12°
Zakończono
Wyprzedaż produkty (piżamy, T-shirty) od 5 zł @ Biedronka
Wyprzedaż produkty (piżamy, T-shirty) od 5 zł @ Biedronka

Wyprzedaż produkty (piżamy, T-shirty) od 5 zł @ Biedronka

Pepper
Wczoraj zajrzałem do biedronki i zauważyłem, że market rozpoczął wyprzedaż produktów ze starych promocji. Ceny są podzielone na 2 rodzaje:
- od 5 zł wszystko
- od 10 zł wszystko

Od pięciu złotych mamy różne produkty drobne, typu zabawki, kuchenne arrtykuły itp. W produktach od 10 zł znajdziemy np piżamy licencjonowane dla dzieci z postaciami Disneya jak i koszulki i inne.

Warto podejść i poszukać, może ktoś znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Oferta do wyczerpania zapasów

4 Komentarze

trzeba się wybrać. Może jeszcze coś zostało

Hmm, a gdzie u was w Biedronkach są półki z tymi wyprzedażami? Często tu na pepper były rzeczy z wyprzedaży, czyli rzeczy nie reklamowane w gazetkach a np. wybierane przez lokalną biedrę, a nie odgórnie, ale szczerze mówiąc nigdy w mojej Biedronce nie widziałem tego typu wyprzedaży. Gdzie to jest zazwyczaj? Przy kasach? Czy np. w okolicach tych metalowych regałów gdzie zawsze są właśnie te produkty przemysłowe z gazetek?

Pepper

U mnie są to właśnie te metalowe kosze/regały, bliżej kas czy alkoholi. Tam zawsze jest wszystko opisane jako "wyprzedaż ostatnich sztuk".

Autor Pepper

Dziś byłem w biedronce w innym mieście i też była promocja, także napewno jest w całej polsce. A regały są w tej części bliżej kas. Wszystko jest w tych ich metalowych koszach/regałach. Biedronka ma aktualne promocje w kilku koszach i kilka koszy z wyprzedażą.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst