Niestety, ta okazja już wygasła
Wyprzedaż krzewów owocowych Auchan i inne markety
398° Zakończono

Wyprzedaż krzewów owocowych Auchan i inne markety

6,99zł9,90zł-29%Auchan Okazje
16
398° Zakończono
Wyprzedaż krzewów owocowych Auchan i inne markety
maj 20. 2020Dostępność Opolskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Prawie dwa tygodnie temu wrzucalem wstawke o wyprzedazy mebli ogrodowych w Auchan przy okazji informując że można już kupić też krzewy owocowe po 5 zł i to z zielonymi pędami, np agrest, maliny, jerzyny, poziomki.

Wszystko co kupiłem w Auchan przyjęło się i pnie się w górę. Dziś zajrzałem ponownie do Auchan Opole Sosnkowskiego i co? Kolejna porcja promocji a w tym przede wszystkim krzewy borówki, niestety nie amerykańskiej. Krzewy mam już dwa i ładnie rosną, a dziś już były po 7 zł niecałe i na niektórych były kwiatki więc może nawet w tym roku coś będzie z nich. Na resztę trzeba poczekać pewnie że dwa lata.

I tu przy okazji zwracam uwagę na kupowanie roślin w promocji. Są rośliny które rosną szybko lub od razu dają plon, np kwiatki. Ale jak kupujecie np roślinę której widać 10 cm pęd to owoce może zobaczycie na nich za rok ale prędzej za 2 lata.

Nie mniej Carrefour Turawa Opole zero roślin, Auchan Opole Sosnkowskiego to co niżej, w Lidlach i Biedronce resztki w kartonach. Zachęcam jednak do polowania jeśli ktoś chce tanio zrobić nasadzenia. Ale te borówki to szaleństwo!

265041.jpg
265041.jpg
265041.jpg
265041.jpgSorka, brak cen.

A przy okazji są fajne leżaki w cenach lepszych jak na Allegro. W Carrefour jest taki podobny w stylu Malibu za 69. A ten mam wrażenie że jest ciut większy i solidniejszy 5 zł mniej. Też Auchan Opole Sosnkowskiego.

265041.jpg

Wrzucam jako lokalna ale namawiam do odwiedzenia sklepów bo to ostatni moment. Już wchodzi oferta wakacyjna czyli baseny.

265041.jpg
265041.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz