Niestety, ta okazja już wygasła
Wzmacniacz sygnału WiFi / repeater TP-LINK TL-WA855RE 300Mbps, odbiór os. 0 zł
187° Zakończono

Wzmacniacz sygnału WiFi / repeater TP-LINK TL-WA855RE 300Mbps, odbiór os. 0 zł

14
sie 2.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Urządzenie do "rozciągnięcia" sygnału WiFi pod naszym dachem. Jeśli mamy umieszczony router np. w dużym pokoju, a córka w oddalonym o 6 metrów pokoju (a po drodze jedna albo dwie ściany nośne) informuje zazwyczaj dosadnie, że wifi nie chodzi znaczy się, że zakup takowy niezbędnym jest.
 • Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej
 • Dwie regulowane anteny zewnętrzne zapewniają dobry zasięg sieci oraz stabilność łącza
 • Aplikacja TP-LINK Tether - zarządzanie wzmacniaczem za pomocą smartfona
 • Współpracuje z każdym routerem
 • Standardy bezprzewodowe: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
 • Częstotliwość pracy: 2,4~2,4835GHz
 • Prędkość transmisji: 11n Do 300Mb/s (dynamicznie) 11g Do 54Mb/s (dynamicznie) 11b Do 11Mb/s (dynamicznie)
 • Czułość odbiornika: 270M <[email protected]% PER 130M <[email protected]% PER 108M <[email protected]% PER 54M <[email protected]% PER 11M <[email protected]% PER 6M <[email protected]% PER 1M <[email protected]% PER
 • EIRP: < 20 dBm (EIRP)
 • Tryby pracy bezprzewodowej: Range Extender, AP
 • Funkcje transmisji bezprzewodowej: Filtrowanie adresów MAC, Logowanie z użyciem nazwy domenowej, Kontrola siły transmisji
 • Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: 64/128/152 bitowe WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK
 • Pobór prądu: 3W
 • Antena: 2 zewnętrzne

177061.jpg177061.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
14 Komentarzy
Akurat szukam jakiegoś bardzo prostego urządzenia tego typu. Warto dać te 70zl, czy może Xiaomi WiFi repeater 2 za 40zl też da radę?
Adeq02/08/2019 05:09

Akurat szukam jakiegoś bardzo prostego urządzenia tego typu. Warto dać te 7 …Akurat szukam jakiegoś bardzo prostego urządzenia tego typu. Warto dać te 70zl, czy może Xiaomi WiFi repeater 2 za 40zl też da radę?


Da radę Xiaomi nawet ta wersja 1 która mam i się sprawdza
a jak mamy syna?
Anubis02/08/2019 06:20

a jak mamy syna?


Wtedy kupujemy coś porządnego 😁
Adeq02/08/2019 05:09

Akurat szukam jakiegoś bardzo prostego urządzenia tego typu. Warto dać te 7 …Akurat szukam jakiegoś bardzo prostego urządzenia tego typu. Warto dać te 70zl, czy może Xiaomi WiFi repeater 2 za 40zl też da radę?


o ktorym xiaomi mowisz?
Warto tego TP Linka?
Taki wzmacniacz ma sens tylko jeśli pracuje 2.4/5 GHz , w jednym zakresie zaśmieca pasmo.
Ten maly bolec od xiaomi u mnie totalnie sie nie sprawdzil. Prosty TP link zdecydowanie lepszy. Gosc w sklepie gdzie oddawalem xiaomi w ogole sie nie zdziwil ze zmieniam na tplinka bo mieli mase takich przypadkow.
Edytowane przez: "Fuzbal" sie 2.
Działa to z routerem wifi z Orange? Xiaomi nie działa
Czy to działa jak repiter od xiaomi, czyli tworzy nową sieć o tej samej nazwie i haśle co sieć główna - u mnie się to nie sprawdza bo nie wszystkie urządzenia w sieci chcą wtedy współpracować (muszą być w jednej sieci, a nie dwóch mimo wszytko podobnych ale oddzielnych...)
Edytowane przez: "pykycykytypf" sie 2.
Niedostępny
pykycykytypf02/08/2019 10:48

Czy to działa jak repiter od xiaomi, czyli tworzy nową sieć o tej samej na …Czy to działa jak repiter od xiaomi, czyli tworzy nową sieć o tej samej nazwie i haśle co sieć główna - u mnie się to nie sprawdza bo nie wszystkie urządzenia w sieci chcą wtedy współpracować (muszą być w jednej sieci, a nie dwóch mimo wszytko podobnych ale oddzielnych...)


... To nadal będzie jedna sieć lokalna, jedynie dwa osobne kanały dostępowe (Wi-Fi). Nie ma znaczenia ile takich repeaterów podłączysz, masz internet z jednego źródła (np. modemu) i wyjście na świat z jednego adresu IP. Nie przejmuj się więc tym, może miałeś jakiś problem z konfiguracją? Urządzenie mogło np. wymagać wpisania nazwy wifi.
Edytowane przez: "Creif" sie 2.
Creif02/08/2019 14:22

... To nadal będzie jedna sieć lokalna, jedynie dwa osobne kanały do …... To nadal będzie jedna sieć lokalna, jedynie dwa osobne kanały dostępowe (Wi-Fi). Nie ma znaczenia ile takich repeaterów podłączysz, masz internet z jednego źródła (np. modemu) i wyjście na świat z jednego adresu IP. Nie przejmuj się więc tym, może miałeś jakiś problem z konfiguracją? Urządzenie mogło np. wymagać wpisania nazwy wifi.


Miałem problem z konfiguracją kamer IP. Podłączone pod repiter były niewidoczne przez komputer podłączony do "oryginalnego" WiFi. Po połączeniu wszystkiego do głównego wifi wszystko zaczęło działać...
Dużo większe opóźnienie jest w grach na takim czymś?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst