Wyprzedaż w New Balance. Przeceny do 50%
231°Zakończono

Wyprzedaż w New Balance. Przeceny do 50%

11
wrz 22. 2016
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
Sklep krzak...
To jest oficjalny outlet nb w polszy.
Nie polecam butów tej firmy.Kupilem niecałe pół roku temu ich obuwie,dodatkowo była to wysoka seria niby wytwarzana w UK(cena przed promocja 550zł).Po kilku miesiącach buty zaczęły się rozklejać,a miękki materiał wewnętrzny się rozpruł.Jesli tak wygląda ich seria premium,to dziękuję bardzo.
wojtwrz 23. 2016

Nie polecam butów tej firmy.Kupilem niecałe pół roku temu ich obu …Nie polecam butów tej firmy.Kupilem niecałe pół roku temu ich obuwie,dodatkowo była to wysoka seria niby wytwarzana w UK(cena przed promocja 550zł).Po kilku miesiącach buty zaczęły się rozklejać,a miękki materiał wewnętrzny się rozpruł.Jesli tak wygląda ich seria premium,to dziękuję bardzo.


równiez nie polecam tej firmy, buty się rozkleiły po paru miesiącach a na gwarancji powiedzieli że złe użytkowanie
A ja mam pare butów NB juz z 20 lat, wygladaja jak szmata ale dalej sie nie rozkleily :P
Edytowane przez: "JasiuPasiu" wrz 23. 2016
Jakiś czas temu zrobił się hype na te buty, a były czasy, że założenie czegoś z ich znaczkiem było niezłą siarą...
Moda - Jak zwykle przeminie :P A ten sklep to kpina nie outlet!
New Balance to buty dla młodzieży popisówka patrzcie jakie mam buty.. Dla mnie to słaba firma i dalej preferuje Adiki, Puma i w ostateczności Nike (mnie nudzą).
Fajne są Jordany ale na nasze warunki drogie.. W Niemczech bez problemu można sobie kupić - jak ktoś tam robi .
Ostatnio faktycznie jakaś moda na "N" na butach. Ogólnie jestem zadowolony z lekkości i jakości wykonania, ale powiem coś więcej na ten temat jeśli będę użytkował co najmniej rok.

Natomiast mam złe doświadczenia jeśli chodzi o markę Puma - szybko ulegały uszkodzeniu w moim wypadku. Raz podeszwa się rozkleiła. To chyba tylko dowodzi tego, że wszystkie marki warte tyle samo. Ktoś lubi N to ma N, ktoś chce 3 paski to ma 3 paski.
TomaszPROwrz 23. 2016

Ostatnio faktycznie jakaś moda na "N" na butach. Ogólnie jestem zadowolony …Ostatnio faktycznie jakaś moda na "N" na butach. Ogólnie jestem zadowolony z lekkości i jakości wykonania, ale powiem coś więcej na ten temat jeśli będę użytkował co najmniej rok.Natomiast mam złe doświadczenia jeśli chodzi o markę Puma - szybko ulegały uszkodzeniu w moim wypadku. Raz podeszwa się rozkleiła. To chyba tylko dowodzi tego, że wszystkie marki warte tyle samo. Ktoś lubi N to ma N, ktoś chce 3 paski to ma 3 paski.Ja bym powiedział, że w niektórych środowiskach pokazanie się w butach NB to dzisiaj szczyt obciachu i taniego szpanerstwa. Coś jak dawniej nylonowy dresik z 3 paskami. Połowa ludzi na ulicach miast ciągle w tym łazi, a stosunek jakość/cena zaczyna być tragiczny.

JasiuPasiuwrz 23. 2016

A ja mam pare butów NB juz z 20 lat, wygladaja jak szmata ale dalej sie …A ja mam pare butów NB juz z 20 lat, wygladaja jak szmata ale dalej sie nie rozkleily :PDawniej NB to była stosunkowo mało popularna marka i robili buty nie do zdarcia. Dzisiaj niestety tłuką masówę i zaczynają być obciachowi.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst