Wzmacniacz sygnału Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 [Wersja angielska] za 19,50zł @ Gearbest
990°Zakończono

Wzmacniacz sygnału Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 [Wersja angielska] za 19,50zł @ Gearbest

Pepper 54
wrz 12. 2017
Aktualizacja 1
Z kodem rabatowym XA2T cena spada do 5,29$ + 0,11$ dostawa, czyli łącznie około 19,50zł!
Wzmacniacz sygnału Wifi Xiaomi Mi 300M Amplifier 2 zamówimy w Gearbest za 29,80zł (7,99$) (aktualizacja) z darmową dostawą do Polski.

Wersja z angielskim oprogramowaniem!
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

54 Komentarze
DROGO. Sam kupiłem za 6,85$ z linku poniżej. Żadna okazja.
pl.aliexpress.com/ite…tml
303775-1riQx.jpg
Edytowane przez: "MichalZ" lip 18. 2017
32,84zł na aliexpresie mi wyszło - również wersja EN.
Szału nie ma.
A jest możliwość z chińskiej zrobić wersję angielską (jak tak to chętnie się dowiem w prostym języku jak to zrobić)
Ma ktoś jakieś porady przed pierwszym zakupem za gearbescie?
Autor Pepper
@promo81 Jak bardzo się boisz, to zapłać PayPalem. Nie ma problemów z zakupami u nich.
GrzesiekMurawieclip 18. 2017

A jest możliwość z chińskiej zrobić wersję angielską (jak tak to chętnie si …A jest możliwość z chińskiej zrobić wersję angielską (jak tak to chętnie się dowiem w prostym języku jak to zrobić)


to jest to samo a sprzet swoja droga dla mnie rewelacja za ta cene . powerbank i wszedzie super zasieg pod telefon czy laptop
działa to w ogóle? nie lepiej w transmiter zainwestować i mieć spokój?
promo81lip 18. 2017

Ma ktoś jakieś porady przed pierwszym zakupem za gearbescie?

do mnie okulary vr zakupione 5 czerwca nadal nie dotarły. ogólnie odpisują ale grzecznie że mają czas dwa miesiące. kazali potwierdzić adres i wysłalil prawidłowo niby. mam kolegę na poczcie i przesyłka nie do namierzenia niestety ale pewne że do Elbląga na moje nazwisko nie dotarła nigdy bo on pracuje akurat w miejscu głównej rozdzielni na miasto.
z ali nigdy mi się to nie zdażyło a trochę tych zakupów już było
Edytowane przez: "Anubis" lip 18. 2017
Po promo
Kabanlip 18. 2017

@promo81 Jak bardzo się boisz, to zapłać PayPalem. Nie ma problemów z zak …@promo81 Jak bardzo się boisz, to zapłać PayPalem. Nie ma problemów z zakupami u nich.

Boisz ? To chyba najlepszy chiński sklep
Zbilem cenę punktami i finalnie wyszło mi 24.42 ściągnięte z paypala
seanknwlip 18. 2017

działa to w ogóle? nie lepiej w transmiter zainwestować i mieć spokój?Z doświadczenia wiem że takie wzmacniacze sygnału WiFi są raczej gówno warte. Montowałem internet kilka lat, spotykałem się z różnymi "wzmacniaczami" sygnału i rzadko kiedy sobie radziły. A jeśli już to różnica była praktycznie niezauważalna. Moja firma nawet zrezygnowała ze sprzedaży takich produktów, bo ciągle tylko usterki były że nie działa. To moja indywidualna opinia, nie pracuje już w tym zawodzie ponad 2 lata może się coś zmieniło ?
Pozdrawiam.
Gdybym chciał podłączyć telewizor pod domowe WiFi to takim cudem da radę, czy szukać czegoś innego?
Arleqinlip 19. 2017

Gdybym chciał podłączyć telewizor pod domowe WiFi to takim cudem da radę, c …Gdybym chciał podłączyć telewizor pod domowe WiFi to takim cudem da radę, czy szukać czegoś innego?


To urządzenie wzmacnia sygnał sieci.
Jeśli włożysz je do portu USB telewizora to telewizor nie podłączy się magicznie do sieci. W tym układzie telewizor będzie pełnił funkcje zasilania.
Arleqinlip 19. 2017

Gdybym chciał podłączyć telewizor pod domowe WiFi to takim cudem da radę, c …Gdybym chciał podłączyć telewizor pod domowe WiFi to takim cudem da radę, czy szukać czegoś innego?

lepiej kup najtanszego AP (nie router) ustaw go w trybie Client i podłącz do TV kablem sieciowy.
Czyli co to jest ? rozszerzy mi zasięg Wifi ?
Miałem trzy repeatery. Działają różnie ale głównie słabo. Są jakieś opóźnienia, urządzanie na styku sygnałów gubi się i przełącza między routerem głównym i repeaterem. Generalnie są problemy.
Przy czym z z xiaomi nie korzystałem. Może tu działa dobrze.
Ten wzmacniacz daje sygnał z parteru na dwie altanki obok domu. Router tplinka ledwo przesyła sygnał z poddasza na dół. bardzo polecam ten Repeater zwłaszcza jak ma en oprogramowanie. Używam od ponad roku. Warto. Nigdy nie zawiódł. Czasem na meizu miałem problemy z internetem ale pomogło przydzielenie stałego IP z poziomu telefonu.
@zarabiaka@RyszardMaria mam trzy takie ustrojstwa, pracuję w ogrodnictwie na dużym obszarze, potrzebowałem rozszerzyć zasięg WiFi na cały obiekt żeby połączyć telefon oraz kamerę Xiaomi Yi Home. Te urządzenia mają opcję tworzenia nowej sieci (nazwasieci_plus) albo działania pod tą samą nazwą jako ta sama sieć na tym samym kanale. Dzięki temu z tych trzech urządzeń + routera stworzyłem jedną ogromną sieć wifi i wszystko działa bez zakłóceń. Polecam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst