Xbox One 500 GB + Kinect + kontroler + 2 gry - refurbished w ibood.pl
259°Zakończono

Xbox One 500 GB + Kinect + kontroler + 2 gry - refurbished w ibood.pl

889,90złIBood Okazje
18
wrz 12. 2016
Typ: Xbox One (odnowiony przez Microsoft) + Kinect, kontroler oraz dwie gry (w postaci voucherów do pobrania)

Gwrancja: 1 rok

859,95 + wysyłka
Aktualizacje społecznościowe
Producent: Microsoft
Typ: Xbox One (odnowiony przez Microsoft) + Kinect, kontroler oraz dwie gry (w postaci voucherów do pobrania)
Gwrancja: 1 rok


  • Konsola, odtwarzacz multimedialny i odtwarzacz Blu-ray w jednym
  • Kinect w zestawie
  • Dwie gry - Son of Rome & Dance Central Spotlight

Model został odnowiony przez firmę Microsoft i posiada 1 rok gwarancji. Pozbawiono go wszelkich (ewentualnych) wad technicznych oraz uszkodzeń kosmetycznych. Otrzymujesz w zestawie oryginalne akcesoria w opakowaniu innym niż przeznaczone do sprzedaży detalicznej.

Procesor 8-core (X86)
Pamięć 500 GB
Odtwarzacz Blu-ray
Wyjście HDMI
Dwie gry w zestawie
Wymiary: 30,5 x 18 x 30,5 cm
W zestawie: konsola, Kinect, kontroler, zestaw słuchawkowy, kupony na gry Son of Rome & Dance Central SpotlightIBood OkazjeIBood okazjaRTV/AGD/FOTO
18 Komentarzy
Pepper
Konsole odnowione sprzedawane są także normalnie w sklepach np. w sieci Euro, za pełną cenę. Różnica to chyba tylko subtelny pasek na opakowaniu z napisem "refubrished".
Kabanwrz 12. 2016

Konsole odnowione sprzedawane są także normalnie w sklepach np. w sieci E …Konsole odnowione sprzedawane są także normalnie w sklepach np. w sieci Euro, za pełną cenę. Różnica to chyba tylko subtelny pasek na opakowaniu z napisem "refubrished".

Potwierdzone info?
Pepper
@mrsky Idź do Media Markt lub Euro i zobaczysz różnicę w pudełkach. Jak ktoś nie ma o tym bladego pojęcia to nie zauważy różnicy (znajomy tak kupił konsolę, nieświadomy). pclab.pl/new…tml
brać czy nie brać - oto jest pytanie :-)
jak myślicie bardziej się opłaca to kupić czy interesować się One S?
(ewentualnie gdzieś na wolnym rynku dokupić Kinecta i przejściówkę?)
Edytowane przez: "mysior" wrz 12. 2016
Pepper
Jak chcesz kupowac i tak kinecta to chyba dobra propozycja.
Kabanwrz 12. 2016

Jak chcesz kupowac i tak kinecta to chyba dobra propozycja.

Sprawdzę to przy najbliższej okazji. Szczerze mówiąc nie miałem o tym pojęcia, ze w sklepie takim jak euro etc. Mogą sprzedawać refabrykowane konsole bez jasnej informacji.
Który jest wziąć lepiej - odnowiony czy ten z napisem "refrubished"?
mysiorwrz 12. 2016

brać czy nie brać - oto jest pytanie :-)jak myślicie bardziej się opłaca to …brać czy nie brać - oto jest pytanie :-)jak myślicie bardziej się opłaca to kupić czy interesować się One S? (ewentualnie gdzieś na wolnym rynku dokupić Kinecta i przejściówkę?)Po negatywnej kampanii konkurencji, gdy MS niesłusznie zrezygnował z dodawania Kinecta do zestawów wyszło strasznie mało gier na niego przez co jego zakup niestety jest nieopłacalny. Jak chcesz gry z Kinectem to kup X360. A jeżeli XO to tylko wersja z minimum 1TB dyskiem (500GB gdy gry zajmuja po kilkadziesiąt GB to mało).
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" wrz 12. 2016
Kabanwrz 12. 2016

Jak chcesz kupowac i tak kinecta to chyba dobra propozycja.Kabanwrz 12. 2016

Jak chcesz kupowac i tak kinecta to chyba dobra propozycja.Zdaje sobie właśnie sprawę z tego, że jak do XO S Kinecto jeszcze da radę podpiąć tak pewnie Scorpio już wsparcia dla Kinecta mieć nie będzie.
Faktycznie w porównaniu do X360 na XO wyszło mega mało gier na kinecta....

Mi osobiście zależy jeszcze na jednej opcji - mianowicie na Skype. Tego w X360 nie ma, w XO jest. Nie wiem jak w XO S pod podpięciu kinecta.
Wie ktoś może? Działać tam będzie wideokonferencja?
Jak ktoś zainteresowany z Krakowa lub okolic to sprzedaje swojego 500GB ma około półroku komplet 700PLN. Może akurat kogoś zainteresuje, ja już czekam byle do 29 przyjedzie do mnie x1s
Michal.Chrzanowskiwrz 12. 2016

Jak ktoś zainteresowany z Krakowa lub okolic to sprzedaje swojego 500GB ma …Jak ktoś zainteresowany z Krakowa lub okolic to sprzedaje swojego 500GB ma około półroku komplet 700PLN. Może akurat kogoś zainteresuje, ja już czekam byle do 29 przyjedzie do mnie x1s


Ja jestem zainteresowany.
Michal.Chrzanowskiwrz 12. 2016

Jak ktoś zainteresowany z Krakowa lub okolic to sprzedaje swojego 500GB ma …Jak ktoś zainteresowany z Krakowa lub okolic to sprzedaje swojego 500GB ma około półroku komplet 700PLN. Może akurat kogoś zainteresuje, ja już czekam byle do 29 przyjedzie do mnie x1sja w sumie też, odezwij się na priva (choć byłem drugi więc no... nie pcham się w kolejce)
mysiorwrz 12. 2016

ja w sumie też, odezwij się na priva (choć byłem drugi więc no... nie pcha …ja w sumie też, odezwij się na priva (choć byłem drugi więc no... nie pcham się w kolejce)


Na razie napisałem priv do Mati.Karezza jak się nie zdecyduje to się odezwę

Michal.Chrzanowskiwrz 12. 2016

Na razie napisałem priv do Mati.Karezza jak się nie zdecyduje to się od …Na razie napisałem priv do Mati.Karezza jak się nie zdecyduje to się odezwę


Spoko, to jeszcze napisz co jest w zestawie
Edytowane przez: "mysior" wrz 12. 2016
mysiorwrz 12. 2016

Spoko, to jeszcze napisz co jest w zestawie.


To co było oryginalnie czyli pudło edycja z halo master chief, konsola, kabel, pad, zestaw słuchawkowy. Klucze na grę i 14 dni golda wykorzystałem, także zestaw bez gry bo się przypisała do mojego konta a konta nie sprzedaje .
Michal.Chrzanowskiwrz 12. 2016

To co było oryginalnie czyli pudło edycja z halo master chief, konsola, k …To co było oryginalnie czyli pudło edycja z halo master chief, konsola, kabel, pad, zestaw słuchawkowy. Klucze na grę i 14 dni golda wykorzystałem, także zestaw bez gry bo się przypisała do mojego konta a konta nie sprzedaje .


To ja jednak odpadam, dzięki, myślałem że masz też kinect w tej cenie
Zestaw wrócił, w jeszcze niższej cenie
ibood.com/ext…tml
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy