Niestety, ta okazja już wygasła
Wzmacniacz sygnału Tenda Nova MW6
174° Zakończono

Wzmacniacz sygnału Tenda Nova MW6

155,66zł353,74zł-56% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
21
sie 27.Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

WiFi z kostek Rubika, czyli sieć MESH w dużym domu lub mieszkaniu. Wszędzie tam gdzie zawodzą inne metody na pokrycie zasięgiem naszej przestrzeni, możemy użyć sieci Mesh. Test Tenda Nova MW6 - kompaktowych, ładnych, prostych w konfiguracji routerów wifi.

Dobry ruter w spoko cenie.
Cena normalna: 89.99$
Cena promocyjna: 39.60$, możliwe jeszcze -2$ dla nowych
Jak to działa
youtube.com/wat…R_g
youtube.com/wat…RJk
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

21 Komentarzy
Dodaj że cena dotyczy jednej kostki. Cena całego zestawu składającego się z 3szt. to jakieś 450zl co uważam za rewelacyjną cenę. W lutym kupiłem taki zestaw w euro AGD za 699zl i jestem z niego bardzo zadowolony, tutaj 250 taniej.
Plus VAT i cło?
Da się to ustawić tylko jako AP podpięte do innego routera?
tom.k27/08/2019 17:23

Da się to ustawić tylko jako AP podpięte do innego routera?


Z tego co kojarzę do routera tylko po kablu, ale wtedy i router i tenda rozgłasza sygnał wifi.
wmajonez27/08/2019 17:29

Z tego co kojarzę do routera tylko po kablu, ale wtedy i router i tenda …Z tego co kojarzę do routera tylko po kablu, ale wtedy i router i tenda rozgłasza sygnał wifi.


Tzn każdy da się tak podpiąć przez wejście WAN, ale wtedy masz podwójny NAT. pytanie czy da się routing zostawić tylko na głównym routerze.
tom.k27/08/2019 17:51

Tzn każdy da się tak podpiąć przez wejście WAN, ale wtedy masz podwójny NAT …Tzn każdy da się tak podpiąć przez wejście WAN, ale wtedy masz podwójny NAT. pytanie czy da się routing zostawić tylko na głównym routerze.


a jest jakiś mesh, który można podpiąć pod wifi? główny router <-wifi-> mesh <-wifi-> mesh <-wifi-> ....
tom.k27/08/2019 17:23

Da się to ustawić tylko jako AP podpięte do innego routera?


Oczywiście że jest taka możliwość, kabelkiem do routera, a tenda w trybie bridge pracuje jak zwykły AP, cała adresacja zostaje po stronie routera.
Edytowane przez: "qwertix" sie 27.
A mw3? Też az1200 w czym one gorsze?
Z tego co pamiętam chyba tylko 100Mb po kablu
Luk2327/08/2019 18:37

A mw3? Też az1200 w czym one gorsze?


Słabszy procesor (600 vs 1000MHz), mniejszy flash (64 vs 128MB) i brak gigabita. Są też nieco mniejsze (o 1cm w każdą stronę).
Edytowane przez: "djluke" sie 27.
wmajonez27/08/2019 18:01

a jest jakiś mesh, który można podpiąć pod wifi? główny router <-wifi-> …a jest jakiś mesh, który można podpiąć pod wifi? główny router <-wifi-> mesh <-wifi-> mesh <-wifi-> ....


Nie gadaj że tego nie ma... Teoretycznie zero przeszkód.
setuxri27/08/2019 19:27

Nie gadaj że tego nie ma... Teoretycznie zero przeszkód.


Ja nie pytałem złośliwie czy ironicznie. Raz kupiłem chyba Tenda właśnie, bo też mi się to wydało oczywiste. Support utwierdził mnie, że się mylę.
qwertix27/08/2019 18:16

Oczywiście że jest taka możliwość, kabelkiem do routera, a tenda w trybie b …Oczywiście że jest taka możliwość, kabelkiem do routera, a tenda w trybie bridge pracuje jak zwykły AP, cała adresacja zostaje po stronie routera.


Spoko, kiedyś kupiłem totolink i niestety w trybie bridge now było mesh. A mesh tylko jak Totolink był routerem.
Może warto dodać, że to nie służy do użytku w blokowisku czy gęstej zabudowie, bo robi niezły syf w eterze, takie rozwiązania są za to idealne na wieś do dużego domu.
Jak obejść VAT?
Edytowane przez: "MaBole" sie 27.
tom.k27/08/2019 20:47

Spoko, kiedyś kupiłem totolink i niestety w trybie bridge now było mesh. A …Spoko, kiedyś kupiłem totolink i niestety w trybie bridge now było mesh. A mesh tylko jak Totolink był routerem.


U mnie obecnie działa to tak że każda z kostek tendy podpięta jest kablem do sieci żeby uniknąć strat w przepustowości, a zarządza tym router tplinka. Natomiast kostki pracując w trybie bridge jedynie rozgłaszają sygnał wi-fi. Każde urządzenie w domu korzystające z wifi przełącza się płynnie między kostkami w zależności od położenia i w zasadzie głównie na płynnym roamingu mi zależało.
qwertix27/08/2019 22:18

U mnie obecnie działa to tak że każda z kostek tendy podpięta jest kablem d …U mnie obecnie działa to tak że każda z kostek tendy podpięta jest kablem do sieci żeby uniknąć strat w przepustowości, a zarządza tym router tplinka. Natomiast kostki pracując w trybie bridge jedynie rozgłaszają sygnał wi-fi. Każde urządzenie w domu korzystające z wifi przełącza się płynnie między kostkami w zależności od położenia i w zasadzie głównie na płynnym roamingu mi zależało.


Ale takie coś to chyba można zrobić stawiając kilka ap identycznych? Czy jest może jakaś przewaga tego rozwiązania?
tom.k28/08/2019 00:08

Ale takie coś to chyba można zrobić stawiając kilka ap identycznych? Czy je …Ale takie coś to chyba można zrobić stawiając kilka ap identycznych? Czy jest może jakaś przewaga tego rozwiązania?


Teoretycznie tak, jednak nie zawsze działa roaming płynnie tylko AP trzyma cię do końca, po wyjściu z zasięgu zrywa połączenie i szuka mocniejszego sygnału, a to chwilę trwa.
qwertix28/08/2019 10:28

Teoretycznie tak, jednak nie zawsze działa roaming płynnie tylko AP t …Teoretycznie tak, jednak nie zawsze działa roaming płynnie tylko AP trzyma cię do końca, po wyjściu z zasięgu zrywa połączenie i szuka mocniejszego sygnału, a to chwilę trwa.


Chyba w Asus miałem opcje ustawienia siły sygnału poniżej której następowało rozłączanie klienta.
Mam kilka ap o tej samej nazwie i z Android działa ok, ale z iPhone/iPad jest rzeźnia - trzyma się jak głupi jednego i nie chce przełączyć.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst