Niestety, ta okazja już wygasła

XBOX, gra Sleeping Dogs™ Definitive Edition

gru 21. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sleeping Dogs™ Definitive Edition w węgierskim sklepie za 895 HUF ~ 11.26 zł

Cena dla abonentów Xbox Live Gold, Xbox Game Pass Ultimate

W polskim sklepie Microsoft też promocja, 14.99 zł

W węgierskim sklepie Microsoft można płacić polską kartą

Ostateczna edycja docenionej przez krytyków, nagradzanej gry akcji w otwartym świecie. Przebudowana, odświeżona i zremasterowana dla Xbox One.

Wszystkie 24 uprzednio dostępne dodatki DLC z wersji na Xbox 360 zostały zintegrowane w grze - wśród nich znajduje się rozszerzający fabułę epizod "Year of the Snake" oraz pełen przerażenia "Nightmare in North Point". Dzięki licznym ulepszeniom technologicznym, dźwiękowym i graficznym, Hong Kong jeszcze nigdy tak nie tętnił życiem.

Hong Kong to pełne neonów miasto, które nigdy nie zasypia. Jego egzotyczne lokacje i zatłoczone ulice kryją jedną z najpotężniejszych i najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie: niesławną Triadę. Wciel się w postać Wei Shena - doskonale wyszkolonego policjanta, działającego pod przykryciem, który stara się zniszczyć Triadę od środka. Będziesz musiał udowodnić swoją lojalność, piąć się w górę organizacji i brać udział w brutalnych zbrodniach, nie ujawniając swojej prawdziwej tożsamości.

Pokonuj wrogów w brutalnych starciach wręcz i korzystaj z niesamowitego systemu wschodnich sztuk walki. Zdominuj zatłoczone ulice Hong Kongu, wygraj nielegalne wyścigi uliczne i bierz udział w dynamicznych strzelaninach. Hong Kong w wersji Sleeping Dogs to prawdziwy plac zabaw.

Pod przykryciem zasady się zmieniają.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

• Dzięki całej dostępnej uprzednio zawartości i licznym ulepszeniom, Hong Kong tętni życiem jak nigdy dotąd.

• Dojrzały, brutalny dramat policyjny, w którym błędna decyzja w każdej chwili może Cię zdemaskować.

• Dynamiczna akcja, będąca płynną mieszanką zabójczych, wschodnich sztuk walki, niesamowitych strzelanin i brutalnych likwidacji.

• Epickie wrażenia przy ogromnej szybkości: pal gumę na ulicach albo śmigaj po morzu w różnego rodzaju egzotycznych samochodach, supermotocyklach i szybkich łodziach.

• Hong Kong jest Twoim placem zabaw: bierz udział w nielegalnych wyścigach ulicznych, obstawiaj walki kogutów albo zrelaksuj się w klubie z karaoke. W różnorodnych dzielnicach Hong Kongu znajdziesz mnóstwo sposobów na dobrą zabawę

480683_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
22 Komentarze
Prześlij Komentarz