X-COM obniżka na serię od 80-33%
73°Zakończono

X-COM obniżka na serię od 80-33%

4,99złGMG Okazje
10
sie 27. 2016
Każdy kto zna X-COM, wie, że to świetna rozrywka, a teraz można skompletować po taniości.
Aktualizacje społecznościowe
GMG OkazjeGry i konsole
10 Komentarzy
Ale cena chyba w funtach
gieletsie 27. 2016

Ale cena chyba w funtach

​dokładnie
Przede wszystkim to należałoby nadmienić, że ceny są niższe gdy jesteś zalogowany, tak to jak ktoś wejdzie i zobaczy te ceny dla osób niezalogowanych to od razu stronę opuści.
to ja poproszę dobre promo na xcom the board game, to łykam w mig.
Autor Zbanowany
gieletsie 27. 2016

Ale cena chyba w funtach


A jak to różnica ? Cena i tak wg. mnie dobra.

Autor Zbanowany
zulu305sie 29. 2016

ja nie znam X-COM i daję minusa za opis, bo oferta chyba nie jest …ja nie znam X-COM i daję minusa za opis, bo oferta chyba nie jest skierowana konkretnych osób tylko do wszystkich. Zainteresowała mnie oferta, wchodzę by dowiedzieć się więcej i z opisu nie dowiaduję się nic. Przypominam że opis okazji jest wymagany, a w opisie powinny być zawarte wszystkie informacje... a teraz mnie hejtujcie że nie wiem co to jest X-COM (znam sklep komputerowy, ale to chyba nie do końca to). Pozdrawiam


Skoro PEPPER dopuścił, to chyba jest O.K. Profesorku.
Poza tym 3 kliknięcia i z Google wiesz wszystko na temat danej gry, ale jak ktoś jest leniem i zamiast sprawdzić w Google temat X-COM woli spisać się na ponad 200 znaków tutaj to nic na to nie poradzę.
zjac76sie 29. 2016

Skoro PEPPER dopuścił, to chyba jest O.K. Profesorku.Poza tym 3 kliknięcia …Skoro PEPPER dopuścił, to chyba jest O.K. Profesorku.Poza tym 3 kliknięcia i z Google wiesz wszystko na temat danej gry, ale jak ktoś jest leniem i zamiast sprawdzić w Google temat X-COM woli spisać się na ponad 200 znaków tutaj to nic na to nie poradzę.

​bo jak sprawdzę na Google to tacy jak Ty nie zmienią swojego postępowania i nadal będą wrzucać tutaj promocje bez opisu, czyli bez sensu... po drugie jak by nie było to wszystko można poszukać na Google, więc idąc Twoim tokiem rozumowania serwis Pepper jest nie potrzebny...
Po to jest rubryka "opis" przy tworzeniu okazji aby ją dokładnie opisać. Jeśli to dla Ciebie za trudne to przykro. Uwierz mi że nie chodzi mi o to aby Cię hejtować, chcę tylko abyś wyciągnął wnioski i aby następna Twoja okazja była w porzadku. Pozdrawiam.
Autor Zbanowany
zulu305sie 29. 2016

​bo jak sprawdzę na Google to tacy jak Ty nie zmienią swojego postępowania …​bo jak sprawdzę na Google to tacy jak Ty nie zmienią swojego postępowania i nadal będą wrzucać tutaj promocje bez opisu, czyli bez sensu... po drugie jak by nie było to wszystko można poszukać na Google, więc idąc Twoim tokiem rozumowania serwis Pepper jest nie potrzebny... Po to jest rubryka "opis" przy tworzeniu okazji aby ją dokładnie opisać. Jeśli to dla Ciebie za trudne to przykro. Uwierz mi że nie chodzi mi o to aby Cię hejtować, chcę tylko abyś wyciągnął wnioski i aby następna Twoja okazja była w porzadku. Pozdrawiam.


A ty nadal skrobiesz tu i skrobiesz - w tym czasie 20x dowiedział by się co to za gra i przestał płakać. Śmieszny jesteś, żałosny izakompleksiony tym, że nikt się Tobą nie opiekuje i nie podaje na tacy. Bye głupku
Edytowane przez: "zjac76" sie 29. 2016
zjac76sie 29. 2016

A ty nadal skrobiesz tu i skrobiesz - w tym czasie 20x dowiedział by się c …A ty nadal skrobiesz tu i skrobiesz - w tym czasie 20x dowiedział by się co to za gra i przestał płakać. Śmieszny jesteś, żałosny izakompleksiony tym, że nikt się Tobą nie opiekuje i nie podaje na tacy. Bye głupku

Dziecinko obrażać to sobie możesz mamusie lub tatusia jak Ci na to pozwoli.
​Poziom Twoich wypowiedzi zszedł zbyt nisko więc dla mnie temat zamknięty.
Autor Zbanowany
zulu305sie 30. 2016

Dziecinko obrażać to sobie możesz mamusie lub tatusia jak Ci na to po …Dziecinko obrażać to sobie możesz mamusie lub tatusia jak Ci na to pozwoli. ​Poziom Twoich wypowiedzi zszedł zbyt nisko więc dla mnie temat zamknięty.


Lecz się chłopie. Napisałem Ci za pierwszym razem wyraźnie - Ty nadal swoje. Zrozum chłopie, że nie potrzebuje Twoich porad - skumałeś ? A jak masz potrzebę pouczania to może skieruj swoje życie zawodowe w tym kierunku ? Albo kup sobie zwierzaka, spłódź dziecko itp. itd. - będziesz miał kogo pouczać i kim dyrygować.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od zjac76. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy