Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
419°
Opublikowano 24 października 2023

Wystawa zwierząt egzotycznych w CH Targówek Warszawa >>> bezpłatny wstęp

Stacjonarnie: Mazowieckie
Awatar użytkownika Hunt
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
2 051
2 135

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Już od środy 25 października w centrum handlowym Atrium Targówek wielbiciele egzotycznych zwierzaków będą mieli szansę na własne oczy zobaczyć rzadkie okazy m.in. węży, jaszczurek, pająków, skorpionów czy owadów. Wystawa potrwa do 10 listopada i będzie otwarta dla wszystkich, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00. Wystawa będzie nieczynna 29 października oraz 1 i 5 listopada.

Na wielbicieli mocnych wrażeń czekają wyjątkowe gatunki zwierząt: boa różany, boa tęczowy oraz boa imperator – wspaniałe węże o niezwykłych wzorach. Pyton królewski, pyton tygrysi, pyton siatkowany oraz pyton dywanowy – giganty wśród węży, które robią ogromne wrażenie! Wśród mniejszych, ale nie mniej interesujących okazów do zobaczenia będą wąż zbożowy, lancetogłów mleczny oraz wąż smugowy.

Dla miłośników gadów przygotowaliśmy ciekawe okazy gekonów takie jak eublefar lamparci i eublefar gruboogonowy, a także agamę brodatą, oraz tarczołuska sudańskiego. Ponadto zobaczyć będzie można smocze jaszczurki: scynk ognisty oraz żółtopuzik bałkański!

Nie zabraknie również wyjątkowych pająków, między innymi słynnych ptaszników. Wśród okazów znajdą się także skorpiony, patyczaki, straszyki, karaczany ozdobne, ślimak olbrzymi oraz żółw stepowy.

Dla tych którzy odważą się na wyjątkowo bliski kontakt z naturą, zaplanowaliśmy możliwość wzięcia do ręki i zrobienia sobie zdjęć ze zwierzętami.

A w każdą sobotę, w trakcie trwania wydarzenia, przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych odwiedzających galerię. Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach, pokolorować zwierzęta czy pomalować buzie w zabawne wzory. Dodatkowo w godzinach 12.00 i 13.00 odbędą się specjalne pokazy edukacyjne dostępne dla wszystkich klientów centrum.
Dodatkowo, dla szkół i przedszkoli przygotowaliśmy prelekcje na temat zwierząt egzotycznych, które odbędą się w tygodniu.
Zapisy dla placówek edukacyjnych możliwe są pod mailem [email protected]. Zachęcamy do kontaktu!

Wstęp na wystawę jest bezpłatny, znajdziecie ją na poziomie 0 obok Costa Coffee!
Zapraszamy do Atrium Targówek!
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Acerola_HWQ
  Rzadkie tzn najłatwiej dostępne gatunki xd
 2. Awatar użytkownika rimodar
  Zapraszam. Moja żona też będzie.
 3. Awatar użytkownika tylkoDeal
  Odwiedziłem. Trochę mała wystawa. Ale bardzo sympatyczna Pani z obsługi i można wziąć do ręki węża czy agamę. Polecam.
 4. Awatar użytkownika Mike_86
  Wystawa bardzo mała na środku galerii. Można zwiedzić w 5 min. Warto zobaczyć przy okazji zakupów.
Awatar użytkownika