X-kom strefa okazji na laptopy,joysticki,karty pamięci itd! KOD:OKAZJA
273°Zakończono

X-kom strefa okazji na laptopy,joysticki,karty pamięci itd! KOD:OKAZJA

9
gru 17. 2015
Karta pamięci 9 zł - x-kom.pl/p/2…727
Gamepad 29 zł
x-kom.pl/p/2…727

PAMIĘTAJCIE BY W KOSZUKU WPISAĆ KOD OKAZJAAktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Ten gamepad za 29zł pojawiał się już kilka razy - kupiłam go jakieś parę miesięcy temu, bardzo polecam. Nie działa mi z tabletem, ale na komputerze bardzo fajnie gra się na nim. Można ze sobą wozić wszędzie, jest porządnie wykonany. Minus - ma tylko jeden przycisk R/L.
Nie polecam. Na smartfonie pograć można tylko w jakiś szajs, a do kompa lepiej kupić coś większego. U mnie leży i się kurzy.
Testujegru 17. 2015

Nie polecam. Na smartfonie pograć można tylko w jakiś szajs, a do kompa le …Nie polecam. Na smartfonie pograć można tylko w jakiś szajs, a do kompa lepiej kupić coś większego. U mnie leży i się kurzy.


u mnie to samo
Testujegru 17. 2015

Nie polecam. Na smartfonie pograć można tylko w jakiś szajsŻe niby Mario i Kontra to szajs?
Meowgru 17. 2015

Ten gamepad za 29zł pojawiał się już kilka razy - kupiłam go jakieś parę mi …Ten gamepad za 29zł pojawiał się już kilka razy - kupiłam go jakieś parę miesięcy temu, bardzo polecam. Nie działa mi z tabletem, ale na komputerze bardzo fajnie gra się na nim. Można ze sobą wozić wszędzie, jest porządnie wykonany. Minus - ma tylko jeden przycisk R/L.
za darmo dostałem od x-kom.pl , widać że mają sporo tej chińszczyzny.
Zbanowany
Tej karty pamięci to nawet nie kupujcie. 4 klasa to bardzo słaba jakość
Ceny już są wyższe
n00gru 17. 2015

za darmo dostałem od x-kom.pl , widać że mają sporo tej chińszczyzny.To jako prezent do innego zamówienia? Największy problem z tym padem jest taki, że ciężko jest połączyć go ze smartfonem, nie mówiąc o tym, że nie z każdą grą chce współpracować - pewnie z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej bezużyteczny i chcą go na siłę wypchać.

Niemniej jednak jakby sprzedawali za 5zł to kupiłabym drugiego pada bez namysłu, bo do komputera fajny (jeśli ma się dziecięce bądź damskie dłonie :-) ).
Meowgru 17. 2015

To jako prezent do innego zamówienia? Największy problem z tym padem jest … To jako prezent do innego zamówienia? Największy problem z tym padem jest taki, że ciężko jest połączyć go ze smartfonem, nie mówiąc o tym, że nie z każdą grą chce współpracować - pewnie z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej bezużyteczny i chcą go na siłę wypchać.Niemniej jednak jakby sprzedawali za 5zł to kupiłabym drugiego pada bez namysłu, bo do komputera fajny (jeśli ma się dziecięce bądź damskie dłonie :-) ).
za opóźnione zamówienie. Oni wręcz te pady rozdają, nawet nie dałbym tych ich 29PLN na promocji ;p
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy