Niestety, ta okazja już wygasła
Wzmacniacz Cambridge Audio CXA60
162° Zakończono

Wzmacniacz Cambridge Audio CXA60

2.995zł3.490zł-14%AudioExpert Okazje
48
wrz 21.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalezione na audioexpert.pl, promka na b. dobry wzmacniacz CXA60.

Precyzja mocy i łączność cyfrowa
Wzmacniacze serii CX to dzieło miłości; produkt zespołu, którego zadaniem było wydobycie każdej kropli przyjemności i wszystkich szczegółów z każdego rodzaju muzyki. Te wzmacniacze pomogą odkryć nowy wymiar dźwięku.

Wzmacniacza CXA60 musisz posłuchać, aby uwierzyć. Nominalna moc 60 W na kanał i klasa AB konstrukcji wzmacniacza ujawnią wszystkie szczegóły odtwarzanego dźwięku. Transformator toroidalny o małym strumieniu również ulepsza wydajność, a działając wspólnie, te szczegóły konstrukcyjne zapewniają niesamowitą kontrolę nad głośnikami.
Ponieważ projektowaliśmy go z myślą o domenie cyfrowej, wzmacniacz posiada dwa cyfrowe wejścia optyczne i jedno koncentryczne, więc podłączysz wszystkie posiadane urządzenia cyfrowe. Dodaj opcjonalny odbiornik Bluetooth BT100, a zyskasz możliwość strumieniowej transmisji aptX, bezpośrednio ze smartfona lub tabletu, zapewniając sobie dostęp do muzyki z serwisów Spotify, YouTube i wielu innych.

Aby zagłębić się w muzykę, którą kochasz, wzmacniacz CXA60 wyposażono w system konwersji cyfrowo-analogowej.
Dzięki zastosowaniu konwertera cyfrowo-analogowego WM8740 firmy Wolfson o parametrach 24 bity/192 kHz, wzmacniacz CXA60 oferuje doskonałe ulepszenie dźwięku wszystkich źródeł cyfrowych.
Źródła analogowe znajdą coś dla siebie, dzięki czterem wejściom na gniazda CINCH i jednemu wejściu 3,5 mm na panelu przednim. Używanie wzmacniacza CXA60 to rozkosz. Opływowa mechanicznie tłumiona metalowa obudowa, szczotkowane wykończenie, łatwo czytelny panel przedni, wszystko zaprojektowano tak, aby stworzyć wzmacniacz hi-fi, który jest tak piękny z zewnątrz, jak dobrze zaprojektowany wewnątrz. Niezależnie od źródła, wzmacniacz CXA60 ujawni nowe głębie i warstwy dźwięku, pozwalając na nowo odkryć ulubioną muzykę.

Staranne rozmieszczenie
Transformator toroidalny montujemy centralnie, aby zredukować przepływ lub magnetyczne zakłócenia od regulatora głośności.

Toroidalny transformator
Używamy wysokowydajnego wzmacniacza klasy A/B, centralnie zamontowanego transformatora toroidalnego wysokiej jakości oraz radiatorów o dużej powierzchni. Pozwala to wzmacniaczowi CXA60 dawać moc 2 x 60 W rms przy 8 Ω. Przy 4 Ω moc rośnie do 2 x 90 W.

Doskonała separacja
Układ wewnętrznej płyty obwodów drukowanych zoptymalizowano tak, aby zminimalizować przesłuch między kanałami i maksymalizować jakość separacji stereofonicznej. Poprzez całkowite rozdzielenie radiatorów lewego i prawego kanału oraz zastosowanie symetrycznych i oddzielnych ścieżek poszczególnych kanałów, uzyskaliśmy pewność, że wzmacniacze CXA60 i CXA80 zapewniają doskonałą separację kanałów oraz minimalne interferencje.

Regulator głośności
Foliowy potencjometr ALPS zapewnia precyzyjną regulację głośności i doskonałe równoważenie kanałów przy niskich poziomach głośności.

