Niestety, ta okazja już wygasła
Wyprzedaż odzieży motocyklowej
160° Zakończono

Wyprzedaż odzieży motocyklowej

I'M INTER MOTORS Okazje
11
160° Zakończono
Wyprzedaż odzieży motocyklowej
lip 5. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Można parę stówek przycebulić - jak ktoś ma u siebie IMready to odbiór i przymiarka gratis
np.kurtki :
imready.eu/pl/…tml

imready.eu/pl/…tml

imready.eu/pl/…tml

imready.eu/pl/…tml
Aktualizacje społecznościowe
I'M INTER MOTORS Okazje
11 Komentarzy
Jakby tylko portfel pozwalał na takie zakupki... Eh
Szkoda że skóra Ixona damska, ale tekstylna też w spoko cenie... Dzięki :-)
Avatar
Usunięty176470
Rękawice sportowe AS fajne i cena dobra, choć udało mi się kupić ostatnią parę w sklepie stacjonarnym zimą za 500zł. Plus gdyż coś się fajnego znajdzie.
Fajne ceny. Szkoda że nie mam motocykla
Polecacie coś wartego uwagi? Miałem tam jechać jutro po kurtkę adrenaline cameleon, ale jak wskoczyły promocje to może warto coś innego rozważyć?
Najlepiej całosezonowa.
Avatar
Usunięty176470
A to kombi cudo lubię taki kolor, dobry na lato imready.eu/pl/…tml
Sam chciałem kupić na obecną porę roku kurtkę ADRENALINE MESHTEC (zamiast gotowania się w skórze lub jeżdzie na zdrapkę ), ale przez przypadek wyhaczyłem tą promkę i suma summarum ,kupiłem IXON STRATUS HP za 299 zł co uważam za rewelacyjną cenę.
kupuje05/07/2019 12:59

Polecacie coś wartego uwagi? Miałem tam jechać jutro po kurtkę adrenaline c …Polecacie coś wartego uwagi? Miałem tam jechać jutro po kurtkę adrenaline cameleon, ale jak wskoczyły promocje to może warto coś innego rozważyć?Najlepiej całosezonowa.


Adrenaline kiedyś kupiłem zestaw (kurtka + spodnie) jak jeszcze na 125 śmigałem, jakość szwów kiepska (i spodnie i kurtkę musiałem zaszywać), do tego w spodniach ekspres się szybko poddał... Raczej bym szukał czegoś fajnego w promce, niektóre ciuchy mają faktycznie fajne ceny.
bigos05/07/2019 13:18

Adrenaline kiedyś kupiłem zestaw (kurtka + spodnie) jak jeszcze na 125 ś …Adrenaline kiedyś kupiłem zestaw (kurtka + spodnie) jak jeszcze na 125 śmigałem, jakość szwów kiepska (i spodnie i kurtkę musiałem zaszywać), do tego w spodniach ekspres się szybko poddał... Raczej bym szukał czegoś fajnego w promce, niektóre ciuchy mają faktycznie fajne ceny.


A ja wręcz przeciwnie, polecam Adrenaline, mam kurtkę 2 lata już i nic się nie dzieje, łatwo się czyści (jasny kolor więc niestety szybko się brudzi), a na lato idealna
Sonia_M05/07/2019 13:27

A ja wręcz przeciwnie, polecam Adrenaline, mam kurtkę 2 lata już i nic się …A ja wręcz przeciwnie, polecam Adrenaline, mam kurtkę 2 lata już i nic się nie dzieje, łatwo się czyści (jasny kolor więc niestety szybko się brudzi), a na lato idealna


Żeby nie było- w swojej ciągle śmigam (model sunset, latem wentylacja daje radę). Po prostu patrząc na obecne przeceny- w tych samych pieniądzach można coś fajniejszego wyrwać
komplecik Alpinestar MX Venom z bardzo ładnym rabacikiem kupiony + rekawiczki na zimę, dobra wrzutka!
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od pierwiastekzmiliona. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst