Niestety, ta okazja już wygasła
Wyprzedaż MAJTKI ESOTIQ BLUE LINE

 Rozmiary xl i xxl
193° Zakończono

Wyprzedaż MAJTKI ESOTIQ BLUE LINE Rozmiary xl i xxl

5,10zł16,90zł-70%Esotiq Okazje
7
193° Zakończono
Wyprzedaż MAJTKI ESOTIQ BLUE LINE Rozmiary xl i xxl
lip 29. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Esotiq OkazjeEsotiq promocje
7 Komentarzy
Mają bardzo dobrej jakości bieliznę. Szczegółnie tą bawełniana i z włókna bambusowego. Ale ta oferta jest akurat całoroczna przy zakupie od 100zl jest kupon - 20zl ( działa również na wyprzedaży). Matka - córka spółka z przyjętym przez nich Hendersonem.
Edytowane przez: "hophop" lip 29. 2019
China. Nie kupujcie tego.
Jedna z tych firm, w których jakość i reklama nie idą w parze. Duże nakłady na reklamę a jakość bazarowa. Żona nie poleca nawet w takiej cenie.
Ja również przestrzegam przed wątpliwą jakością. Bielizna na kilka prań i nadaje się nad śmietnik... Strasznie się prują.
Uprzedzam komentarze: nie jest to kwestia za dużego tyłka
dolciagabana29/07/2019 10:16

Ja również przestrzegam przed wątpliwą jakością. Bielizna na kilka prań i n …Ja również przestrzegam przed wątpliwą jakością. Bielizna na kilka prań i nadaje się nad śmietnik... Strasznie się prują. Uprzedzam komentarze: nie jest to kwestia za dużego tyłka


Może za małych majtek 😜
dolciagabana29/07/2019 10:16

Ja również przestrzegam przed wątpliwą jakością. Bielizna na kilka prań i n …Ja również przestrzegam przed wątpliwą jakością. Bielizna na kilka prań i nadaje się nad śmietnik... Strasznie się prują. Uprzedzam komentarze: nie jest to kwestia za dużego tyłkaMoże akurat trafiły się wadliwe sztuki?
Można zawsze reklamować - żona reklamowała majtki, które magicznie rozciągały się z rozmiaru S do L i oddali pieniądze.
Poza tym - ma staniki, majtki i koszulki w różnych krojach z linii Blue i Green - wszystko prane w pralce i regularnie noszone - jakość bez zarzutu.
xl
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst