Niestety, ta okazja już wygasła
Wyroby jubilerskie ze srebra 925 z aliexpress
133° Zakończono

Wyroby jubilerskie ze srebra 925 z aliexpress

Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
14
133° Zakończono
Wyroby jubilerskie ze srebra 925 z aliexpress
paź 20. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sklep ma wysoką ocenę 98,6%, prawie 205tyś sprzedanych produktów.
Co sądzicie?
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
chwała za wstawkę z angielską wersją aliexpressu. polskie tłumaczenie powoduje raka
14 Komentarzy
Wydaje się spoko.
chwała za wstawkę z angielską wersją aliexpressu. polskie tłumaczenie powoduje raka
Koło srebra nie leżało ..
Zigi20/10/2017 05:26

Koło srebra nie leżało ..

Kolega Kiedyś z Chin zamówił i jubiler mu potwierdził próbę, więc na czymś konkretnym opierasz swój wpis??
Potwierdzam twoj wpis. Jest ze srebra. A jak potwierdzil jubiler koledze ?
@Gizmo99 "tyś"? :/
Jak otworzyć stronę sprzedawcy tylko z produktami ze srebra 925 a nie z produktami posrebrzanym i?
faluspaź 20. 2017

Jak otworzyć stronę sprzedawcy tylko z produktami ze srebra 925 a nie z p …Jak otworzyć stronę sprzedawcy tylko z produktami ze srebra 925 a nie z produktami posrebrzanym i?chyba tylko tak
Rafalica20/10/2017 05:47

Kolega Kiedyś z Chin zamówił i jubiler mu potwierdził próbę, więc na czymś …Kolega Kiedyś z Chin zamówił i jubiler mu potwierdził próbę, więc na czymś konkretnym opierasz swój wpis??Ostrzegam od razu że chińczyki też kombinują i w opisie będzie silver 925 a dopiero jak klikniesz i poczytasz opis aukcji to wyjdzie że np. tylko zatyczki są srebrne, albo że to nikiel tylko silver plated. Dalej srebro wyjdzie na kamieniu ale nie sprawdzisz co jest poza srebrem dodane jak miedz to jeszcze luz ale tam moze byc wszstko co jest super tanie niekoniecznie zdrowe. Jak hurtownicy zamawiają w chinach to sa w stanie spektroskopem tudzież innym sprzętem/badaniem sprawdzić skład i wstrzymać kasę za towar niezgodny z zamówieniem, zakładam że ty nie masz takich możliwości. Trzeba uważać na wszelkie metale które maja kontakt z naszym organizmem !!!
Edytowane przez: "made" paź 20. 2017
w komentarzach laski piszą że te bransoletki w stylu pandory łatwo tracą kolor i nie wyglądają już ładnie
fytekpaź 20. 2017

Skrót od "tyśęcy"No nie za bardzo. Skrót od tysięcy to tys.
mazurasekpaź 20. 2017

Ostrzegam od razu że chińczyki też kombinują i w opisie będzie silver 925 a …Ostrzegam od razu że chińczyki też kombinują i w opisie będzie silver 925 a dopiero jak klikniesz i poczytasz opis aukcji to wyjdzie że np. tylko zatyczki są srebrne, albo że to nikiel tylko silver plated. Dalej srebro wyjdzie na kamieniu ale nie sprawdzisz co jest poza srebrem dodane jak miedz to jeszcze luz ale tam moze byc wszstko co jest super tanie niekoniecznie zdrowe. Jak hurtownicy zamawiają w chinach to sa w stanie spektroskopem tudzież innym sprzętem/badaniem sprawdzić skład i wstrzymać kasę za towar niezgodny z zamówieniem, zakładam że ty nie masz takich możliwości. Trzeba uważać na wszelkie metale które maja kontakt z naszym organizmem !!!Właśnie miałem to napisać, że co jak co ale pewnie cała tablica mendelejewa dołączona w gratisie. Mam taką zasadę, że od chinoli nie biorę ubrań ani żadnego sprzętu który trwale ma kontakt z ciałem (tym bardziej z dziurką w uchu czy inną dziurką w ciele :P).
Rafalicapaź 20. 2017

Kolega Kiedyś z Chin zamówił i jubiler mu potwierdził próbę, więc na czymś …Kolega Kiedyś z Chin zamówił i jubiler mu potwierdził próbę, więc na czymś konkretnym opierasz swój wpis??na osobistym zamówieniu chyba z 10różnych sztuk i po kilku miesiącach srebro schodzi i zostaje "miedź"
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst