Niestety, ta okazja już wygasła
Xbox Live Gold za 1 zł
2548° Zakończono

Xbox Live Gold za 1 zł

1zł29zł-97%Microsoft Okazje
112
Zaktualizowano lis 29. 2018 (Opublikowano lis 11. 2018)

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W związku z Black Friday szykuje się kolejna promocja na golda. Xbox Live Gold będzie dostępny za złotówkę od 14 do 30 listopada.

Oferta nie dla osób z aktywną subskrypcją.

Źródło: blogs.windows.com/windowsexperience/2018/11/10/announcing-this-years-black-friday-deals-from-microsoft-and-our-partners/amp/?__twitter_impression=true
Aktualizacje społecznościowe
Miesięczny Gold za 1zł. Oferta ważna przez 17 dni od 14.11.2018.

Edit:
Płaczki piszą, że dla nowych... a to nieprawda! Zapewne warunkiem jest nie posiadania "obecnie" aktywnego Golda.
Zostało 23 godz. i 44 min

Tyle samo zostało na dodanie sobie do konta gier z Golda z listopada m.in. BF1
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty

Grupy

Najlepsze komentarze
Cyganisz11/11/2018 19:03

Normalnie na allegro są do kupienia wersję cyfrowe


Czyli wspierasz złodziei - januszy biznesu? Nie ma się czym chwalić.
Gusti10 min

Czy można to kupić i użyć np. za 2 miesiące?


niestety nie.

Ale jest tip dla wszystkich, którzy wcześniej już uruchomili za 1zł na miesiąc. W subskrycjach jest opcja jej całkowitego anulowania. Zwrócili mi na konto pobrane 1zł za xbox live uruchomionego 15 listopada
Wróciłem znowu na stronę zakupu subskrycji i ponownie miałem możliwość kupna za 1zł nowe. I tym sposobem mam xbox live ważnego do 1.1.2019
Edytowane przez: "Amstok" lis 29. 2018
Dzięki takim okazjom Xbox bije na łeb ps4, ostatnio game pass za 1zl, Jak ktoś chce to za prawie nic może sobie grać w setki gier, do tego możliwość kupna wersji cyfrowej, co z tego że wspoldzielonej, jak całkowicie grywalnej za ułamek ceny, ja tak ogralem far cry 5 czy rdr2 po 10zl za grę, pozdrawiam ps4
112 Komentarzy
Dla wszystkich czy tylko dla nowych bo w źródle nic na ten temat nie pisze?
Należało dodać, że jak w przypadku Game Pass za 1PLN, oferta nie obowiązuje osób, które posiadają aktywną subskrypcję
"Xbox Live Gold for $1 Starting 11/15: Get one month of Xbox Live Gold for $1. Offer not valid for existing members."
1414652-2J1rf.jpg
Edytowane przez: "jacekgothic" lis 11. 2018
no i fajnie będzie do bf5 akurat
Łeeee Assassina się nie weźmie z Games with Gold :/// Ale chociaż Dante’s Inferno się weźmie
grochu88zc11/11/2018 07:57

Dla wszystkich czy tylko dla nowych bo w źródle nic na ten temat nie pisze?


Oczywiście dla wszystkich, przecież te promocje są co chwilę na live i game pass ;-)
D3xrr11/11/2018 08:32

Oczywiście dla wszystkich, przecież te promocje są co chwilę na live i gam …Oczywiście dla wszystkich, przecież te promocje są co chwilę na live i game pass ;-)


Ale z Ciebie śmieszek...
jacekgothic1 g, 6 min

Należało dodać, że jak w przypadku Game Pass za 1PLN, oferta nie obo …Należało dodać, że jak w przypadku Game Pass za 1PLN, oferta nie obowiązuje osób, które posiadają aktywną subskrypcję"Xbox Live Gold for $1 Starting 11/15: Get one month of Xbox Live Gold for $1. Offer not valid for existing members."[Obrazek]


Dzięki za zwrócenie uwagi, dopisane
grochu88zc31 min

Ale z Ciebie śmieszek...


Ma rację, te promocje z goldem lub passem po złotówce zawsze są dla wszystkich bez aktywnej subskrypcji.
Specjalnie nie mam aktywnego golda bo czekam na takie promocje
Rafal_KowalskizTC22 min

Specjalnie nie mam aktywnego golda bo czekam na takie promocje


Też na to czekałem
Dzięki takim okazjom Xbox bije na łeb ps4, ostatnio game pass za 1zl, Jak ktoś chce to za prawie nic może sobie grać w setki gier, do tego możliwość kupna wersji cyfrowej, co z tego że wspoldzielonej, jak całkowicie grywalnej za ułamek ceny, ja tak ogralem far cry 5 czy rdr2 po 10zl za grę, pozdrawiam ps4
Nie rozumiem, przecież można mieć 2 konta w konsoli lub wiele więcej i każde jest traktowane oddzielnie tj . Dostepne są ogólnokrajowe promocje i dodatkowo mozna trafic personalizowane. To że ktoś ma golda aktywnego na 1 koncie to nie znaczy że nie może wziąć golda czy game passa za 1zł na drugim. Dodatkowo każdy może grać na 3 czy tam swoim koncie korzystając z golda na 1 i game passa na 2. Jedynie trzeba być zalogowanym na 3 kontach.
Kondzoj3 g, 20 min

Łeeee Assassina się nie weźmie z Games with Gold :/// Ale chociaż Dante’s I …Łeeee Assassina się nie weźmie z Games with Gold :/// Ale chociaż Dante’s Inferno się weźmie15.11 Assassin jeszcze będzie dostępny za darmo.
Cyganisz11/11/2018 10:51

Dzięki takim okazjom Xbox bije na łeb ps4, ostatnio game pass za 1zl, Jak k …Dzięki takim okazjom Xbox bije na łeb ps4, ostatnio game pass za 1zl, Jak ktoś chce to za prawie nic może sobie grać w setki gier, do tego możliwość kupna wersji cyfrowej, co z tego że wspoldzielonej, jak całkowicie grywalnej za ułamek ceny, ja tak ogralem far cry 5 czy rdr2 po 10zl za grę, pozdrawiam ps4


Ale jak RDR2 ?
gribo8611/11/2018 18:25

Ale jak RDR2 ?


Normalnie na allegro są do kupienia wersję cyfrowe
JasonArgo11/11/2018 11:39

Nie rozumiem, przecież można mieć 2 konta w konsoli lub wiele więcej i każ …Nie rozumiem, przecież można mieć 2 konta w konsoli lub wiele więcej i każde jest traktowane oddzielnie tj . Dostepne są ogólnokrajowe promocje i dodatkowo mozna trafic personalizowane. To że ktoś ma golda aktywnego na 1 koncie to nie znaczy że nie może wziąć golda czy game passa za 1zł na drugim. Dodatkowo każdy może grać na 3 czy tam swoim koncie korzystając z golda na 1 i game passa na 2. Jedynie trzeba być zalogowanym na 3 kontach.


No i co to za polityka zakładać nowe konto specjalnie dla darmowego miesiąca skoro na głównym koncie masz Xbox live gold wykupione np. rok do przodu. Gdyby jeszcze każde dało się aktywować w innym czasie, to miałoby sens, ale się tak nie da.
Cyganisz11/11/2018 19:03

Normalnie na allegro są do kupienia wersję cyfrowe


Czyli wspierasz złodziei - januszy biznesu? Nie ma się czym chwalić.
Victoremque11/11/2018 20:44

No i co to za polityka zakładać nowe konto specjalnie dla darmowego m …No i co to za polityka zakładać nowe konto specjalnie dla darmowego miesiąca skoro na głównym koncie masz Xbox live gold wykupione np. rok do przodu. Gdyby jeszcze każde dało się aktywować w innym czasie, to miałoby sens, ale się tak nie da.


Polityka oszczednosci. Nie zawsze w budzecie są pieniądze na rok golda plus rok xgp. Dlatego sporo ludzi żyje od promocji do promocji.
JasonArgo3 min

Polityka oszczednosci. Nie zawsze w budzecie są pieniądze na rok golda p …Polityka oszczednosci. Nie zawsze w budzecie są pieniądze na rok golda plus rok xgp. Dlatego sporo ludzi żyje od promocji do promocji.


Ale nowe konto (oprócz czasowych promocji za 1zł) chyba nie ma możliwości kupienia golda taniej niż zwykle konta? A xgp chyba się średnio opłaca, płacimy abonament, a koniec końców i tak nic z tego nie mamy.
Sa triale 14 dniowe za darmo. U sporej części osób działają bez limitu na konsole o ile zakładamy nowe konto. XGP za 40 zł lub za darmo daje sporo szczególnie że większość gier jest i tak do ogrania raz z uwagi na mialkosc fabuły lub przeciętność. Większość tytulow w game pass nie kupi się za 40zł /sztuka a duża część nie jest warta płacić 99 -120 zł na własność jak i tak nigdy do tej czy innej gry nie wrócimy.
Co do zniżek na golda - to loteria. Często są to personalizowane oferty. Ogólnie bez znizek i promocji to 29zł za golda plus 40zł za xgp daje 69zł miesięcznego obciążenia co mimo że i tak taniej niż jedna gra miesięcznie na blureju to stanowi pewne obciążenie. Stad polowanie na promocje.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Zarri. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst