Niestety, ta okazja już wygasła
XBox + PC Live Gold + Game Pass (Game Pass Ultimate "GPU") 15 miesięcy - proszę czytać opis (VPN) KONTO PL STARE* LUB NOWE
792° Zakończono

XBox + PC Live Gold + Game Pass (Game Pass Ultimate "GPU") 15 miesięcy - proszę czytać opis (VPN) KONTO PL STARE* LUB NOWE

129zł824,85zł-84%CDkeys Okazje
313
maj 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nowe konto lub stare na którym nigdy nie było Game Pass Ultimate lub nowe + stare do grania - info w opisie przy końcu - czytać, a będziecie happy

* UWAGA !!! SPRAWDŹ NA SWOIM OBECNYM KONCJE, KTORE MIAŁO JUŻ GPU CZY MOZESZ KUPIC PONOWNIE ZA 4 ZŁ, KLIKAJĄC W LINK Z PUNKTU 11 I LOGUJĄC SIĘ NA SWOJE KONTO - MS DAŁO MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU W PROMO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH LECZ NIE WSZYSTKIM TO DZIAŁA - oczywiście jak ktoś będzie chciał to może zakupić GPU w cenie 54.99 zł na swoim starym koncje ale polecam jednak zalozyc nowe konto i zapłacić te 4 zł.

Czym jest XBox Game Pass Ultimate:
262407.jpg
1. Tworzymy nowe konto (Polskie) Microsoft jeżeli jest/było na obecnym koncie GPU:
TUTAJ


2. Dodajemy swoją karte kredytową do konta Microsoft - WAŻNE !!! Aby w dalszych krokach nie było problemu.


3. Kupujemy Live Gold na 12 m-c: (KODY SIĘ SUMUJĄ czyli można kupić 2x12 miesięcy bez obaw i mamy 28 m-c GPU finalnie po konwersji). UWAGA: Kody na Live Gold muszą być z tego samego regionu. Jezeli np. obecnie masz Live Gold 12 m-c z Argentyny to nie dodasz z Brazyli itd. - 2x te subskrypcje muszą być z tego samego regionu)
Live Gold 12 miesięcy VPN BRAZYLIA (CDKays)
262407.jpg* Płacąc Revolut zmieniając walute u góry na funty GBP = ~122 zł na dzień 27.05 godzina 12:30

Opcje płatności: VISA / MASTERCARD / PayPal / Revolut

Lub ewentualnie z MTCgame ale drożej:

Live Gold 12 miesięcy VPN TURCJA (mtcGame)

* Płacąc Revolut = ~ 130 zł na dzień 14.05 godzina 6:00

!!! UWAGA !!!

Po zakupie z "CdKays" na adres mailowy podany w zamówieniu przychodzi mail z linkiem na samym dole do wygenerowania naszego kodu - klikamy na "Access my code"
262407.jpg*Mail może przyjść z opóźnieniem więc z ewentualną reklamacją proszę odczekać max 24h W sprawie reklamacji kontaktujemy sie ze sklepem w którym zakupiliśmy Live Gold poprzez live czat na stronie sklepu lub mailowo

Ps. Możliwość podzielenia tej kwoty na dwie osoby (dwie osobne konsole lub konsola + PC) - wiecej info w opisie ✌


4. Instalujemy program z Google Play Store na telefonie z Androidem ---> Lightsail VPN lub z systemem iOS --> TunnelBear (darmowa rejestracja konieczna).

W razie problemów z programem LightsailVPN (wywala komunikat o regionie po wpisaniu kodu mimo włączonego VPN) należy użyć innego np. ZenVPN lub HolaVPN (tutaj kupujemy klucz dostepu na Allegro za ~5 zł na rok).

* Z poziomu PC i przeglądarki polecam Edge w trybie incognito + wtyczka -> UrbanVPN <-
262407.jpgUWAGA !!! Należy wcześniej wyłączyć dodatki typu "Block ads" w przeglądarce Dzięki za info @Rafał_Szwagierek


5. Włączamy program na telefonie --> Ustawiamy serwer zależny na jaki region zakupiliśmy Live Gold

WAŻNE: Serwery Brazylia i Turcja są zazwyczaj ale nie zawsze płatnymi opcjami w programach VPN - należy się zapoznać z tym po zainstalowaniu jakiegoś programu.


6. Logujemy sie w przeglądarce Chrome na swoje nowe konto Microsoft i wprowadzamy otrzymany kod pod tym adresem:
TUTAJ WPROWADZAMY OTRZYMANY KOD
262407.jpgKiedy zostaniemy zapytani o cykliczną płatność za subskrypcje, zostawiamy włączoną co daje nam dodatkowy 1 miesiąc.


7. Wylogowujemy się z konta Microsoft oraz wyłączamy nasz program VPN - od tego momentu wszystko robimy normalnie bez zadnego programu !!! WAŻNE


8. Jak mamy jakies inne kody zakupione lub dołączone do konsoli (prócz Live Gold "Trial" i Game Pass Ultimate) należy je dodać w tym momencje MAKSYMALNY CZAS SUBSKRYPCJI WYNOSI 36 MIESIĘCY - wiecej się nie da Prosze pamiętać 😁


9. Kupujemy Game Pass PC (Beta):
Game Pass PC (Beta)
262407.jpg

10. Przypisujemy konto Microsoft do usługi Xbox Live - klikamy "UTWÓRZ KONTO" i używamy danych nowego konta Microsoft na ktorym ma być GPU czyli e-mail + hasło. WCZEŚNIEJ NALEŻY WYLOGOWAĆ TO KONTO ZE STRONY MS:
Konto XBox Live
262407.jpgJEŻELI KTOŚ MA PROBLEMY Z TYM PUNKTEM TO NALEŻY GO POMINĄĆ


11. Na sam koniec dokonujemy zakupu subskrypcji Game Pass Ultimate (GPU):
Game Pass Ultimate
262407.jpgUWAGA!!! W razie problemów z konwersją do GPU z poziomu telefonu/PC, należy ją przeprowadzić z poziomu naszej konsoli lub z poziomu aplikacji XBox Game Pass na telefony


12. Wyłączamy płatność cykliczną Game Pass Ultimate po zalogowaniu się na to konto i przechodzimy do zakładki --> "Usługi i Subskrypcje".


WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT ZWIĄZANY Z SUBSKRYPCJAMI, PŁATNOŚCIAMI, KONTEM ITP. ZNAJDZIEMY POD TYM LINKIEM


A tu taki mały bonusik - jak zrobić żeby z jednego konta można było grać na dwóch osobnych konsolach dzieląc kwote na dwie osoby po znajomosci (kolega, kuzyn itp.) 💪💪💪 PORADNIK:

1. Konto z GPU nie może służyć do grania !!! WAŻNE

2. Na konsoli nr. 1 dodajemy konto z GPU i po zalogowaniu się na nie, wchodzimy w ustawienia i ustawiamy je jako " Moja konsola domowa"( SYSTEM - > USTAWIENIA -> OGÓLNE -> PERSONALIZACJA -> Moja domowa konsola Xbox ). Po tym wylogowujemy sie z tego konta (wypisz się) NIE USUWAMY KONTA !!! Logujemy się na swoje stare.

3. Na konsoli nr. 2 dodajemy konto z GPU i się na nie logujemy lecz NIE WYLOGOWUJEMY - przełączamy się na swoje stare konto.

4. Na konsoli nr. 1 nie musimy robić już nic wiecej, procz tylko zalogowania się na swoje stare konto.

5. Na konsoli nr. 2 musimy być zalogowani na obu kontach jednoczesnie - konto z GPU w tle, a gramy na swoim starym. I tutaj trzeba tak robic za kazdym razem przy odpaleniu konsoliUSTAWIENIE NOWEGO KONTA POD GPU, A GRANIE NA SWOIM STARYM KONCJE:

KONSOLA + PC (tylko punkt 5 opisu):

Wiele osób pyta co ze starym kontem itp., a więc tlumacze w punktach:

1. Nowe konto zakładamy tylko wtedy, kiedy nie mamy pewności czy mieliśmy kiedyś Game Pass Ultimate "GPU" na obecnym lub wiemy, że mieliśmy.

2. Stare konto zostaje jako wasze główne na którym gracie w gry, macje save z gier, osiagniecia itd.. Innym słowem - korzystacie z konta tak jak do tej pory bez żadnych zmian.

3. Po zakupie GPU dodajecie nowe konto na konsoli, logujecie sie i ustawiacie w ustawieniach konsoli to konto jako "Moja domowa konsola".
SYSTEM - > USTAWIENIA -> OGÓLNE -> PERSONALIZACJA -> Moja domowa konsola Xbox

4. Logujecie/Przełączacie się na swoje stare konto - gracie.

5. Nowe konto przypisujemy do Microsoft Store, a w aplikacji Xbox Game PC logujemy się na starym. W ten sposób wszystkie save działają i mozna grac na swoim starym koncje na PC.

Podziękowania dla @jaroslaw.adam za tą informacje odnośnie PC

6. Nowego konta z aktywną subskrypcją GPU:

NIE USUWAMY / NIE GRAMY NA NIM JEŻELI NIE MA TAKIEJ POTRZEBY ALE OCZYWIŚCIE MOZNA NA NIM GRAĆ / NIECH SOBIE BEDZIE DO CZASU ZAKONCZENIA SUBSKRYPCJI / MUSI POZOSTAĆ CAŁY CZAS ZALOGOWANE.

7. Aby pobrać grę z Game Pass-a będąc na swoim koncie, należy to zrobić z poziomu "Store" na konsoli, poprzez wpisanie tytulu jaki nas interesuje, a apke "Game Pass" na konsoli traktować wyłącznie do celów podglądowych lub w sposób pokazany na obrazku klikając na "Pokaż w sklepie Microsoft store"
262407.jpg

Ponizej tabelka dla osob opornych, które mają juz na koncje GPU i chca przedłużyć:
262407.jpg

* - poradnik stworzony według zachowania najwyższych standardów i doświadczeń udostępnionych przez wiele osób, które z tego typu rozwiązań korzystali

W razie problemów/pytań proszę pytać w komentarzu
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
313 Komentarzy
Prześlij Komentarz