Wyprzedaż do -70% @Reserved
385°Zakończono

Wyprzedaż do -70% @Reserved

19
lip 8. 2016
Aktualizacja 2
Ceny spadły jeszcze bardziej - teraz nawet o 70%!
Aktualizacje społecznościowe
Aktualizacja 1
Na wyprzedaż trafiło kilka tysięcy nowych produktów!
Najlepsze komentarze
Choćby za darmo nic od nich nie wezmę
Autor
Od kilku lat wszystko u nich kupuję. Jakość jest zajebista w porównaniu do innych sieciówek a ciuchy są przede wszystkim proste i ładne.
19 Komentarzy
Choćby za darmo nic od nich nie wezmę
oszczędnycze 17. 2016

Choćby za darmo nic od nich nie wezmęDlaczego ?:)
najnizsza jakoś za wysoka cenę. to takie ochlapy do polaczkoe
Autor
Od kilku lat wszystko u nich kupuję. Jakość jest zajebista w porównaniu do innych sieciówek a ciuchy są przede wszystkim proste i ładne.
bo szyją/szyly dla nich 12 letnie dzieci... jakość DLA MNIE pozostawia wiele do zyczenia ale jak to soeciowka, wole kupić 1 koszulkę polskiego producenta, choćby (usunięto) prosto, czy od znajomego STZ, zeby mi coś fajnego zrobił, niż 4 w reserved. wpisz sobie w google spalona hala LPP\reserved @sander.keleseth@zagutek
Edytowane przez Moderatora: "Nie przeklinamy!" cze 17. 2016
oszczędnycze 17. 2016

bo szyją/szyly dla nich 12 letnie dzieci... jakość DLA MNIE pozostawia wi …bo szyją/szyly dla nich 12 letnie dzieci... jakość DLA MNIE pozostawia wiele do zyczenia ale jak to soeciowka, wole kupić 1 koszulkę polskiego producenta, choćby (usunięto) prosto, czy od znajomego STZ, zeby mi coś fajnego zrobił, niż 4 w reserved. wpisz sobie w google spalona hala LPP\reserved @sander.keleseth @zagutekBylem ciekawy opini, swego czasu kupilem calkiem fajne koszulki .. niestety po praniu moglbym je oddac mlodszemu bratu (jakbym go mial)

Natomiast to ze ciuchy sa z bangladeszu i pakistanu (oraz wielu innych tego "typu" krajow) mnie nie dziwi...
Jak dla mnie szajs. Też miałem parę koszulek z Reserved i wszystkie wylądowały w "pracy". (czyli ubierane są w momencie jak jest robota i wiem, że się mogę wybrudzić).
Nie wiem jak innym, ale mi się wydaję, że jest mniej zamiast więcej tych przecenionych produktów.
Zawsze lubiłem ciuchy z lpp, ale ostatnio większość produktów to straszna tandeta.
wszystko zależy jak się trafi... mam kilka bardzo fajnych rzeczy z reserved i nic się z nimi nie dzieje po wielu praniach, ale były też takie co po 2-3 wyglądały jak ścierka do podłogi.
Kto to w ogóle projektuje, jakiś nawalony Chinol?
oszczędnycze 17. 2016

bo szyją/szyly dla nich 12 letnie dzieci... jakość DLA MNIE pozostawia wi …bo szyją/szyly dla nich 12 letnie dzieci... jakość DLA MNIE pozostawia wiele do zyczenia ale jak to soeciowka, wole kupić 1 koszulkę polskiego producenta, choćby (usunięto) prosto, czy od znajomego STZ, zeby mi coś fajnego zrobił, niż 4 w reserved. wpisz sobie w google spalona hala LPP\reserved @sander.keleseth @zagutek

Znaczy co kiepsko szyją te dzieci i szwy puszczają?

Bo się zastanawiam.

A ta spalona hala to co? normalna sprawa.
Ciekawe co jest przecenione -70%? Może tak jak ostatnio w House, gdzie jedyną rzeczą jaka była przeceniona o 70% były kolczyki z 13zł na 3zł
MSTRKRFTcze 17. 2016

najnizsza jakoś za wysoka cenę. to takie ochlapy do polaczkoew innych krajach też mają sklepy;p
Dla mnie też niestety jakość jest nieakceptowalna. 50% szansa że trzeba wyrzucić po 1 praniu. Mam nadzieję że się zmienia
zagutekcze 17. 2016

Od kilku lat wszystko u nich kupuję. Jakość jest zajebista w porównaniu do …Od kilku lat wszystko u nich kupuję. Jakość jest zajebista w porównaniu do innych sieciówek a ciuchy są przede wszystkim proste i ładne.


Nie chce tu po tobie jechać ale...Ty tak poważnie mówisz czy żartujesz? t-shirt identyczny jak ten z rynku a cena x3 większa. Jakby tak nagle ludzie na bazarach, skrzykneli się, zaczęli reklamować swoje ciuchy w tv i necie i dalej 3x większe ceny to być kupował u nich?
Edytowane przez: "thompson" lip 8. 2016
Autor
thompsonlip 8. 2016

Nie chce tu po tobie jechać ale...Ty tak poważnie mówisz czy żartujesz? t- … Nie chce tu po tobie jechać ale...Ty tak poważnie mówisz czy żartujesz? t-shirt identyczny jak ten z rynku a cena x3 większa. Jakby tak nagle ludzie na bazarach, skrzykneli się, zaczęli reklamować swoje ciuchy w tv i necie i dalej 3x większe ceny to być kupował u nich?

Kupuję zawsze jak jest wyprzedaż. T-shirty od 10-30zł, wybór ogromny, jakość fajna. Kilka kurtek też mam reserved za nie więcej niż 80zl, koszule po 60zł czy jeansy po stówce.
zaguteklip 8. 2016

Kupuję zawsze jak jest wyprzedaż. T-shirty od 10-30zł, wybór ogromny, jak … Kupuję zawsze jak jest wyprzedaż. T-shirty od 10-30zł, wybór ogromny, jakość fajna. Kilka kurtek też mam reserved za nie więcej niż 80zl, koszule po 60zł czy jeansy po stówce.


A ta zajebista jakość? Gdzie ona?
Windwalker.Windwalkerlip 8. 2016

Znaczy co kiepsko szyją te dzieci i szwy puszczają? Bo się za … Znaczy co kiepsko szyją te dzieci i szwy puszczają? Bo się zastanawiam.A ta spalona hala to co? normalna sprawa.


z hala wyszla sprawa szycia przez dzieci
oszczędnylip 24. 2016

z hala wyszla sprawa szycia przez dzieci

To może być problem jeżeli dzieci słabo szyją i szwy puszczają, ewentualnie szyją niedokładnie i są później problemy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy