Niestety, ta okazja już wygasła
XBox + PC "Game Pass Ultimate" (GPU) 15 miesięcy za ok 124 zł - proszę czytać opis (VPN) KONTO PL #zostanwdomu
4023° Zakończono

XBox + PC "Game Pass Ultimate" (GPU) 15 miesięcy za ok 124 zł - proszę czytać opis (VPN) KONTO PL #zostanwdomu

124zł824,85zł-85%CDkeys Okazje
Zaktualizowano maj 10. 2020 (Opublikowano mar 12. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nowe konto lub stare na którym nigdy nie było Game Pass Ultimate lub nowe + stare do grania - info w opisie - czytać, a będziecie happy Ps. Możliwość podzielenia tej kwoty na dwie osoby (dwie osobne konsole lub konsola + PC) - wiecej info w opisie ✌

Czym jest XBox Game Pass Ultimate:
242440.jpg
1. Tworzymy nowe konto (Polskie) Microsoft jeżeli jest/było na obecnym koncje GPU - TUTAJ


2. Dodajemy swoją karte kredytową do konta Microsoft - WAŻNE !!! Aby w dalszych krokach nie było problemu.


3. Kupujemy Live Gold na 12 m-c: (KODY SIĘ SUMUJĄ czyli można kupić 2x12 miesięcy bez obaw i mamy 28 m-c GPU finalnie po konwersji. UWAGA: Kody na Live Gold muszą być z tego samego regionu. Jezeli np. obecnie masz Live Gold 12 m-c z Argentyny to nie dodasz z Brazyli itd. - 2x te subskrypcje musza byc z tego samego regionu)

Live Gold 12 miesięcy VPN BRAZYLIA (CDKays)
242440.jpg* Płacąc Revolut zmieniając walute u góry na funty GBP = ~116 zł na dzień 8.05 godzina 14:00

Opcje płatności: VISA / MASTERCARD / PayPal / Revolut

Lub ewentualnie z MTCgame ale dużo drożej:

Live Gold 12 miesięcy VPN TURCJA (mtcGame)

* Płacąc Revolut = ~ 140 zł na dzień 5.04

!!! UWAGA !!!

Po zakupie na adres mailowy podany w zamowieniu przychodzi mail z linkiem na samym dole do wygenerowania naszego kodu - klikamy na "Access my code"
242440.jpgMail może przyjść z opóźnieniem więc z ewentualną reklamacją proszę odczekać max 24h W sprawie reklamacji kontaktujemy sie ze sklepem w którym zakupiliśmy Live Gold poprzez live czat na stronie sklepu lub mailowo


4. Instalujemy program z Google Play Store na telefonie z Androidem ---> Lightsail VPN lub z systemem iOS --> TunnelBear (darmowa rejestracja konieczna) lub inny dowolny wybrany przez siebie w razie problemów z tym
242440.jpg* Z poziomu PC i przeglądarki polecam Edge w trybie incognito + wtyczka -> UrbanVPN <-
242440.jpg

5. Włączamy program na telefonie --> Ustawiamy serwer zależny na jaki region zakupiliśmy Live Gold i WAŻNE: Serwer Brazylia i Turcja sa w pakiecie premium i dostep jest za free ale trzeba obejrzec 30 sekundowa reklame w aplikacji co daje nam 60 min. dostep (dotyczy wyłącznie aplikacji Lightsail VPN). Jeżeli ktoś ma lepsza aplikacje na telefon proszę pisać w komentarzu - komuś innemu również się może przydać.


6. Logujemy sie w przeglądarce Chrome na swoje nowe konto Microsoft i wprowadzamy otrzymany kod pod tym adresem:
TUTAJ WPROWADZAMY OTRZYMANY KOD
242440.jpgKiedy zostaniemy zapytani o cykliczną płatność za subskrypcje, zostawiamy włączoną co daje nam dodatkowy 1 miesiąc.

Za pamięci po otrzymaniu tego darmowego miesiaca wyłaczamy subskrypcje tego Golda z poziomu konta "Usługi i Subskrypcje".


7. Wylogowujemy się z konta Microsoft oraz wyłączamy nasz program VPN - od tego momentu wszystko robimy normalnie bez zadnego programu !!! WAŻNE


8. Jak mamy jakies inne kody kupione lub były dodane do konsoli na Live Gold, Game Pass XBox/ PC (NIE ULTIMATE !!!) to je dodajemy teraz MAKSYMALNY CZAS SUBSKRYPCJI WYNOSI 36 MIESIĘCY - wiecej się nie da Prosze pamiętać 😁

I pamietamy o wylaczaniu subskrypcji kazdego dodanego kodu po otrzymaniu darmowego miesiaca - nie zaraz po wpisaniu kodu lecz z poziomu posiadanych subskrypcji na koncje - robimy tak do kazdego kroku z zakupem


9. Kupujemy Game Pass PC (Beta):
Game Pass PC (Beta)
242440.jpg

10. Przypisujemy konto Microsoft do usługi Xbox Live (Używamy danych konta Microsoft na ktorym ma być GPU czyli e-mail + hasło. WCZEŚNIEJNALEŻY WYLOGOWAĆ TO KONTO ZE STRONY MS):
Konto XBox Live
242440.jpgJEŻELI KTOŚ MA PROBLEMY Z TYM PUNKTEM TO NALEŻY GO POMINĄĆ.


11. Na sam koniec dokonujemy zakupu subskrypcji Game Pass Ultimate (GPU):
Game Pass Ultimate
242440.jpgUWAGA!!! W razie problemów z konwersją do GPU z poziomu telefonu/PC, należy ją przeprowadzić z poziomu naszej konsoli lub z poziomu aplikacji XBox Game Pass na telefony


12. Wyłączamy płatność cykliczną Game Pass Ultimate w "Usługi i Subskrypcje".


WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT ZWIĄZANY Z SUBSKRYPCJAMI, PŁATNOŚCIAMI, KONTEM ITP. ZNAJDZIEMY POD TYM LINKIEM


A tu taki mały bonusik - jak zrobić żeby z jednego konta można było grać na dwóch osobnych konsolach dzieląc kwote na dwie osoby po znajomosci (kolega, kuzyn itp.) 💪💪💪 PORADNIK:

1. Konto z GPU nie może służyć do grania !!! WAŻNE

2. Na konsoli nr. 1 dodajemy konto z GPU i po zalogowaniu się na nie, wchodzimy w ustawienia i ustawiamy je jako " Moja konsola domowa"( SYSTEM - > USTAWIENIA -> OGÓLNE -> PERSONALIZACJA -> Moja domowa konsola Xbox ). Po tym wylogowujemy sie z tego konta (wypisz się) NIE USUWAMY KONTA !!! Logujemy się na swoje stare.

3. Na konsoli nr. 2 dodajemy konto z GPU i się na nie logujemy lecz NIE WYLOGOWUJEMY - przełączamy się na swoje stare konto.

4. Na konsoli nr. 1 nie musimy robić już nic wiecej, procz tylko zalogowania się na swoje stare konto.

5. Na konsoli nr. 2 musimy być zalogowani na obu kontach jednoczesnie - konto z GPU w tle, a gramy na swoim starym. I tutaj trzeba tak robic za kazdym razem przy odpaleniu konsoliUSTAWIENIE NOWEGO KONTA POD GPU, A GRANIE NA SWOIM STARYM KONCJE:

KONSOLA + PC (tylko punkt 5 opisu):

Wiele osób pyta co ze starym kontem itp., a więc tlumacze w punktach:

1. Nowe konto zakładamy tylko wtedy, kiedy nie mamy pewności czy mieliśmy kiedyś Game Pass Ultimate "GPU" na obecnym lub wiemy, że mieliśmy.

2. Stare konto zostaje jako wasze główne na którym gracie w gry, macje save z gier, osiagniecia itd.. Innym słowem - korzystacie z konta tak jak do tej pory bez żadnych zmian.

3. Po zakupie GPU dodajecie nowe konto na konsoli, logujecie sie i ustawiacie w ustawieniach konsoli to konto jako "Moja domowa konsola".
SYSTEM - > USTAWIENIA -> OGÓLNE -> PERSONALIZACJA -> Moja domowa konsola Xbox

4. Logujecie/Przełączacie się na swoje stare konto - gracie.

* Aby pobrać grę z Game Pass-a będąc na swoim koncje, należy to zrobić z poziomu "Store" na konsoli poprzez wpisanie tytulu jaki nas interesuje, a apke "Game Pass" na konsoli traktować wyłącznie do celów podglądowych

5. Nowe konto przypisujemy do Microsoft Store, a w aplikacji Xbox Game PC logujemy się na starym. W ten sposób wszystkie save działają i mozna grac na swoim starym koncje na PC.
LINK Z INFORMACJĄ O APLIKACJI "XBox Game PC"

Podziękowania dla @jaroslaw.adam za tą informacje odnośnie PC

6. Nowego konta z aktywną subskrypcją GPU:

NIE USUWAMY / NIE GRAMY NA NIM JEŻELI NIE MA TAKIEJ POTRZEBY ALE OCZYWIŚCIE MOZNA NA NIM GRAĆ / NIECH SOBIE BEDZIE DO CZASU ZAKONCZENIA SUBSKRYPCJI / MUSI POZOSTAĆ CAŁY CZAS ZALOGOWANE.

7. Gry z Game Pass-a na swoim starym koncje pobieramy z pozycji Microsoft Store na konsoli.


Ponizej tabelka dla osob opornych, ktore mają/mieli juz na koncje GPU i chca przedłużyć:
242440.jpg

* - poradnik stworzony według zachowania ajwyższych standardów i doświadczeń udostępnionych przez wiele osób, które z tego typu rozwiązań korzystali

W razie problemów/pytań proszę pytać w komentarzu
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
796 Komentarzy
Prześlij Komentarz