Niestety, ta okazja już wygasła
Wyrzutnia nerf elite disruptor Bytom Tesco
310° Zakończono

Wyrzutnia nerf elite disruptor Bytom Tesco

47,99zł79,99zł-40%Tesco Okazje
5
310° Zakończono
Wyrzutnia nerf elite disruptor Bytom Tesco
sie 24. 2020Dostępność Śląskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wyrzutnia nerf elite disruptor, dostępna stacjonarnie Bytom Tesco Ul. Chorzowska, na pewno jest 12 sztuk, chyba lokalna.
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe
5 Komentarzy
W Gdyni na Kcyńskiej ta sama cena
Jaki model będzie najlepszy dla dziecka na początek? Nie chcę kupować wielkiego karabinu bo podejrzewam że dziecko się znudzi szybko ale raczej jakiś w miarę poręczny pistolet. Czy one się w ogóle różnią czymś? Czy to tylko ten sam mechanizm a różne obodowy,?
Mam ten z okazji i taki podstawowy jednostrzałowy. Nerf Elite disruptor ma sporo lepszy zasięg (większą siłą wystrzału) więc domyślam się że jakieś różnice między poszczególnymi modelami są.
Ja to polecam xshoty - tanio i pewnie
Chybil22/10/2020 20:47

Jaki model będzie najlepszy dla dziecka na początek? Nie chcę kupować wie …Jaki model będzie najlepszy dla dziecka na początek? Nie chcę kupować wielkiego karabinu bo podejrzewam że dziecko się znudzi szybko ale raczej jakiś w miarę poręczny pistolet. Czy one się w ogóle różnią czymś? Czy to tylko ten sam mechanizm a różne obodowy,?


Posiadam 20 sztuk (różne egzemplarze), te z serii Elite posiadają prawie dwukrotnie większy zasięg niż modele z innych serii. Osobiście uważam, że wybór Elite Stryfe CS-6 jest ciekawszą opcją - co prawda wymaga do pracy kilku baterii paluszków, ale frajda z rozładowania 6 nabojowego magazynka w około sekundę jest niesamowita. Polecam rozejrzeć się za okazjami na portalach aukcyjnych. Egzemplarz tutaj jest sprężynowy, opisywany przezemnie ma wewnątrz 2 kręcące się kółeczka które podkręcają rzutkę popychaną przez pociągnięcie spustu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst