Xbox live gold 14 dni
151°Zakończono

Xbox live gold 14 dni

5
cze 4. 2016
Xbox live Gold kod na 14 dni.
UWAGA - to jest trial, nie ściągniemy darmowych gier w ramach promocji GOLD, ani nie uzyskamy zniżek w ramach Games with Gold. Cena to ok. 5,5 zł.

Ważne info: Tylko dla nowych kont.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
PLEASE NOTE: This product only works with new Xbox Live accounts and will NOT work with existing accounts.

Ważne info: Tylko dla nowych kont.
Autor
szymon.kocotcze 4. 2016

PLEASE NOTE: This product only works with new Xbox Live accounts and will …PLEASE NOTE: This product only works with new Xbox Live accounts and will NOT work with existing accounts. Ważne info: Tylko dla nowych kont.poprawione
Szkoda mi komentować takich rzeczy , przecież te triale można było zdobyć w różnych eventach na Facebooku , Twitterze . Chociażby na Doritos czy jakoś tak można było zdobyć triala na tydzień lub 48 h za darmo . Ludzie narobili kodów i sprzedawali na allegro .
Autor
Egalitarystacze 5. 2016

Szkoda mi komentować takich rzeczy , przecież te triale można było zdobyć w …Szkoda mi komentować takich rzeczy , przecież te triale można było zdobyć w różnych eventach na Facebooku , Twitterze . Chociażby na Doritos czy jakoś tak można było zdobyć triala na tydzień lub 48 h za darmo . Ludzie narobili kodów i sprzedawali na allegro .No i? Bo nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Wskaż mi stronę, gdzie za darmo można dostać triala, najlepiej 14-dniowego. Na allegro te kody są po 11 zł najtaniej.
Triale są lipne. Widział ktoś dobrą promocję na normalny XBOX live?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy