Wyprzedaż -70% na elektronarzędzia Goodyear @Carrefour
199°Zakończono

Wyprzedaż -70% na elektronarzędzia Goodyear @Carrefour

10
paź 14. 2016
Oferta ważna od 12 października do wyczerpania zapasów.
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Za 120zł bodajże jest szlifierka kątowa. Warte zachodu czy tylko marka podpięta pod jakiegoś mocno chińczyka?
2 dni temu szło jeszcze coś fajnego wyrwać, teraz wszystko poprzebierane
ktos zna ceny wkretarek? przecenione bardziej niz ostatnio?
Ktoś zna ceny? Bo pierw na te narzędzia zbieralo się naklejki, potem dawali kupony do aplikacji a teraz już wszystkim wciskają ;-)
Dosłownie tak, sprzętna naklejki nie poszedł i wciskają go jak popadnie.
To chinol jedynie z nazwą oponiarzy. Było już o tym przy okazji innego wpisu.
Mattipaź 14. 2016

Za 120zł bodajże jest szlifierka kątowa. Warte zachodu czy tylko marka po …Za 120zł bodajże jest szlifierka kątowa. Warte zachodu czy tylko marka podpięta pod jakiegoś mocno chińczyka?zwykły tani chińczyk. kupisz identyczne no-name za połowę tej ceny.
Niby chinole, ale kupiłem z ciekawości pilarke jak było jeszcze przecenione na -50% i powiem że fajny sprzęt. bardzo pomocny jest wskaźnik laserowy, moc też daje rade. Co do trwałości nie wypowiem się bo nie używałem jeszcze zbyt dużo. Wydaje mi się że co by nie było to taka marka jak Goodyear nie reklamowałaby swoją nazwą jakiegoś kompletnego badziewia. BTW jeśli ktoś chce naprawdę dobry sprzęt w niskiej cenie to polecam firmę Erbauer. Dzisiejsza Makita czy Bosch przy tym to zabawki
odpowiem sobie sam. Wkrętarka zwykła 14,4v 130 zl. Wkrętarka li-on 170 zł.
Mam od nich średnią wkrętarkę i robi to co powinna. Nie ma się co zachwycać ani na co psioczyć. Minus za umieszczenie diody LED. Jest w takim miejscu, że światło pada wszędzie tylko nie ma miejsce wkręcania.

Skuszony śmieszną ceną wziąłem też wyrzynarkę. KA-TA-STRO-FA. Podczas cięcia brzeszczot odginał sie na boki przez co krawędź nigdy nie zachowywała kąta prostego. W efekcie nie dało się niczego prosto uciąć. Kolega też się pokusił i w jego egzemplarzu było tak samo. Z Boschem nie miałem takich problemów. Całe szczęście, że przyjęli zwrot towaru w ramach rękojmi.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy