Niestety, ta okazja już wygasła
X-Shot Xcess na strzałki typu NERF w Auchan
65° Zakończono

X-Shot Xcess na strzałki typu NERF w Auchan

49zł79zł-38%Auchan Okazje
3
65° Zakończono
X-Shot Xcess na strzałki typu NERF w Auchan
sty 25. 2020Dostępność Wielkopolskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostępne w Auchan Swadzim - zostało kilka szt.

12szt. strzałek w zestawie. Pasują strzałki NERF.
bardzo dobra jakość wykonania.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
3 Komentarze
Niezła cena. Co do strzałek nerfa czy pasuja do x shot , to loteria. Strzalki x Shot są zauważalnie krótsze i o Ile w ladowanym od przodu rewolwerze Reflex 6 czy jednostrzalowych Pulse/Kickback można stosowac każde to tutaj mamy zabudowany front magazynka i dłuższe mogą haczyc o mechanizm obrotu. Strzalki x shot są ciężko dostępne w Polsce bo firma nawet nie ma dystrybutora i użytkownik jest skazany na alledrogo lub na to co sprowadzi sam market. Jakość x shota jest bardzo dobra a cena zauważalnie niższa niż nerf.

Sam kupiłem niedawno w Auchan Wawa zestaw 4 pistoletów 2x Reflex 6 i 2x Pulse/Kickback za 59.99 z 48 strzałkami oraz pistolet MK3 Za 17 zł. Zabawa rewelacyjna z dzieciakami a i żona też chętnie strzela w męża. Można się wyzyć. Okulary obowiazkowe bo czuć uderzenie strzałki z kilku metrów a 2 m piecze w tyłek przez ubranie.
Edytowane przez: "JasonArgo" sty 31.
Do tego X-Shot'a pasują strzałki NERF'a. Przetestowane.
Strzałki z xShot'a pasują do 90% moich NERFów.
Edytowane przez: "Maciej_A" sty 31.
Maciej_A31/01/2020 10:34

Do tego X-Shot'a pasują strzałki NERF'a. Przetestowane.Strzałki z xShot'a p …Do tego X-Shot'a pasują strzałki NERF'a. Przetestowane.Strzałki z xShot'a pasują do 90% moich NERFów.


Strzalki x shota nie pasuja do nerf z magazynkami pudelkowymi zazwyczaj. Jak do tego pasuja strzałki od nerf to super bo u chinczykow 100 sztuk od 10 zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst