Niestety, ta okazja już wygasła
Xbox One Ładowarka Play&Charge Kit
145° Zakończono

Xbox One Ładowarka Play&Charge Kit

79zł99zł-20% 9,90zł RTV Euro AGD Okazje
23
145° Zakończono
Xbox One Ładowarka Play&Charge Kit
maj 7.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ponownie w promocji. Nie widziałem nigdzie na pepperze więc wstawiam. To moja pierwsza wrzutka. Kupione stacjonarnie w RTV EuroAGD w Gliwicach w EC. Potem sprawdziłem na stronie również jest w promocji. Od jakiegoś czasu polowałem na zestaw, ale nigdzie nie widziałem przecenionego. Na Ceneo zaczynają się od 89zł więc chyba warto
W EC zostały jeszcze 2 szt.

260867.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Nie wygodniej i taniej, 4 akumulatorki i ładowarka?:)
23 Komentarze
Były tez w wersji białej?
raval8207/05/2020 22:50

Były tez w wersji białej?


Hmm z tego co wiem to jest tylko jedna wersja. Czarny akumulatorek i tak wkładasz do pada więc chyba kolor nie ma znaczenia?
Nerox07/05/2020 22:52

Hmm z tego co wiem to jest tylko jedna wersja. Czarny akumulatorek i tak …Hmm z tego co wiem to jest tylko jedna wersja. Czarny akumulatorek i tak wkładasz do pada więc chyba kolor nie ma znaczenia?


A kurczę, pomyliłem się. Myślałem o inne ładowarce ze stojakiem i klapkami na pada:D mój błąd.
Ostatnio to raczej normalna cena
Nie lepiej tak? Podaje najtansza opcje aku, ale jedynych sensownych, z szerokim zastosowaniem: m.ceneo.pl/58875769

Zrozumialbym gdyby to bylo pod 2 pady i wireless charge za np. 200 cebul, ale tak? Gdzie sens?
Edytowane przez: "Pioter83" maj 7.
Nie wygodniej i taniej, 4 akumulatorki i ładowarka?:)
Nie polecam, zdecydowanie lepiej dołożyć kilka dyszek i kupic stacje z akumulatorkami Energizera. Dziala indukcyjnie i jest zdecydowanie wygodniejsze.
xoxox33307/05/2020 23:26

Nie polecam, zdecydowanie lepiej dołożyć kilka dyszek i kupic stacje z ak …Nie polecam, zdecydowanie lepiej dołożyć kilka dyszek i kupic stacje z akumulatorkami Energizera. Dziala indukcyjnie i jest zdecydowanie wygodniejsze.


O to to. Od niedawna mam Xboxa i wygrzebałem starą ładowarkę energizer i 4 akumulatorki.
Ostatnio w stacjonarnych po 69 zł szło wyrwać. Było kilka okazji na pepper, już nieaktualne :P
Warto dodać, że przy dwóch padach korzystniej cenowo wychodzi ta ładowarka: euro.com.pl/akc…tml
Jest z podstawką, na której pady automatycznie się ładują. Inna sprawa, że play&charge też jest bardzo fajnym zestawem, dodatkowo w przeciwieństwie do ładowarki nie trzeba zmieniać klapki od pada - istotne przy innych koloracz padów niż czarny
nosallukas07/05/2020 23:06

Nie wygodniej i taniej, 4 akumulatorki i ładowarka?:)


Taniej? Tak. Wygodniej? Zdecydowanie nie.
Wojskowy08/05/2020 08:08

Taniej? Tak. Wygodniej? Zdecydowanie nie.


Argument?

Ja tam akumulatorkach widzę same plusy
A poleci ktoś jakąś ładowarkę z akumulatorkami?
Alien_Stukley08/05/2020 08:23

Argument?Ja tam akumulatorkach widzę same plusy


Argument za wygodą jest taki, że otwierasz raz klapkę, wkładasz akumulatorek i zapominasz o jego istnieniu. Nie musisz tam grzebać co chwilę żeby podmieniać baterie. Po sesji podpinasz do ładowania żeby się podładował, a wyładowanie pada na tym akumulatorze w ciągu jednego dnia graniczy z niemożliwością, pomimo że pojemność akumulatora nie imponuje to zapewnia on 10-25 godzin ciągłej rozgrywki (a to czy 10 czy 25 zależy od włączonych wibracji i wpiętych słuchawek w pada). Przekonałem choć trochę?
Wojskowy08/05/2020 08:39

Argument za wygodą jest taki, że otwierasz raz klapkę, wkładasz aku … Argument za wygodą jest taki, że otwierasz raz klapkę, wkładasz akumulatorek i zapominasz o jego istnieniu. Nie musisz tam grzebać co chwilę żeby podmieniać baterie. Po sesji podpinasz do ładowania żeby się podładował, a wyładowanie pada na tym akumulatorze w ciągu jednego dnia graniczy z niemożliwością, pomimo że pojemność akumulatora nie imponuje to zapewnia on 10-25 godzin ciągłej rozgrywki (a to czy 10 czy 25 zależy od włączonych wibracji i wpiętych słuchawek w pada). Przekonałem choć trochę?


No właśnie wydaje sie mniej wygodne. 4 akumulatory - 2 pary. Nie musisz codziennie wpinać, a jak padnie bateria to tylko podmieniasz na drugą parę, a pierwsza ładujesz.
Jak lubisz ładować po kablu codziennie i nie chce ci się żonglować akumulatorami na zmianę to kupujesz jeden komplet i tak samo ładujesz po USB jak skończysz grać.
Taniej, wygodniej i więcej możliwości.
Każda opcja jest dobra, w zależności kto co lubi ja miałem akumulatory i jakoś było mi niezbyt wygodnie. Kwestia przyzwyczjenia
Alien_Stukley08/05/2020 09:05

No właśnie wydaje sie mniej wygodne. 4 akumulatory - 2 pary. Nie musisz c … No właśnie wydaje sie mniej wygodne. 4 akumulatory - 2 pary. Nie musisz codziennie wpinać, a jak padnie bateria to tylko podmieniasz na drugą parę, a pierwsza ładujesz.Jak lubisz ładować po kablu codziennie i nie chce ci się żonglować akumulatorami na zmianę to kupujesz jeden komplet i tak samo ładujesz po USB jak skończysz grać.Taniej, wygodniej i więcej możliwości.


Przy średniej 15 h tygodniowo ładuję pada raz w tygodniu, jednak jeśli jest opcja ładowania baterii przez USB bez wyciągania ich z pada (o tym nie wiedziałem, myślałem że musi być dedykowana ładowarka) to wtedy ta opcja jest zdecydowanie najlepsza.
Myślę że zestaw eneloop + ładowarka będzie sensowniejszym pomysłem.
Wojskowy08/05/2020 09:30

Przy średniej 15 h tygodniowo ładuję pada raz w tygodniu, jednak jeśli jes …Przy średniej 15 h tygodniowo ładuję pada raz w tygodniu, jednak jeśli jest opcja ładowania baterii przez USB bez wyciągania ich z pada (o tym nie wiedziałem, myślałem że musi być dedykowana ładowarka) to wtedy ta opcja jest zdecydowanie najlepsza.


Działa
Alien_Stukley08/05/2020 08:23

Argument?Ja tam akumulatorkach widzę same plusy


nie musisz się bawić w wyjmowanie i ładowanie ładowarką
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Nerox. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst