Niestety, ta okazja już wygasła

Xbox, Ulepszenie Deluxe do F1 2021 za darmo w ramach Xbox Game Pass Ultimate

kwi 20. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Użytkownicy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, która jest dostępna bardzo tanio z naszym poradnikiem, mogą już odebrać kolejną darmową korzyść. Tym razem Microsoft proponuje graczom bezpłatne Ulepszenie Deluxe do F1 2021, które kosztuje normalnie 89.99 zł.

Ulepszenie Deluxe do F1 2021 najłatwiej odebrać przez przeglądarkę. Aby to zrobić, wystarczy udać się pod ten adres i zalogować się na swoim koncie z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate. Następnie wystarczy tylko kliknąć duży, zielony przycisk z napisem POBIERZ, zatwierdzając cały proces. Alternatywnie, korzyść można też zgarnąć na konsoli Xbox lub komputerze, udając się do odpowiedniej sekcji.

Bezpłatne uaktualnienie Deluxe do F1 2021 w ramach korzyści Xbox Game Pass Ultimate można odebrać najpóźniej do 16 maja 2022 roku.

Zestaw zawiera pakiet ikon „Mój zespół”, siedmiu legendarnych kierowców (m.in. Michael Schumacher i Felipe Massa) dla trybu „Mój zespół”, dodatkowe przedmioty kosmetyczne, 18 tysięcy sztuk wirtualnej waluty PitCoin i jeszcze kilka pomniejszych benefitów

526391_1.jpg
Źródło: XGP
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
32 Komentarze
Prześlij Komentarz