Specyfikacja techniczna:
- Moc 60W/kanał (8 omów) / 90W/kanał (4 omy)
- Wbudowany przetwornik Wolfson WM8740
- Pasmo przenoszenia 5H-60kHz (+/-1dB)
- Wejścia analogowe 4xRCA + 1x3.5mm (front panel)
- Wejścia cyfrowe 1xS/PDIF coaxial, 2xTOSLINK optical, Bluetooth BT100
- Wyjścia głośnikowe A+B, 3.5mm wyjście słuchawkowe, pre-out, subwoofer out
- Maksymalny pobór mocy 600W
- Pobór mocy w trybie standby <0.5W
- Wymiary 115x430x341mm
- Waga 8.3kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt Cambridge Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez
autoryzowany serwis centralny.
Aktualizacje społecznościowe
AudioExpert Okazje

Grupy

48 Komentarzy
Podczepię się pod okazję z lekkim off-topem. Chciałbym wskrzesić stare głośniki od wieży w garażu jak najtańszym kosztem. Czy coś takiego da radę uciągnąć jakieś 20W w RMS?

allegro.pl/ofe…388

Nie będzie grało w remizie tylko do roboty przy aucie
Hotelarz21/09/2019 17:52

Podczepię się pod okazję z lekkim off-topem. Chciałbym wskrzesić stare głoś …Podczepię się pod okazję z lekkim off-topem. Chciałbym wskrzesić stare głośniki od wieży w garażu jak najtańszym kosztem. Czy coś takiego da radę uciągnąć jakieś 20W w RMS?https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-karaoke-50w-wyprzedaz-okazja-promocja-8033010388Nie będzie grało w remizie tylko do roboty przy aucie


To już lepiej starego technicsa za 200 coś kupisz
kobyLe_Caco21/09/2019 18:03

To już lepiej starego technicsa za 200 coś kupisz


A to cudo z linku i podobne (pół Allegro w zasadzie) nadaje się do takiego celu, czy jeśli już miałoby być wykorzystane to do mniejszych głośników?
Jakieś opinie? Używał ktoś? Na papierze wyglada ciekawie. Szukam wznaka głównie do rocka, metalu
zlotypa21/09/2019 18:21

Jakieś opinie? Używał ktoś? Na papierze wyglada ciekawie. Szukam wznaka głó …Jakieś opinie? Używał ktoś? Na papierze wyglada ciekawie. Szukam wznaka głównie do rocka, metalumam z dali zensor 7, kawał dobrego klocka, świetnie się z nimi zgrywa
Hotelarz21/09/2019 17:52

Podczepię się pod okazję z lekkim off-topem. Chciałbym wskrzesić stare głoś …Podczepię się pod okazję z lekkim off-topem. Chciałbym wskrzesić stare głośniki od wieży w garażu jak najtańszym kosztem. Czy coś takiego da radę uciągnąć jakieś 20W w RMS?https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-karaoke-50w-wyprzedaz-okazja-promocja-8033010388Nie będzie grało w remizie tylko do roboty przy aucie


Szukaj: Tpa3116 FM Bluetooth. Kosztuje około 8 dolarów. Nie zawiedziesz się:)
Edytowane przez: "Pepper.user" wrz 21.
Pepper.user21/09/2019 18:33

Szukaj: Tpa3116 FM Bluetooth. Kosztuje około 8 dolarów. Nie zawiedziesz s … Szukaj: Tpa3116 FM Bluetooth. Kosztuje około 8 dolarów. Nie zawiedziesz się:)


Bezpieczne to to?
zlotypa21/09/2019 18:21

Jakieś opinie? Używał ktoś? Na papierze wyglada ciekawie. Szukam wznaka głó …Jakieś opinie? Używał ktoś? Na papierze wyglada ciekawie. Szukam wznaka głównie do rocka, metalu


Kolego, ja też słucham rocka, progresji i metalu. Mam jego starszego brata CXA80 + dali zensor 7 .. dzwięk jest bajka! Tylko trzeba mu dać dobre źródło (Lossless, CD itp). Z tidala HIFI też jest fajne, spotify nieco gorzej, ale do codziennego słuchania może być.
Damian_Racinowski21/09/2019 18:46

Kolego, ja też słucham rocka, progresji i metalu. Mam jego starszego brata …Kolego, ja też słucham rocka, progresji i metalu. Mam jego starszego brata CXA80 + dali zensor 7 .. dzwięk jest bajka! Tylko trzeba mu dać dobre źródło (Lossless, CD itp). Z tidala HIFI też jest fajne, spotify nieco gorzej, ale do codziennego słuchania może być.


Dzięki za odpowiedź. Czyli z Dream Theater taki zestawik sobie poradzi? Korzystasz z odtwarzacza sieciowego czy inaczej przesłasz źródła?
Hotelarz21/09/2019 18:46

Bezpieczne to to?


