Niestety, ta okazja już wygasła
Xbox  One S 1T Łódź Auchan Jana Pawła
457° Zakończono

Xbox One S 1T Łódź Auchan Jana Pawła

800zł929zł-14%Auchan Okazje
11
sie 12. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Golec z jednym padem ale cena wydaje się ok. Było kilka sztuk. Cena najniższa na allegro 929 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
11 Komentarzy
A w Krakowie ciągle brak 😪
Super cena jak na polski sklep. Strasznie to jest wkurzające, że te okazje bardzo często dotyczą tylko wybranego miasta. Dlaczego to nie jest ogólnopolska okazja ?. Mało tego u mnie w Nowym Sączu kiedyś byłem specjalnie zobaczyć jaka będzie cena za "gołego" Xboxa ... wynik "wycieczki" był taki, że na cały sklep, było tylko jedno opakowanie konsoli z jakąś grą i nie można było kupić gier "luzem", po prostu ich nie było dostępnych.
Co to znaczy 'goły'? Znaczy bez gier, czy jakiś akcesoriów? Oglądam oferty z xboxami ostatnio pod kątem xbox one x, ale tu chyba nie ma większej różnicy z tą s, a jest o wiele tańsza.
Visel13/08/2019 06:42

Co to znaczy 'goły'? Znaczy bez gier, czy jakiś akcesoriów? Oglądam ofe …Co to znaczy 'goły'? Znaczy bez gier, czy jakiś akcesoriów? Oglądam oferty z xboxami ostatnio pod kątem xbox one x, ale tu chyba nie ma większej różnicy z tą s, a jest o wiele tańsza.


Na xb nie ma.gier dobrych tzn są.abonamenty że masz np dostęp do 150 gier ale to w większości starocie ... xb ma tylko horizon i gears i kiedyś jeszcze męczyli halo ... ja wiem że jak ktoś ma tylko xb to będzie chwalił że najlepsze ale moim zdaniem nie warto bo jest mało gier typu AAA
xBoro.13/08/2019 07:08

Na xb nie ma.gier dobrych tzn są.abonamenty że masz np dostęp do 150 gier …Na xb nie ma.gier dobrych tzn są.abonamenty że masz np dostęp do 150 gier ale to w większości starocie ... xb ma tylko horizon i gears i kiedyś jeszcze męczyli halo ... ja wiem że jak ktoś ma tylko xb to będzie chwalił że najlepsze ale moim zdaniem nie warto bo jest mało gier typu AAA


Kolego mylisz się. Mam i Xboxa i ps4 i gier typy aaa jest dokładnie tyle samo. Na każdą z tych konsol wyjdzie call of duty metro Wiesiek czy cotam jeszcze sobie kto zazyczy.

Różnica jest w exclusivach. Które faktycznie są lepsze na ps4. Tylko trzeba mieć na uwadze że te exlusivy wychodzą raz na rok i w sumie możnaby je policzyć na palcach jednej ręki.

Gdybym teraz nie miał żadnej konsoli to kupiłbym Xboxa a jakbym chciał przejść sobie Spidermana to na pewno któryś znajomy na tydzień pożyczyłby ps4.
M1 marki, cena 789 zl, 3 szt
W Łodzi są jeszcze trzy sztuki ale wszystkie mają rozcięte plomby więc mogą być ze zwrotów lub przepakowywane. Oczywiście nie znaczy to, że musi coś być nie tak ale dla porównania obok stały dwa bundle z Forza i już miały plomby całe.
nick_do_zmiany213/08/2019 07:24

Kolego mylisz się. Mam i Xboxa i ps4 i gier typy aaa jest dokładnie tyle s …Kolego mylisz się. Mam i Xboxa i ps4 i gier typy aaa jest dokładnie tyle samo. Na każdą z tych konsol wyjdzie call of duty metro Wiesiek czy cotam jeszcze sobie kto zazyczy.Różnica jest w exclusivach. Które faktycznie są lepsze na ps4. Tylko trzeba mieć na uwadze że te exlusivy wychodzą raz na rok i w sumie możnaby je policzyć na palcach jednej ręki.Gdybym teraz nie miał żadnej konsoli to kupiłbym Xboxa a jakbym chciał przejść sobie Spidermana to na pewno któryś znajomy na tydzień pożyczyłby ps4.


Ok poważnie w czym xb jest lepszy ??? Tam jest chyba kompatybilność wsteczna ja osobiście nie wracalbym do gier z xb360 bo nie mam aż tyle czasu i skupiam się na grach obecnych, pady są różne ale akurat od ps mi lepiej leży chociaż przygodę zaczynałem od Xboxa gen 1 dla mnie to są takie same konsole z plusamii i minusami ale na ps jest więcej gier to po co kupować ta gdzie jest mniej gier???
Na ps jest uncharted spider god of war The last of us, są okulary vr, można połączyć z vita i grać w łóżku, obecna generację to kupiłem najpierw ps4 nie dawno xb w promocji ale po kilku miesiącach sprzedałem xb bo poprostu stał wiem nie mam tyle czasu ale mieć obecnie 2 konsole mija się inaczej było z ps3 i xb360 fakt .... i osobiście nie znam nikogo kto ma 2 konsole no chyba że jest maniakiem typu arhon... raczej jest tak że kto ma xb to wychwala że najlepsze .... sorry tak jest, prawda jest taka że to bardzo podobne konsole ale to ps się lepiej sprzedaje....
xBoro.13/08/2019 19:58

Ok poważnie w czym xb jest lepszy ??? Tam jest chyba kompatybilność ws …Ok poważnie w czym xb jest lepszy ??? Tam jest chyba kompatybilność wsteczna ja osobiście nie wracalbym do gier z xb360 bo nie mam aż tyle czasu i skupiam się na grach obecnych, pady są różne ale akurat od ps mi lepiej leży chociaż przygodę zaczynałem od Xboxa gen 1 dla mnie to są takie same konsole z plusamii i minusami ale na ps jest więcej gier to po co kupować ta gdzie jest mniej gier??? Na ps jest uncharted spider god of war The last of us, są okulary vr, można połączyć z vita i grać w łóżku, obecna generację to kupiłem najpierw ps4 nie dawno xb w promocji ale po kilku miesiącach sprzedałem xb bo poprostu stał wiem nie mam tyle czasu ale mieć obecnie 2 konsole mija się inaczej było z ps3 i xb360 fakt .... i osobiście nie znam nikogo kto ma 2 konsole no chyba że jest maniakiem typu arhon... raczej jest tak że kto ma xb to wychwala że najlepsze .... sorry tak jest, prawda jest taka że to bardzo podobne konsole ale to ps się lepiej sprzedaje....


No widzisz... A ja mam i to PS leży nieużywany. Wolisz ps4 twoja sprawa.

2694910-25rdF.jpg
nick_do_zmiany213/08/2019 22:13

No widzisz... A ja mam i to PS leży nieużywany. Wolisz ps4 twoja s …No widzisz... A ja mam i to PS leży nieużywany. Wolisz ps4 twoja sprawa.[Obrazek]


Ok poważnie pytam jakie są plusy na korzyść xb ? W czym lepszy od ps ?
nick_do_zmiany213/08/2019 22:13

No widzisz... A ja mam i to PS leży nieużywany. Wolisz ps4 twoja s …No widzisz... A ja mam i to PS leży nieużywany. Wolisz ps4 twoja sprawa.[Obrazek]


Nie grzeją się ? Trochę ciasno ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst