Wyprzedaże w Mothercare - likwidacja sieci w Polsce
45°Zakończono

Wyprzedaże w Mothercare - likwidacja sieci w Polsce

11
kwi 11. 2016
W związku z likwidacją sieci w Polsce w sklepach Mothercare do końca kwietnia trwa pełna wyprzedaż asortymentu.
Przeceny do ok -50% a do tego 2 za 1.
Drugi tańszy (jakikolwiek) produkt za 1 gr.
Aktualizacje społecznościowe
Dla dzieci
11 Komentarzy
Nie dziwię się że likwidują sieć w Polsce. Do końca życia niezapomne jak żona będąc w ciąży kupiła w tym sklepie przeciętne sukienki każda po 380 zł. Chyba pomylili target stosując takie ceny w kraju gdzie 30% społeczeństwa pracuje za najniższa krajowa.
Gdzie sa te sklepy stacjonarne?
Edikwi 11. 2016

http://www.alshaya.com/locations/poland/mothercare


Jakby co to miasto "Późna" to tak na prawdę "Poznań".
mocibokwi 11. 2016

Nie dziwię się że likwidują sieć w Polsce. Do końca życia niezapomne jak żo …Nie dziwię się że likwidują sieć w Polsce. Do końca życia niezapomne jak żona będąc w ciąży kupiła w tym sklepie przeciętne sukienki każda po 380 zł. Chyba pomylili target stosując takie ceny w kraju gdzie 30% społeczeństwa pracuje za najniższa krajowa.


Musisz mieć żonę, która nie boi się męża tylko kupuje bez względu na cenę, chyba, że za swoje kupuje. Wątpię, żeby podczas zakupu sprzedawca trzymał ją na muszce, jest to jej dobrowolny wybór, czy kupi, czy nie. Są sklepy z kosmicznymi cenami, ale to nie znaczy, że trzeba mieć do nich jakieś ale.
tomku77kwi 11. 2016

Musisz mieć żonę, która nie boi się męża tylko kupuje bez względu na cenę, … Musisz mieć żonę, która nie boi się męża tylko kupuje bez względu na cenę, chyba, że za swoje kupuje. Wątpię, żeby podczas zakupu sprzedawca trzymał ją na muszce, jest to jej dobrowolny wybór, czy kupi, czy nie. Są sklepy z kosmicznymi cenami, ale to nie znaczy, że trzeba mieć do nich jakieś ale.

W naszym małzeństwie nie ma twoje - moje. Zakup wypadł nagle wiec wyjścia nie było. Gdyby ceny były przystępne to utrzymaliby sie na rynku. A tak adios!
Po zajściu w ciąże masz zazwyczaj kilka miesięcy by się rozeznać i wybrać sklep gdzie kupisz ciążówki, brzuch nie pojawia się po jednej nocy
wordlordkwi 11. 2016

Po zajściu w ciąże masz zazwyczaj kilka miesięcy by się rozeznać i wybrać s …Po zajściu w ciąże masz zazwyczaj kilka miesięcy by się rozeznać i wybrać sklep gdzie kupisz ciążówki, brzuch nie pojawia się po jednej nocy

​a ty tam wiesz,moze pojawił się nagle
Edikwi 11. 2016

http://www.alshaya.com/locations/poland/mothercare

Dzięki. Warszawa, Gdynia i Poznań jakby ktos szukał.
Kraków Bonarka już zamknięte...
Autor
sedi11kwi 11. 2016

Kraków Bonarka już zamknięte...


Wawa - Blue City też
Wola Park jeszcze dziala
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy