i koniecznością zwalczania kosmitów.

Gracze bedą musieli tworzyc siatkę bojowników i dzialać i walczyc zarówno w otwartych straciach, jak i podczas partyzanckich działań.
Aktualizacje społecznościowe
3Kropki Okazje
7 Komentarzy
Na xbox one nie ma na to jakiejś fajnej promki?
Cena startowa z kosmosu
4 letnia gra kosztuje niby 200zl?
Super gra. Wpadła mi swego czasu na PS Plusa i tak z nudów ją odpaliłem...przednia zabawa. Kto nie grał - polecam koniecznie.
Świetna gierka. Polecam, warta pełnych pieniędzy tym bardziej warto brać ją w promocji.
mentikk19/10/2020 08:59

Super gra. Wpadła mi swego czasu na PS Plusa i tak z nudów ją od …Super gra. Wpadła mi swego czasu na PS Plusa i tak z nudów ją odpaliłem...przednia zabawa. Kto nie grał - polecam koniecznie.


Miałem to samo, świetna gra ale niestety nie na PS4. Loadingi dla mnie zabiły przyjemność z grania choć i tak skończyłem ją na PS4.
TrueVanDal19/10/2020 11:56

Miałem to samo, świetna gra ale niestety nie na PS4. Loadingi dla mnie z …Miałem to samo, świetna gra ale niestety nie na PS4. Loadingi dla mnie zabiły przyjemność z grania choć i tak skończyłem ją na PS4.


Przyznaję, loadingi przesadzone. Liczyłem, że zostało to jakimiś update'ami poprawione, bo trochę od wydania minęło, ale niestety nie. Ale jak przełknąć tę jedną gorzką pigułkę, to gra była mimo wszystko bardzo wciągająca. Chociaż finał już poszedł mi na farcie i niewiele brakło, żebym padem przebił ścianę
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst