Niestety, ta okazja już wygasła

Xbox Game Pass Ultimate na 3 lata za 228 zł

lis 29. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Xbox Live Gold, 236+ gier na Xbox One oraz 161+ gier na PC przez 3 lata - must-have pod All Digital Edition

UPDATE: vouchery aktualnie po ~23 PLN bezpośrednio kartą (płatność przez PayU):
plati.market/itm/xbox-game-pass-1-month-pc-region-free/2739396
Za całość zapłacimy w ten sposób niespełna 400 PLN, co dalej jest całkiem niezłą ofertą (~11 PLN/miesiąc). Jeśli ktoś przetestował innego sprzedawcę z Plati Market i działa - dajcie znać w komentarzach!

Wstępna dygresja: tak, wiem, że część z was uzyskała XGPU na 3 lata za darmo dzięki rozdawanym kuponom, ale tamte czasy już minęły, a obecna cena nadal jest rewelacyjna - zwłaszcza, że nie wiadomo, jak długo będzie można jeszcze konwertować XGP for PC do XGPU w stosunku 1:1

Obecna metoda jest analogiczna do tej opisanej w jednej z przeszłych wstawek, która obecnie jest wyszarzona (cena kodu na GAMIVO wzrosła), dlatego pozwolę sobie sparafrazować zamieszczoną tam instrukcję:

W bardzo łatwy sposób możemy zakupić Xbox Game Pass Ultimate na 3 lata za około 230 zł - w standardowych (bez promocji) warunkach za tę kwotę uzyskalibyśmy niespełna 4-miesięczną subskrypcję. Oczywiście możemy pozyskać subskrypcję na dowolnie krótszy okres - 36 miesięcy to po prostu górny limit.

Uwaga: Jeśli na swoim koncie macie już aktywny XGPU - będziecie potrzebować nowego konta.

1) Wchodzimy w link z okazji:
plati.market/itm/xbox-game-pass-1-month-pc-region-free/2739396

2) Wybieramy płatność PayPalem w EUR (najkorzystniejszy wariant). Kwota, którą powinniśmy ujrzeć to 3,10 EUR (stan na 29.11).

3) Dokonujemy zakupu:
  • jeśli interesuje nas najdłuższy możliwy okres - potrzebujemy 17 kodów
  • możemy kupić wszystkie kody za jednym zamachem - wtedy zapłacimy za całość zamówienia 17 x 3,10 EUR = 52,70 EUR (~228 PLN)
  • jeśli zdecydujemy się na kupowanie np. pojedynczo, to od drugiego zamówienia cena będzie wynosić 3,07 EUR, a od siódmego - 3,04 EUR, dzięki czemu finalnie uzyskamy kwotę 51,89 EUR (~224 PLN)

4) Wchodzimy na stronę redeem.microsoft.com/ i wpisujemy zakupiony kod.
Uwaga: przy wprowadzaniu 1. kodu zostaniecie poproszeni o wybranie metody płatności pod przyszłe płatności cykliczne - tego kroku nie da się pominąć, możecie podpiąć np. PayPala. Spokojnie - żadne pieniądze nie zostaną od was pobrane.

5) WAŻNE: Po wpisaniu kodu zostaniemy zapytani, czy włączyć płatność cykliczną. Jeśli się zgodzimy - dostaniemy dodatkowy miesiąc XGP for PC gratis. Oczywiście wyrażamy zgodę.

6) W tym momencie mamy 2 miesiące XGP for PC (jeszcze nie Ultimate!) za ~13 PLN.

7) WAŻNE: Na naszym koncie Microsoft wchodzimy w zakładkę "Usługi i subskrypcje" (account.microsoft.com/services/) i wyłączamy płatność cykliczną dla XGP for PC.

8 ) Powtarzamy kroki 4) - 7) dla każdego kolejnego kodu (wpisać kod, zatwierdzić cykliczne, wyłączyć cykliczne, wpisać kod...).

9) Po wprowadzeniu wszystkich kodów przechodzimy do zakupu Xbox Game Pass Ultimate. Wchodzimy tutaj: microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0 i wybieramy opcję "Ultimate - 3 miesiące" za 4 PLN.

10) Dokonujemy zakupu i... voila! Wasz GXP for PC został właśnie ulepszony do wersji Ultimate oraz wydłużony o kolejne 3 miesiące (albo trochę mniej, jeśli dobiliście w ten sposób do limitu 36 miesięcy). Finalna cena w najlepszym wariancie to 228 PLN

Uwagi:
  • sprzedawca jest sprawdzony - jest to dokładnie ta sama osoba, od której w przeszłości ludzie kupowali kody na GAMIVO, tylko... bez prowizji GAMIVO
  • oczywiście kody z powyższego linku mogą się rozejść, wtedy trzeba poszukać ich gdzieś indziej - np. wpisując w szukajkę na plati.market/ "game pass 1 month pc" albo zerkając na wspomniane GAMIVO: gamivo.com/product/xbox-game-pass-1-month-for-pc (WAŻNE: nie kupujcie tanich 1-miesięcznych kodów XGP przeznaczonych na Xboxy - są to wersje Trial i są one jednorazowe == nie da się ich łączyć!)
  • osobiście przeszedłem przez optymalny wariant procesu (czyli zakup 17 kodów w pojedynczych transakcjach) - nie napotkałem żadnych problemów

I to by było na tyle - miłych zakupów i udanej zabawy, zwłaszcza dla świeżo upieczonych posiadaczy Xbox One S 1TB All Digital Edition
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2022
Najlepsze komentarze
421 Komentarzy
Prześlij Komentarz