Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Xbox Game Pass Ultimate (3 miesiące, kod na przedłużenie na dowolne konto) @ Eneba
1134°

Xbox Game Pass Ultimate (3 miesiące, kod na przedłużenie na dowolne konto) @ Eneba

95,22zł120zł-21% Darmowa dostawa DarmowaEneba Okazje
Edytor94
Zaktualizowano wrz 11. (Opublikowano wrz 3.)
Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące zamówimy w Eneba w cenie 95.22zł. Aby uzyskać taką cenę, musimy skorzystać z kodu rabatowego XGPU3M oraz płatności Przelewy24.


Xbox Game Pass Ultimate to połączenie:
  • Xbox Live Gold
  • Xbox Game Pass
  • PC Game Pass

Kod aktywujemy na polskich kontach (na nowych jak i jako przedłużenie suksbrypcji)

Jeśli posiadacie aktualnie Game Pass lub Xbox Live Gold, aktywacja Game Pass Ultimate spowoduje przedłużenie pozostałego okresu pierwszej subskrypcji, oraz spowoduje ulepszenie subskrypcji na cały wykupiony okres.


295403.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Eneba OkazjeEneba coupon
Najlepsze komentarze
triplehhhh03/09/2020 17:01

skoro nie jesteś cwaniakiem-kombinatorem-cebulakiem to co robisz na tej …skoro nie jesteś cwaniakiem-kombinatorem-cebulakiem to co robisz na tej stronie i dlaczego kombinujesz zamiast jak bozia przykazała powinieneś kupywać co miesiąc za 55 zł GPU i normalnie płacić za usługi cwaniaczku


Jest różnica między promocją, a kombinowaniem z kontami itp. później będziecie płakać jak MS zacznie bany sypać, albo wprowadzą jakieś ograniczenia dla PL.
Wybacz, ale dla mnie takie kombinatorstwo to zwykła januszerka jest. Pepper to strona z promkami, a nie poradnik młodego Janusza cwaniaka.
Edytowane przez: "lukasz.konieczny" wrz 3.
triplehhhh03/09/2020 16:34

Dokładnie tak, nie wiem jak można płacić za coś 96 zł, kiedy można to wyrwa …Dokładnie tak, nie wiem jak można płacić za coś 96 zł, kiedy można to wyrwać za 12 zł trzeba albo mieć full siana albo być strasznym leniem


Albo nie być cwaniakiem-kombinatorem-cebulakiem i normalnie płacić za usługi.
Nikt Ciebie nie doi. GP to usługa, która nie jest Ci niezbędna do życia. Nie musisz jej nabywać. Wracając do piekarza to wg Twojego toku myślenia on też Ciebie doi bo koszt składników na chleb jest dużo niższy od samego chleba. Konta za 4 zł są przeznaczone do zapoznania się z usługą dla NOWYCH użytkowników. Także w jakimś sensie jest to kradzież bo podstępem korzystasz nie będąc nowym użytkownikiem. Mogę się założyć, że za jakiś czasem wyłączą możliwość grania w gry z GP przez innych użytkowników zalogowanych na konsoli. Gdyby chcieli żeby wszyscy płacili 4 zł to ta usługa by tyle właśnie kosztowała. To jest zwykle cwaniactwo jak już pisałem wcześniej.
Edytowane przez: "lukasz.konieczny" wrz 3.
triplehhhh03/09/2020 17:25

Proszę cię ten proceder już trwa x czasu, a dostanie się na tą stronę czy s …Proszę cię ten proceder już trwa x czasu, a dostanie się na tą stronę czy stronę Łowców jest proste dla każdego i że tak powiem"wszyscy wszystko wiedzą" i MS nic z tym nie zrobi bo im to na rękę, ja jeżeli coś mogę kupić za 4zl a nie 55 zł wybieram 1 opcje bo taki MS ma kasy jak lodu choćby z samego Windowsa i nie mam zamiaru pompować ich balonika dla ciebie to januszerka dla mnie to kapitalizm pozdrawiam


Spoko podejście. Czyli jak piekarz ma pełno chlebów to możesz jeden na miesiąc wziąć za darmo bo on przecież nie zauważy straty? To jest właśnie typowo januszowe cebulactwo. Gry pewnie na bazarku się kupowało spod lady lub z torrentow bo po co płacić za coś co można mieć prawie za darmo nie?!
Edytowane przez: "lukasz.konieczny" wrz 5.
94 Komentarze
Jaki jest obecnie najtańszy sposób na GamePassa na długi okres(>1rok)? Bo widziałem, że niektórzy użytkownicy Peppera mają na taki okres.
najtaniej 8 kodów za 4zł 15 dniowych + 30 dni za właczenie subskrybcji, z tym, że kody można aktywoać jak poprzedni wygaśnie
inna opcja to około 200pln za 17 miesięcy

tylko kody musza być dostępne a nie zawsze są i ludzie na zapas biorą
Za 3 dyszki na 3msc, kupujesz kody po mniej niz 5zl za sztuke na 14dni, jak sie skonczy subskrypcja to wklepujesz kod ponownie itd
Dzięki kupione
lordi03/09/2020 10:37

najtaniej 8 kodów za 4zł 15 dniowych + 30 dni za właczenie subskrybcji, z t …najtaniej 8 kodów za 4zł 15 dniowych + 30 dni za właczenie subskrybcji, z tym, że kody można aktywoać jak poprzedni wygaśnieinna opcja to około 200pln za 17 miesięcytylko kody musza być dostępne a nie zawsze są i ludzie na zapas biorą


Niestety ten miesiąc nie zawsze wchodzi
To wolę chyba zakładać konta co miesiąc, niż 96 zł płacić.
Edytowane przez: "Towarzysz" wrz 3.
W ciągu jakiego czasu trzeba aktywować kod?

Czy on wydłuża aktualny abon czy liczony jest z dniem aktywacji (przez co skraca poprzedni abon)?
marcinbloch03/09/2020 10:46

W ciągu jakiego czasu trzeba aktywować kod?Czy on wydłuża aktualny abon czy …W ciągu jakiego czasu trzeba aktywować kod?Czy on wydłuża aktualny abon czy liczony jest z dniem aktywacji (przez co skraca poprzedni abon)?


Wydłuża ci o te 3 miechy jak nie ma daty aktywacji to możesz kiedy chcesz
Edytowane przez: "Towarzysz" wrz 3.
Gdzie trzeba wpisać ten kod promocyjny?
KamilMiczyński03/09/2020 10:50

Gdzie trzeba wpisać ten kod promocyjny?


Przy wyborze metody płatności (ja robilem na telefonie) masz żółta strzałkę, kliknij ją i jest opcja kodu rabatowego.
Filip_Ptaszkowski03/09/2020 10:44

Niestety ten miesiąc nie zawsze wchodzi


U mnie jak na razie zawsze wchodzi a wczoraj aktywowałem GPU po raz czwarty. Należy jednak pamiętać aby przed wpisaniem nowego kodu stworzyć na konsoli lub przez stronę internetową drugie konto i przypisać je jako konto domowe, następnie zalogować się na stare konto i przy wpisywaniu kodu aktywować cykliczne opłaty wtedy dodaje mi miesiąc na każdym razem. Poza tym kodami, które są za 3zł wychodzi najtaniej nawet, jeśli licząc, że każdy z nich aktywuje GPU na 14 dni wtedy na 3 miesiące wychodzi około 21zł także moim zdaniem płacenie za GPU prawie ponad 96zł jest nieporozumieniem, ale jak kto woli.
Edytowane przez: "bogymen" wrz 3.
Ja zakładam nowe konto co miesiąc i mam za 4zl, grać można normalnie na swoim koncie.
laweta03/09/2020 11:24

Ja zakładam nowe konto co miesiąc i mam za 4zl, grać można normalnie na swo …Ja zakładam nowe konto co miesiąc i mam za 4zl, grać można normalnie na swoim koncie.


Tą samą kartę można podpinać w kółko pod te konta?
laweta03/09/2020 11:24

Ja zakładam nowe konto co miesiąc i mam za 4zl, grać można normalnie na swo …Ja zakładam nowe konto co miesiąc i mam za 4zl, grać można normalnie na swoim koncie.


Mi nie dość, że by się nie chciało, to jeszcze bym się bał, że w końcu usuną opcję za 4 zł, bo mogą, z drugiej strony już trochę to jest.
Goornik03/09/2020 11:31

Tą samą kartę można podpinać w kółko pod te konta?


Place PayPal
whiteni.ga03/09/2020 10:33

Jaki jest obecnie najtańszy sposób na GamePassa na długi okres(>1rok)? Bo w …Jaki jest obecnie najtańszy sposób na GamePassa na długi okres(>1rok)? Bo widziałem, że niektórzy użytkownicy Peppera mają na taki okres.


Ja ostatnio wznawiałem dla konta które GPU nie miało pół roku i wyszło mi 197 zł na rok . Dodam że nie bawiłem się w żadne VPN . Na VPN wyszłoby ci pewno około 150 zł. Jak masz nowe konto jeszcze taniej.
bogymen03/09/2020 11:21

U mnie jak na razie zawsze wchodzi a wczoraj aktywowałem GPU po raz …U mnie jak na razie zawsze wchodzi a wczoraj aktywowałem GPU po raz czwarty. Należy jednak pamiętać aby przed wpisaniem nowego kodu stworzyć na konsoli lub przez stronę internetową drugie konto i przypisać je jako konto domowe, następnie zalogować się na stare konto i przy wpisywaniu kodu aktywować cykliczne opłaty wtedy dodaje mi miesiąc na każdym razem. Poza tym kodami, które są za 3zł wychodzi najtaniej nawet, jeśli licząc, że każdy z nich aktywuje GPU na 14 dni wtedy na 3 miesiące wychodzi około 21zł także moim zdaniem płacenie za GPU prawie ponad 96zł jest nieporozumieniem, ale jak kto woli.


A no to tak, na nowym koncie napewno działa, w tym przypadku mówiłem o starym bo np e moim przypadku 3 razy dostałem dodatkowy miesiac
Goornik03/09/2020 11:31

Tą samą kartę można podpinać w kółko pod te konta?


wystarczy Revolut i karta online (random numer co każdą płatność)
stranded03/09/2020 12:27

wystarczy Revolut i karta online (random numer co każdą płatność)


Wy macie za darmo kartę wirtualną w Revolut? Ja jak chcę dodać to muszę zapłacić 25zł.
laweta03/09/2020 11:24

Ja zakładam nowe konto co miesiąc i mam za 4zl, grać można normalnie na swo …Ja zakładam nowe konto co miesiąc i mam za 4zl, grać można normalnie na swoim koncie.


Naprawdę nie ma się czym chwalić....Pewnie żadnych gier nie kupujesz, tylko grasz te z GamePassa.....
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst