Niestety, ta okazja już wygasła

Darmowy weekend z Yakuza Kiwami, Sid Meier's Civilization VI oraz For Honor w ramach Xbox Live Gold Free Play Days

lip 23. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowy weekend z Yakuza Kiwami, Sid Meier's Civilization VI oraz For Honor w ramach Xbox Live Gold Free Play Days.

Do gry wymagany jest aktywny abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Zdobyte osiągnięcia przenoszone są do zakupionej gry.

283403.jpg
Yakuza – pierwsza część uznanej serii gier akcji od firmy SEGA – powraca w kompleksowo przygotowanym remake’u Yakuza Kiwami.

Aby uratować przyjaciela, Kazuma Kiryu bierze na siebie winę za przestępstwo, którego nie popełnił i zostaje skazany na 10 lat więzienia. Po wyjściu na wolność odkrywa, że wygnano go z szeregów yakuzy. Zostaje sam w świecie, którego już nie poznaje.

Jego sytuacja dodatkowo się komplikuje, gdy ze skarbca klanu Tojo – rodziny yakuza, do której należał – znika 10 miliardów jenów. To prowadzi do wojny w dzielnicy uciech Kamurocho. Z tajemniczą dziewczyną imieniem Haruka u boku Kiryu musi walczyć o przetrwanie i poszukiwać prawdy skrywającej się w otaczającym ich chaosie.

283403.jpg
Civilization to seria turowych gier strategicznych, której ojcem jest legendarny projektant Sid Meier. Twoje zadanie polega na zbudowaniu imperium zdolnego przetrwać próbę czasu. Odkrywaj nowe lądy, twórz nowe technologie, pokonuj wrogów i stawiaj czoła największym przywódcom w historii, by stworzyć najwspanialszą cywilizację, jaką widział świat.

283403.jpg
Podążaj ścieżką zniszczenia przez emocjonujące i realistyczne pole bitwy w For Honor.

• WYJĄTKOWE STYLE WALKI
Wybierz swojego wojownika z całej plejady bitnych rycerzy, okrutnych wikingów i zabójczych samurajów, z których każdy ma własny zestaw uzbrojenia i wyjątkowy styl walki.

• NIEZAPOMNIANY TRYB FABULARNY
Oblegaj zamki oraz twierdze podczas olbrzymich bitew i ścieraj się z zabójczymi bossami w emocjonujących pojedynkach, aby ochronić pobratymców przed tajemniczym i niebezpiecznym wrogiem.

• POKONAJ WROGÓW SAMODZIELNIE LUB ZE ZNAJOMYMI
For Honor zapewnia ciekawy tryb fabularny dla jednego gracza oraz ekscytujący tryb wieloosobowy.

• NOWATORSKI SYSTEM KUNSZTU WOJENNEGO
Poczuj w dłoni ciężar oręża oraz impet każdego uderzenia dzięki kompleksowemu systemowi sterowania.

• TWÓJ WOJOWNIK, TWOJE BARWY
Dostosuj każdy szczegół swojej postaci, w tym wygląd napierśnika, naramienników i hełmu.
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze