Wyjątkowe ebooki już od 16,49 zł w publio.pl
93°Zakończono

Wyjątkowe ebooki już od 16,49 zł w publio.pl

4
cze 11. 2016
Ekipa publio.pl poleca naprawdę dobre ebooki, w super cenach, tylko w weekend.
Np kultowe Lśnienie Kinga tylko 16,49 zł, a świetny kryminał Wioska morderców 17,49. Polecam też wstrząsającą historię o zakonnicach Zakonnice odchodzą po cichu za 16,99.

4 Komentarze

Czy ja wiem czy to są okazje


Dużo dobrych tytułów kinga się pojawia czasem w wyprzedażach Biedronki ... można dostać za połowę podanej ceny

Lśnienia akurat nie było ale było wiele innych równie ciekawych. I to była wersja papierowa wiec 16,49 za ebooka nie robi szału.

Autor

Windwalker.WindwalkerCze 11.

Czy ja wiem czy to są okazjeDużo dobrych tytułów kinga się pojawia czasem w wyprzedażach Biedronki ... można dostać za połowę podanej ceny Lśnienia akurat nie było ale było wiele innych równie ciekawych. I to była wersja papierowa wiec 16,49 za ebooka nie robi szału.


Ale pozostałych tytułów w Biedronce nie kupisz. Poza tym ebooków w Biedronce jakby mało trochę a ja lubię ebooki. Mało miejsca na półce zajmują. A "Wioska morderców" to nowość i naprawdę bardzo dobry kryminał.

Doszłam do takiego etapu, że wolę kupić lekko droższy e-book niż wersję papierową. Szybkość realizacji, ilość zaoszczędzonego miejsca, łatwość pożyczenia znajomym Poza tym te wersje w Biedronach kiedyś kupowałam i to były mniejsze formaty niż normalnie, Kinga się czasami cięzko tak czyta.

A tak poza tym to wciąż mam mój abonament na ksiązki w Legimi i w nim jest dużo Kinga (Pewnie się zachowuję czasami jak stażysta w dziale marketingu odkrywający szeptany marketing po 60groszy za wpis czy coś, bo gdzie mogę to chwalę) ale serio, jestem normalnym użytkownikiem i to jest mega fajna opcja więc polecam

Autor

Ja też wolę czasem zapłacić 5-7 zł więcej za ebooka, z głodu przez to nie umrę a nie mam już miejsca na papierowe książki.
a czy Publio.pl czy inny sklep to co kto lubi, ja lubię Kindle więc abonament się nie sprawdzi.
A publio lubię bo jestem trudnym klientem zgłaszałem kilka reklamacji, klika razy chciałem coś oddać co kupiłem drugi raz i zawsze obsługa klienta na wysokim poziomie, zawsze mi pomogli.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst