Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
633°
Opublikowano 19 lutego 2024

Wyrzutnia Nerf Elite 2.0 Ranger PD-5 Blaster (strzelanie z 5 luf, 10 strzałek Nerf Elite) £5.13

25,94zł72,19zł-64%
23,52zł ·
Opublikowane przez
AsYouWish
Dołączył w 2019
1 271
5 293

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wszystkie opłaty wliczone.

Informacje o tym produkcie
 • STRZELANIE Z 5 LUF: Wyrzutnia Nerf Elite 2.0 Ranger PD-5 ma 5 luf ładowanych od przodu, więc możesz wystrzeliwać w stronę przeciwników 5 strzałek z rzędu podczas walk Nerf
 • ŁATWA W UŻYCIU WYRZUTNIA Z PRZEŁADOWYWANIEM TYPU PUMP ACTION: Załaduj strzałki, przesuń zamek zbrojący do tyłu i do przodu i pociągnij za spust, by wystrzelić 1 strzałkę
 • MIEJSCE NA STRZAŁKI NA WYRZUTNI: Wyrzutnia Nerf Elite 2.0 Ranger PD-5 ma miejsce do przechowywania 5 strzałek, więc możesz mieć dodatkowe strzałki w zasięgu ręki, by szybko przeładowywać wyrzutnię
 • DOŁĄCZONO 10 STRZAŁEK NERF ELITE: Dołączono 10 piankowych strzałek Nerf Elite, dzięki czemu 5 strzałek możesz załadować do luf, a kolejne 5 możesz przechować na wyrzutni i wykorzystać do szybkiego przeładowania i kontynuowania zabawy
 • MOŻLIWOŚĆ MODERNIZACJI: Wyrzutnia Ranger PD-5 ma szynę na akcesoria i miejsce mocowania kolby, które pozwalają na dostosowanie do każdej bitwy lub misji (kolba jest sprzedawana oddzielnie, zależnie od dostępności)


  Od producenta
  Ruszaj do walki z wyrzutnią Nerf Elite 2.0 Ranger PD-5 i strzelaj do celów z 5 luf. Wystrzeliwuj po 1 strzałce z tej łatwej w użyciu wyrzutni z przeładowywaniem typu ""pump action"", do której dołączono 10 piankowych strzałek Nerf Elite, dzięki czemu 5 strzałek możesz załadować do wyrzutni, a kolejne 5 możesz wykorzystać do przeładowywania.

  Możesz przechowywać te 5 dodatkowych strzałek na wyrzutni, by mieć je pod ręką i móc szybko przeładowywać. Wyrzutnia Ranger PD-5 jest łatwa w użyciu, więc możesz szybko ruszać do akcji! Załaduj lufy, przesuń zamek zbrojący do tyłu i do przodu i pociągnij za spust, by wystrzelić 1 strzałkę.

  Szyna na akcesoria i miejsce mocowania kolby pozwalają na dostosowanie do każdej misji lub bitwy. Gromadź wyrzutnie Elite 2.0, optymalizuj swoją strategię gry i zapewnij taktyczną skuteczność i elastyczność w każdej grze Nerf!
  Zalecane jest stosowanie okularów (nie dołączono). Dodatkowe akcesoria są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Nie są wymagane baterie. Nerf i wszystkie powiązane właściwości są znakami towarowymi firmy Hasbro.

  798972_1.jpg
Amazon UK Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

27 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika l3gion
  Młody dostał na urodziny taki sprzęt. Fajnie się tym grzmoci. Ta giwera ma jednak pewne minusy. Pierwsze dwie strzałki przeważnie da się wystrzelić bezproblemowo. Niestety zawsze przynajmniej jedna albo dwie podczas przeladowywania są "wypychane" z lufy, przez co nie zostają wystrzelone, chyba że poprawi się je ręką. Zdarza się też, przypadkowe wystrzelenie więcej niż jednej strzałki przy okazji, niestety spadają one pod nogi. Nie mam jakiegoś doświadczenia z nerfami, więc może tak bywa też w innych tego typu sprzętach. Zasięg jest spoko, trafiam bez problemu młodego z 5-6 metrów, oczywiście nie ma lufy gwintowanej więc z celnoscia jest różnie 🙈 Pozdrawiam.
  Awatar użytkownika Mooris
  Niestety te z "Intelligent air restrictor" (czyli z kilkoma lufami) miewają tę przypadłość, dodatkowo każda kolejna strzałka strzela z mniejszą prędkością wylotową.
  W związku z powyższym polecam bardziej te w stylu Commander RD-6 z bębenkiem jak w rewolwerze, bo one nie mają tego problemu.
 2. Awatar użytkownika bastian.bastian
  Zawsze marzyłem o tym i teraz jestem za stary na to.
  Awatar użytkownika Białko
  Na szczęście mam dzieci, tak jak wielu tutaj i możemy udawać, że to dla nich
 3. Awatar użytkownika CGR_
  Wysyłka psuje okazje :/ 
  Awatar użytkownika Sambituriana
  a jak zsumujesz, to będzię drożej czy taniej od najtańszej oferty?
 4. Awatar użytkownika Dom_B
  Jedna z najlepszych wyrzutni Nerf ever
 5. Awatar użytkownika rudolf.nowak
  nie moge zamowic na adres w PL - ktos mial podobnie?
  Awatar użytkownika YoopHoopDeHoop
  wyżej pisali żeby usunąć dane firmowe
 6. Awatar użytkownika royal90
  w Polsce 100zl w gb z przesyłką 50zl. wziąłem 2 to się przesyłka rozłożyła i wyszły po 40zl

  dzięki wielkie
  Awatar użytkownika Christopher69
  72 cebule aktualnie
 7. Awatar użytkownika Leavandor
  O szeryf szeryf ty trzymaj się
  Tak bardzo dobrze nie jest ale nie jest źle
  Pamiętaj bez zbytecznych słów
  Dopóki żyjesz możesz walić z obu luf
 8. Awatar użytkownika Teraz.Wic
  Max 4 można wziąć.
  Wychodzi po 36.
 9. Awatar użytkownika ravic
  Osz ta wysyłka.
 10. Awatar użytkownika Python_Pythonski
  Nie ma wysylki do PL
  Awatar użytkownika mizu-chan
  Jest, przed chwilą kupiłam.
 11. Awatar użytkownika Mariola_Lnp2
  🔫 (Edytowano)
 12. Awatar użytkownika V_KasA
  Kupno bez problemu tylko trzeba kartę wpisać a tu zawsze jest ryzyko. Próbuje przejść na blik i kicha. Za 4 sztuki w pl. chcą 150,45 zł (Edytowano)
  Awatar użytkownika Nick_do_zmiany_58
  No, amazon i podać kartę, ryzyko potężne.
 13. Awatar użytkownika zakk87
  Wziąłem 4 dla dzieci
  Dzięki
Awatar użytkownika