Niestety, ta okazja już wygasła
Wypowiedzenie umowy Cyfrowy Polsat bez kary umownej, okno do 30.01.2020
4648° Zakończono

Wypowiedzenie umowy Cyfrowy Polsat bez kary umownej, okno do 30.01.2020

Cyfrowy Polsat Okazje
4648° Zakończono
Wypowiedzenie umowy Cyfrowy Polsat bez kary umownej, okno do 30.01.2020
gru 3. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

EDIT *07.01.2020*: gwoli informacji: POTWIERDZONE jest to, że wypowiadać umowę można do 30.01.2020r. włącznie (podstawą do tego są umowy zawarte z CP).
Jeśli w punkcie CP, na infolinii czy gdziekolwiek indziej twierdzą, że czas był do 31.12.2019 to są w błędzie. Wypowiedzcie umowę przez ICOK i tyle, szkoda czasu na przepychanki słowne z osobami bez odpowiedniej wiedzy opłacanych za to, aby klientowi utrudnić złożenie wypowiedzenia.


Okazja dla abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy mają w kanałach gwarantowanych kanał CBS Action (a jest on w pakiecie Film HD jako gwarantowany więc dotyczy to wszystkich, którzy mają pakiet Film HD w abonamencie, ale sprawdź to też na swojej umowie - dla najnowszych umów z ostatnich tygodni zapewne może juz go nie być).

Kanał ten kończy nadawanie w PL z dniem 31.12.2019r, Polsat rozesłał już wiadomość przez ICOK (internetowe centrum obsługi klientów) o tym informując. Co to daje?
Ano to, że możemy bez żadnej kary umownej, nieważne czy do końca umowy mamy 2 lata czy 2 tygodnie - wypowiedzieć umowę!

Nie chcesz wypowiadać umowy bo dalej chcesz korzystać z usług CP? Wypowiedz umowę, poczekaj parę dni i dzwoń do DUK (dział utrzymania klienta) - wynegocjujesz aneks do umowy z darmowymi miesiącami

Co można zyskać? Jak przy każdym wypowiedzeniu umowy w CP to zależy od tego jaką aktualnie masz umowę (powtórzę: nieważne czy jesteś na początku umowy czy pod koniec)
- jak masz umowę na 2 lata, to po zarejestrowaniu wypowiedzenia i kontakcie z DUK możesz liczyć na umowę 3/15 (3 miesiące gratis, umowa na 15 mc)
- jak masz teraz krótką umowę (12-15 miesięcy) to możesz np. skorzystać z umowy 6/24 (6 miesięcy gratis, umowa na 24 miesiące).
- oczywiście możesz porostu wypowiedzieć sobie wczesniej umowę z CP jeśli tylko czekasz do końca umowy

Przykładowo ja mam umowę aktualnie na 24mc z 6 miesiącami gratis i ostatnim miesiącem gratis będzie właśnie styczeń, wyślę wypowiedzenie w styczniu , DUK i kolejne 3 miesiące będą gratis czyli łącznie będę miał ciąg 9 miesięcy bez opłat za pakiet CP z Ligą Mistrzów

PS. Jeśli nie zmieniasz pakietu, ani sprzętu w CP to pamiętaj, ze normalnie wypowiedzenie umowy możesz składać aż 7 mc przed końcem umowy, dzwonisz wtedy do DUK, masz aneks i nowa umowa leci już 7 mc przed końcem poprzedniej Nigdy nie czekajcie do końca umowy, szkoda darmowych miesięcy

PS.2. Przed wysłaniem wypowiedzenia sprawdź swoją umowę i to czy masz CBS Action na liście kanałów gwarantowanych w pakiecie FILM HD.
Jeśli masz (a wygląda to tak w umowie) to możesz wypowiadać bezkarnie umowę

211766.jpg
PS.3. Wypowiedzenia z tytułu złamania warunków umowy przez CP (czyli bez żadnych kar dla abonentów) można składać do 30 dni od daty zmiany umowy czyli do 30.01.2020r.

Wracając do okazji związanej z usunięciem kanału gwarantowanego CBS Action w Cyfrowym Polsacie:
Niektórzy wypowiadają umowy już teraz, nie czekając na wyłączenie kanału CBS Action, ale aby nie zaskoczyć się niemile najlepiej odczekać do 1 stycznia i wysłać wypowiedzenie umowy.
Jak? Albo pocztą tradycyjną za potwierdzeniem odbioru:
Cyfrowy Polsat S.A. ; ul. Łubinowa 4a ; 03-878 Warszawa

a najlepiej i najszybciej jako skan przez ICOK.


Wzór wypowiedzenia (do przeformatowania żeby ładniej wyglądało:):

miejscowość, dn. .......r.
Imię i nazwisko: ..............
Adres: .....................
tel. ............................
Nr dok. tożsamości:............................
PESEL: ............................
Nr karty: ............................
Nr seryjny: ............................
Nr modułu CA/dekodera: ............................

Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa


WYPOWIEDZENIE UMOWY

Z powodu zmiany warunków umowy (usunięcie z oferty gwarantowanego w pakiecie Film HD kanału CBS Action) niniejszym zgodnie z zapisem regulaminu wypowiadam umowę o świadczenie usług pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. bez okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec najbliższego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.


Z poważaniem,
Aktualizacje społecznościowe
exciter
Taka sama sytuacja w Toya. Wypowiedzenie należy złożyć do końca grudnia.

11471.jpg
Najlepsze komentarze
531 Komentarzy
Prześlij Komentarz