Niestety, ta okazja już wygasła
SteelSeries Arctis 1 for Xbox (Xbox One, PC)
343° Zakończono

SteelSeries Arctis 1 for Xbox (Xbox One, PC)

179zł249zł-28% 9,90zł x-kom Okazje
45
343° Zakończono
SteelSeries Arctis 1 for Xbox (Xbox One, PC)
wrz 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

GORĄCY STRZAŁ
X-kom ma bardzo fajną okazję, bardzo fajne i nie drogie słuchawki
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Jeszcze fajniej jakby w tytule pojawiło się jakie to słuchawki , aż musiałem kliknąć w obrazek by się dowiedzieć😁
45 Komentarzy
Jeszcze fajniej jakby w tytule pojawiło się jakie to słuchawki , aż musiałem kliknąć w obrazek by się dowiedzieć😁
Gdyby ktoś się zastanawiał, różnica tej wersji "for Xbox" (ale pasującej do wszystkich urządzeń) a zwykłych Arctis 1 jest taka, że w zestawie NIE znajduje się rozdzielacz z combo jacka na 2x jacki (mikrofon i słuchawki). Więc jak ktoś chce do jakiejś konsoli lub laptopa z combo jackiem to może brać
SteelSeries Arctis 1 for Xbox (Xbox One, PC)
byś tę okazję poprawił, co..
179 PLN za gorący strzał ? Popraw okazję
Lowcaokazji252529/09/2020 10:46

Jeszcze fajniej jakby w tytule pojawiło się jakie to słuchawki , aż mus …Jeszcze fajniej jakby w tytule pojawiło się jakie to słuchawki , aż musiałem kliknąć w obrazek by się dowiedzieć😁


No przecież napisane że fajne i nie drogie.
Avatar
Usunięty260871
Lepiej dorzucić do SPC Viro, lepiej grają, a też i nie płaci się jeszcze aż tak bardzo za markę.
Mam Arctisy i są całkiem fajne, ale mają dwa minusy: 1 za luźno leżą na głowie i jak się nachylisz to się zsuwają, w moich już pada gniazdo wejściowe w słuchawkach i czasem coś nie styka
W tej cenie kupisz nowe razery krakeny usb 7.1
kolder35029/09/2020 11:03

W tej cenie kupisz nowe razery krakeny usb 7.1


I do konsoli normalnie będą działać po USB? Plus będzie to 7.1?
Kamil_Kucharczyk0Ww29/09/2020 11:17

I do konsoli normalnie będą działać po USB? Plus będzie to 7.1?


Działają po usb bez problemu, codziennie ich używam i polecam każdemu bo kupiłem wcześniej siberie 3 i w porównaniu do tych krakenów wypadają bardzo słabo.
Edytowane przez: "kolder350" wrz 29.
kolder35029/09/2020 11:26

Działają po usb bez problemu, codziennie ich używam


Jak sprawuje się ten tryb 7.1? Czuć różnice?
kolder35029/09/2020 11:26

Działają po usb bez problemu, codziennie ich używam i polecam każdemu bo …Działają po usb bez problemu, codziennie ich używam i polecam każdemu bo kupiłem wcześniej siberie 3 i w porównaniu do tych krakenów wypadają bardzo słabo.


To bardzo ciekawe bo xbox nie wspiera dźwięku po USB. Sam kupiłem te z okazji, ale po normalnej cenie bo niestety musi być złącze mini jack. No i po jacku masz tylko stereo, no ewentualnie mozna emulować softowo atmosa.
Edytowane przez: "lukasz.konieczny" wrz 29.
lukasz.konieczny29/09/2020 11:44

To bardzo ciekawe bo xbox nie wspiera dźwięku po USB. Sam kupiłem te z ok …To bardzo ciekawe bo xbox nie wspiera dźwięku po USB. Sam kupiłem te z okazji, ale po normalnej cenie bo niestety musi być złącze mini jack. No i po jacku masz tylko stereo, no ewentualnie mozna emulować softowo atmosa.


Do działania atmosa na klocku chyba trzeba go wykupić.
ImFunnyMan29/09/2020 12:52

Do działania atmosa na klocku chyba trzeba go wykupić.


Tak za 79 zl. Tylko wersja dla kin domowych jest za free.
Proszę mi wytłumaczyć łopatologicznie czy do pada od Xbox One X będą pasować i po włożeniu tej końcówki od słuchawek do jednego pasującego otworu w padzie- będę słyszał innych i inni będą słyszeć mnie ? Czy trzeba coś kombinować ?
Master_Piernik29/09/2020 12:57

Proszę mi wytłumaczyć łopatologicznie czy do pada od Xbox One X będą pasow …Proszę mi wytłumaczyć łopatologicznie czy do pada od Xbox One X będą pasować i po włożeniu tej końcówki od słuchawek do jednego pasującego otworu w padzie- będę słyszał innych i inni będą słyszeć mnie ? Czy trzeba coś kombinować ?


Z tego co się orientuję to komunikacja głosowa będzie ok jednak zawsze z padem. Jeżeli będziesz chciał pograć np na kierownicy to i tak pad będzie musiał być włączony (usypia się po jakiejś chwili). Z tego względu kupiłem 9x jednak to zupełnie inne pieniądze.
Edytowane przez: "ImFunnyMan" wrz 29.
ImFunnyMan29/09/2020 13:01

Z tego co się orientuję to komunikacja głosowa będzie ok jednak zawsze z … Z tego co się orientuję to komunikacja głosowa będzie ok jednak zawsze z padem. Jeżeli będziesz chciał pograć np na kierownicy to i tak pad będzie musiał być włączony (usypia się po jakiejś chwili). Z tego względu kupiłem 9x jednak to zupełnie inne pieniądze.


Wystarczy podłączyć pada kablem, albo słuchawki z wyjściem spdif albo bezprzewodowe z adapterem
ImFunnyMan29/09/2020 13:01

Z tego co się orientuję to komunikacja głosowa będzie ok jednak zawsze z p …Z tego co się orientuję to komunikacja głosowa będzie ok jednak zawsze z padem. Jeżeli będziesz chciał pograć np na kierownicy to i tak pad będzie musiał być włączony (usypia się po jakiejś chwili). Z tego względu kupiłem 9x jednak to zupełnie inne pieniądze.Dzięki za odpowiedź , kierownicy nie posiadam, chcę tylko pogadać z ludźmi podczas giercowania. Myślałem o jakichś bezprzewodowych ale ceny są kosmiczne ! i obawiam się zrywania dźwięku
Master_Piernik29/09/2020 13:04

Dzięki za odpowiedź , kierownicy nie posiadam, chcę tylko po …Dzięki za odpowiedź , kierownicy nie posiadam, chcę tylko pogadać z ludźmi podczas giercowania. Myślałem o jakichś bezprzewodowych ale ceny są kosmiczne ! i obawiam się zrywania dźwięku


Za w miarę bezproblemowe nowe musisz liczyć od ok 650zł. Ja wybierałem spośród turtlebeach, astro, lucidsound i właściwe 9x. 9x wg mnie są najmniej problemowe i cenowo lepiej niż astro.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od sebi_bachus. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst