XBOX 360 4GB + FIFA 2012 za 499 zł @ Partner AGD-RTV
18°Zakończono

XBOX 360 4GB + FIFA 2012 za 499 zł @ Partner AGD-RTV

admin 4
paź 8. 2014
Ciekawa oferta w Partner AGD-RTV, konsola XBOX 360 4GB w zestawie z FIFA 2012 za 499 zł

Przeglądając ofertę sklepu znalazłem atrakcyjną ofertę na ten zestaw. Cena w pozostałych sklepach to co najmniej 100 zł więcej. Oferta dostępna jest tylko w sklepach stacjonarnych Partnera w Chełmie i Wadowicach, więc tylko mieszkańcy tych miast i okolic są w stanie skorzystać z oferty.

Uwaga! Dość dziwne jest umieszczenie tego produktu w dziale FOTO I MULTIMEDIA -> AKCESORIA -> FUTERAŁY, dlatego warto skontaktować się telefonicznie z tymi sklepami, aby potwierdzić cenę i dostępność oferty zanim zdecydujemy się na wizytę.

4 Komentarze

Ciekawa oferta
Ja już miałem xboxa 360, więc nie skorzystam, ale dobrze, że taką okazję można tu znaleźć

nieźle potaniały konsole

Pepper

A co najważniejsze potaniały gry! Niedługo okaże się, że piractwo jest nieopłacalne, bo więcej biegania szukania niż to warte wszystko, jak można podłączyć się do sieci i kupić gry za kilka - kilkanaście zł.

Poza tym, jak stanieją konsole, to będzie dobry obrót sprawy - konsole do zabawy, komputery do pracy.

@Kaban, oj myślę, że gracze pecetowi nie odpuszczą A jeśli chodzi o piractwo gier na konsolę, to no cóż, jak ktoś piracił to i będzie piracił. Wątpię, żeby w tej kwestii coś się zmieniło, nawet jeśli gry miałyby być po 50gr.
Szczególnie Ci, którzy najbardziej cenią grafikę, chociaż ja osobiście tego nie rozumiem, fabuła i klimat to najważniejsze aspekty według mnie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst