Niestety, ta okazja już wygasła
XBOXONE WATCH DOGS
271° Zakończono

XBOXONE WATCH DOGS

19,99zł 8,99zł Allegro Okazje
13
271° Zakończono
XBOXONE WATCH DOGS
sie 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Platforma: XboxOne
  • Wersja gry: pudełkowa
  • Wersja językowa: z polskimi napisami
  • Stan: Nowa w Folii
  • Kompletna: płyta z grą, pudełko z okładką
  • Okładka: hiszpańska

Watch Dogs to gra akcji z otwartym, nafaszerowanym technologicznymi nowinkami Chicago, w której najpotężniejszą bronią bohatera stają się umiejętności hakerskie. Jest to dzieło kilku studiów, którymi przewodniczy Ubisoft Montreal, znane z takich serii jak Assassin’s Creed, Tom Clancy’s Rainbow Six czy Far Cry. Na potrzeby tej produkcji stworzono nowy silnik Disrupt, pozwalający na stworzenie tętniącego życiem, szczegółowego miasta.

Wcielamy się w postać byłego przestępcy imieniem Aiden Pearce, czyli antybohatera, który jest ekspertem we włamywaniu się do systemów elektronicznych. Dzięki temu potrafi, bagatela, wywołać karambol poprzez manipulację światłami na skrzyżowaniu, podłączyć się do miejskiego systemu monitoringu czy włamać do telefonu mijanej osoby, aby dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat i na przykład zaingerować w przebieg jej codziennego życia (uratować przed złodziejaszkiem, wykraść pieniądze z konta itp.). Talenty Pearce'a pozwalają mu na kontrolowanie prawie każdego elementu otaczającego go nowoczesnego świata.

Dokonywanie tego wszystkiego jest możliwie dzięki obecności Centralnego Systemu Operacyjnego, czyli ctOS. Rozwiązanie to podłączyło do jednej sieci infrastruktury zarządzające m.in. zasilaniem, miejskim metrem, sygnalizacją świetlną i kamerami monitoringu. W rezultacie metropolie kontrolowane są przez komputery, będące własnością prywatnych firm. Korporacje te wykorzystują swoją pozycję do gromadzenia ogromnych ilości danych na temat każdego obywatela. Aby przejąć kontrolę nad daną dzielnicą, wystarczy znaleźć lokalną centralę ctOS i zdobyć potrzebne kody dostępu.

Gra oferuje świat o otwartej strukturze, w którym każdy element podłączony do Centralnego Systemu Operacyjnego stanowi potencjalną broń. Wszystko to nie oznacza wcale, że Aiden jest słabeuszem przyklejonym do ekranu komórki. Wprost przeciwnie, bohater doskonale radzi sobie również z fizyczną przemocą i jest w stanie rozprawić się ze znacznie liczniejszymi siłami wroga. W trakcie starć korzysta zarówno z broni palnej (od zwykłego pistoletu aż po bazookę), materiałów wybuchowych domowej roboty, jak i technik walki w zwarciu. Przeżycie ułatwia mu również system osłon.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
13 Komentarzy
Gra ogolnie slaba . Slaba fizyka jazdy
frezor_frezor23/08/2020 09:09

Gra ogolnie slaba . Slaba fizyka jazdy


Niektórzy twierdzą, że lepsza od dwójki
wifeh23/08/2020 15:08

Niektórzy twierdzą, że lepsza od dwójki


A no to pogratulowac gustu xD
megalodon23/08/2020 16:53

ale za takie pieniądze warto ?


Nie, rozdawali przeciez to za darmo
wifeh23/08/2020 16:54

Nie, rozdawali przeciez to za darmo


kiedy bo już nie pamiętam
Słaba, tak samo jak 2
megalodon23/08/2020 16:56

na Xboxa ?


Na epicu było za darmo wieki temu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst