xbox 360 4gb + kinect w Tesco
-211°Zakończono

xbox 360 4gb + kinect w Tesco

10
Lokalniewrz 17. 2016
W Tesco Bytom nie wiem czy gdzies jeszcze a jednak 150 zl taniej niz w internecie
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
za tyle to XO już tylko brać
przecież za tyle praktycznie One można kupić...
30zl za przesyłkę i był xo refurb z kinect na ibood. Bez kamery nowy za 899 z tego co pamietam
Pięknie, akurat minusy na zmianę pogody.
Rok temu kupiłem wersję z dyskiem 500 GB ale bez Kinect za niecałe 600 zł.
Serio juz lepiej zaopatrzyc sie w XBOX ONE
Rozumiem, że ta oferta to troll?
Akurat dziś w Tesco byłem zobaczyć czy padów do XO nie ma i powiem tyle, że mają straszny nacisk tam na sprzedaż X360. Stanowisko lepiej oznakowane więcej ofert itp. Widać leży im tego na magazynie w uj. Tylko czemu cena tak wysoka, jak za około 1000 zł dostane XO 500gb z 3 grami w lokalnym sklepie typu euro z 24 miesiącami gwarancji bez zbędnego pierdzielenia z zagranicznymi serwisami. Zresztą chyba więcej osób rzuci sie na ofertę z 2 padami niż z kinectem.
wojtasfcmwrz 18. 2016

Akurat dziś w Tesco byłem zobaczyć czy padów do XO nie ma i powiem tyle, że …Akurat dziś w Tesco byłem zobaczyć czy padów do XO nie ma i powiem tyle, że mają straszny nacisk tam na sprzedaż X360. Stanowisko lepiej oznakowane więcej ofert itp. Widać leży im tego na magazynie w uj. Tylko czemu cena tak wysoka, jak za około 1000 zł dostane XO 500gb z 3 grami w lokalnym sklepie typu euro z 24 miesiącami gwarancji bez zbędnego pierdzielenia z zagranicznymi serwisami. Zresztą chyba więcej osób rzuci sie na ofertę z 2 padami niż z kinectem.


Pewnie czasem przyjdzie jakiś nieświadomy klient i kupi dziecku "iksboksa". A później po rozpakowaniu, gdy okaże się jaki błąd popełnili, to już nie zwrócą. To powinno kosztować 400pln, biorąc pod uwagę X1 do kupienia za 900pln.
OP chyba sobie jaja robi
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Gepard. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy