Niestety, ta okazja już wygasła
Wypiekacz pieczywa Tefal PF610138 Home Bread Baguettes
473° Zakończono

Wypiekacz pieczywa Tefal PF610138 Home Bread Baguettes

492zł615zł-20% Darmowa dostawa DarmowaMall.pl Okazje
77
lis 9. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jeszcze jeden model maszyny do wypieku.

Opis programów

Program Bagietka pozwala na własnoręczne wykonanie bagietek.
Program podzielony jest na 2 etapy.
1etap > Wyrabianie i rośnięcie ciasta
2etap> Pieczenie
Cykl pieczenia następuje po wyrobieniu ciasta i uformowaniu bagietek

Bagietka słodka
Dla wypieków słodkich: drożdżówek, bułeczek, bułek maślanych itp.

Pieczenie bagietek
Program 3 pozwala na pieczenie bagietek z wcześniej przygotowanego ciasta. Podczas korzystania z programu 3 nie należy pozostawiać urządzenia bez nadzoru. W celu przerwania cyklu przed jego zakończeniem należy ręcznie zatrzymać program poprzez wciśnięcie i przytrzymanie przycisku .

Chleb podstawowy-Program 4
pozwala zrealizować większość przepisów na pieczywo białe przy użyciu maki pszennej

Chleb francuski -Program 5 odpowiada przepisowi na biały chleb francuski tradycyjny, pełen pęcherzyków.

Chleb pełnoziarnisty -Program 6 służy do przygotowania chleba z maki pełnoziarnistej.

Chleb słodki - Program 7 jest przystosowany do przepisów, które zawierają więcej tłuszczu i cukru. Przy korzystaniu z gotowych mieszanek nie należy przekraczać 1000 g ciasta końcowego.

Chleb szybki- Program 8 odpowiada przepisowi na chleb szybki, którego receptura znajduje się w dołączonych przepisach. Woda użyta do tego przepisu może mieć maksymalną temperaturą równą 35°C.

Chleb bezglutenowy Program 9 jest przeznaczony dla osób nietolerujących glutenu (chorych na celiakii), który występuje w wielu zbożach (pszenica, owies, żyto, jęczmień itp. …). Forma do ciasta powinna być dokładnie i systematycznie myta, aby nie zaistniało ryzyko kontaktu maki bezglutenowej z innymi mąkami. W przypadku bardzo rygorystycznej diety bezglutenowej należy sprawdzić, czy użyty środek spulchniający jest pozbawiony glutenu. Konsystencja mąk bezglutenowych nie pozwala na optymalne wymieszanie. Należy więc obsuwać w dół giętką, plastikową łopatką ciasto osadzające się na ściankach formy podczas mieszania. Chleb bezglutenowy ma bardziej zwartą konsystencją i jest jaśniejszego koloru niż chleb normalny. Dla tego programu jedyna dostępna waga to 1000 g.

Chleb bez soli --10--
Redukcja konsumpcji soli pozwala zmniejszyć ryzyko choroby serca

Chleb bogaty w Omega 3 (11. PROGRAM) Chleb bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3, dzięki zrównoważonemu przepisowi, zgodnemu z zasadami zdrowego odżywiania. Kwasy tłuszczowe Omega 3 przyczyniają się do dobrego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego.

Pieczenie chleba Program 12 pozwala na pieczenie wyłącznie od 10 do 70 min, regulowane 10-minutowymi przedziałami czasu, przy przyrumienianiu jasnym, średnim i mocnym. Może być wybrany jako jedyny oraz używany:
a) w połączeniu z programami do ciasta rosnącego,b) do podgrzania lub doprowadzenia chleba już upieczonego i schłodzonego do postaci chrupiącej,c) do dokończenia pieczenia w przypadku wystąpienia dłuższego braku prądu podczas cyklu pieczenia chleba. Ten program nie pozwala na pieczenie chleba według własnej receptury. Podczas realizacji programu 12 wypiekacz do chleba nie może być pozostawiony bez nadzoru. Aby przerwać cykl przed końcem należy zatrzymać ręcznie program przez przedłużone przytrzymanie przycisku .Ciasto Program 13 umożliwia jedynie wyrabianie. Odpowiada programowi mieszania i rośnięcia dla wszystkich ciast, które posiadają składniki powodujące ich wzrost. Na przykład: ciasto na pizzę.

Ciasta Program 14 umożliwia przygotowanie ciastek i ciast z proszkiem do pieczenia. Przy korzystaniu z tego programu jedyna dopuszczalna waga to 1000g.

Konfitury Program 15 służy do smażenia w formie konfitur. Owoce muszą być bez pestek i z grubsza pokrojone.

Ciasto Program 16 umożliwia jedynie wyrabianie. Jest przeznaczony do ciast nierosnących, na przykład do ciasta na makaron.


 • Moc: 1600W
 • Materiał zewnętrzy: plastik
 • Opóźnione uruchomienie: do 15h
 • Utrzymywanie ciepła: 1h
 • Kolor: biały
 • Rozmiary chleba: 750g / 1000g / 1500g
 • Wyświetlacz LCD
 • Ilość programów: 16
 • Specjalny program bezglutenowy
 • 3 Programy do produktów prozdrowotnych
 • Poziomy wypieczenia: 3

318959.jpg318959.jpg318959.jpgAktualizacje społecznościowe
Mall.pl OkazjeMall.pl kody rabatowe
Najlepsze komentarze
77 Komentarzy
Prześlij Komentarz