Zależy jakiego zasilacza użyjesz. Grzeje się bardzo mało, zainstalowany radiator wystarcza do pasywnego chłodzenia.
Damian_Racinowski21/09/2019 18:46

Kolego, ja też słucham rocka, progresji i metalu. Mam jego starszego brata …Kolego, ja też słucham rocka, progresji i metalu. Mam jego starszego brata CXA80 + dali zensor 7 .. dzwięk jest bajka! Tylko trzeba mu dać dobre źródło (Lossless, CD itp). Z tidala HIFI też jest fajne, spotify nieco gorzej, ale do codziennego słuchania może być.Jesli to sygnał z komputera,przydałaby sie dobra karta dzwiekowa/dac, uzywam SMSL M9, dzwięk kosmos
zlotypa21/09/2019 18:55

Dzięki za odpowiedź. Czyli z Dream Theater taki zestawik sobie poradzi? Dzięki za odpowiedź. Czyli z Dream Theater taki zestawik sobie poradzi? Korzystasz z odtwarzacza sieciowego czy inaczej przesłasz źródła?


Póki co puszczam optycznym z TV (android tv + spotify i tidal). CXA80 ma wbudowanego USB DAC i podłączem też lapka (CXA60 chyba nie ma USB DAC).Dreamów uciągnie bez problemu. Do takiej muzyki jest ten zestaw stworzony.
Ma to wifi i resztę nowych standardow
Edytowane przez: "MaciejOstasz" wrz 21.
MaciejOstasz21/09/2019 19:58

Ma to wifi i resztę nowych standardow


Panie, to porządny wzmacniacz, a nie pudełko all in one (półka wyżej niż ONKYO, Denon, Marantz czy Yamaha). Jak chcesz korzystać ze strumieniowania muzyki podłączasz pod CXN albo inne zew. źródło. Można podłączyć adapter BT i wtedy jest BT.
Edytowane przez: "Damian_Racinowski" wrz 21.
Damian_Racinowski21/09/2019 20:01

Panie, to porządny wzmacniacz, a nie pudełko all in one (półka wyżej niż ON …Panie, to porządny wzmacniacz, a nie pudełko all in one (półka wyżej niż ONKYO, Denon, Marantz czy Yamaha). Jak chcesz korzystać ze strumieniowania muzyki podłączasz pod CXN albo inne zew. źródło. Można podłączyć adapter BT i wtedy jest BT.Tylko po co psuć muzykę przez BT?
Dobry sprzęt.
Damian_Racinowski21/09/2019 20:01

Panie, to porządny wzmacniacz, a nie pudełko all in one (półka wyżej niż ON …Panie, to porządny wzmacniacz, a nie pudełko all in one (półka wyżej niż ONKYO, Denon, Marantz czy Yamaha). Jak chcesz korzystać ze strumieniowania muzyki podłączasz pod CXN albo inne zew. źródło. Można podłączyć adapter BT i wtedy jest BT.Tru , jak kolega chce to sobie jakieś music casty dokupi i już ma strumieniowanie, a wzmak z tematu to solidna rzecz. Ale Yamahy to Ty nie obrażaj .... Mam tu N803D z opticonami i gra pięknie.
cebularzcebulionowy21/09/2019 20:23

Tru , jak kolega chce to sobie jakieś music casty dokupi i już ma s …Tru , jak kolega chce to sobie jakieś music casty dokupi i już ma strumieniowanie, a wzmak z tematu to solidna rzecz. Ale Yamahy to Ty nie obrażaj .... Mam tu N803D z opticonami i gra pięknie.


Nie dźga po uszach wysokimi ?
Spoko sprzęt ale powinien byc w cenie Nad 356bee w promo czyli 1300 zł bo to podobna półka. No i mocy ma tyle co kot naplakal
Edytowane przez: "pimpek" wrz 21.
pimpek21/09/2019 20:49

Spoko sprzęt ale powinien byc w cenie Nad 356bee w promo czyli 1300 zł bo t …Spoko sprzęt ale powinien byc w cenie Nad 356bee w promo czyli 1300 zł bo to podobna półka. No i mocy ma tyle co kot naplakal


A gdzie masz taka cene tego NAD? Bo chętnie bym przygarnal
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst