Niestety, ta okazja już wygasła
Wydłużenie do 3 lat gwarancji na nowozakupione smartfony Huawei P10, P10 Plus, P9, P9 Plus, Mate 9, Mate 9 Pro​
529° Zakończono

Wydłużenie do 3 lat gwarancji na nowozakupione smartfony Huawei P10, P10 Plus, P9, P9 Plus, Mate 9, Mate 9 Pro​

Plus Okazje
12
529° Zakończono
Wydłużenie do 3 lat gwarancji na nowozakupione smartfony Huawei P10, P10 Plus, P9, P9 Plus, Mate 9, Mate 9 Pro​
lut 17. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na pewno warto pamiętać o tej opcji i skorzystać, gdy ktoś właśnie kupuje smartfon Huawei P9, P9 Plus, Mate 9 lub Mate 9 Pro.

Najważniejszy warunek: aktywacji Pakietu Serwisowego Premium można dokonać tylko w ciągu 30 dni od daty zakupu smartfona (według daty na dowodzie zakupu).

Huawei - Pakiet Serwisowy Premium:
- 3 LATA GWARANCJI - dodakowy rok bezpłatnej opieki serwisowej w ramach gwarancji dla Huawei P9, P9 Plus, Mate 9, Mate 9 Pro;
- 3 MIESIĄCE NA WYMIANĘ WYŚWIETLACZA - bezpłatna wymiana wyświatlacza w przypadku uszkodzenia mechanicznego w ciągu 3 pierwszych miesięcy od daty zakupu;
- 3 MIESIĄCE NA WYMIANĘ URZĄDZENIA - wymiana na nowy telefon w przypadku wystąpienia wady fabrycznej w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.

Jak aktywować Pakiet Serwisowy Premium?

  • Otwórz aplikację HiCare;
  • Zaloguj się używając HUAWEI ID. Musisz posiadać aktywne konto (HUAWEI ID);
  • Zarejestruj się lub zaloguj się jeśli posiadasz już aktywne konto;
  • Zalogowanie się do aplikacji HiCare automatycznie aktywuje Pakiet Serwisowy Premium;
  • Aktywacja zostanie potwierdzona poprzez odpowiedni komunikat.

Warunki 3-letniej gwarancji: consumer.huawei.com/min…pdf


Aktualizacje społecznościowe
Plus OkazjePlus internet
12 Komentarzy
Nie krytykuję wstawki, ale nie wiem czy jest potrzebna - akcja już trwa dość długi czas, poza tym na pudełku telefonu jest bardzo wyraźnie zaznaczona + jest ulotka informacyjna (przynajmniej przy p9), więc myślę, że każdy właściciel w/w telefonów o tym wie :-)
Przy sprzedaży Mate 9 nie jest dołączana taka informacja. Gdybym nie zajrzał na oficjalną stronę Huawei, pewnie bym przegapił tę akcję. Myślę, że warto było opublikować
Z ciekawości sprawdziłem ile kosztuje takie huawei i myślałem że fiknę z krzesła. Mate 9 Pro to 3700zł a Mate 9 to 3000zł w xkomp. Jeszcze trójkę za iPhona dla szpanu mogę zrozumieć u części ludzi ale ceny tego chińczyka już nie. Mate 9 jest 3x lepszy od mojego Mi5 za $195?
​Nie chce nikogo urazić ale xioami i huawei to w teorii bardzo podobna nakładka na androida. Jednakże ja który jestem wydaje mi się dobrze obyty z androidem nie jestem w stanie ustawić u kolegi takiej głupoty jak nie wyłączanie telegrama (komunikator) i żeby przychodziły powiadomienia. Bateria działa źle wszystkim których znam w huawei. Nie wiem w czym jest problem/inność. Ale ja dziękuję za huaweia wole xiaomi tak jak napisałeś na 1/3 ceny.
Nie polecam P9 ze względu na beznadziejną obsługę klienta.

Avatar
Usunięty16023
.
Edytowane przez: "Usunięty16023" lut 28. 2017
Avatar
Usunięty31588
Usunięty1602317/02/2017 11:09

Tyle, ze aparat foto w mi5 to dno i metr mułu w porownaniu do tych H

​Czy ja wiem... Udało mi się cyknąć nawet dużo fajnych fotek ( nawet w nocy :-)) także bez przesady ;-)
Avatar
Usunięty5246
szymek17/02/2017 07:18

Nie krytykuję wstawki, ale nie wiem czy jest potrzebna - akcja już trwa d …Nie krytykuję wstawki, ale nie wiem czy jest potrzebna - akcja już trwa dość długi czas, poza tym na pudełku telefonu jest bardzo wyraźnie zaznaczona + jest ulotka informacyjna (przynajmniej przy p9), więc myślę, że każdy właściciel w/w telefonów o tym wie :-)Wszystkie promocje "są na pudełkach" - a jednak jest pepper, dzięki któremu możesz się dowiedzieć o promocjach nie oglądając pudełek i ulotek. Kto wpadł na taki genialny pomysł stworzenia takiego portalu? Oczywiście. Zawsze się znajdą głosy "Pepper? A komu to potrzebne?" - ale mimo to ja korzystam
wojciech.zawadzkilut 17. 2017

Wszystkie promocje "są na pudełkach" - a jednak jest pepper, dzięki kt …Wszystkie promocje "są na pudełkach" - a jednak jest pepper, dzięki któremu możesz się dowiedzieć o promocjach nie oglądając pudełek i ulotek. Kto wpadł na taki genialny pomysł stworzenia takiego portalu? Oczywiście. Zawsze się znajdą głosy "Pepper? A komu to potrzebne?" - ale mimo to ja korzystam


Ależ oczywiście. Miałem na myśli, że ci ludzie, co kupili już telefon na 99% wiedzą o rozszerzonej gwarancji, ale jak się okazało nie na wszystkich pudełkach jest info.
scottlut 17. 2017

​Nie chce nikogo urazić ale xioami i huawei to w teorii bardzo podobna na …​Nie chce nikogo urazić ale xioami i huawei to w teorii bardzo podobna nakładka na androida. Jednakże ja który jestem wydaje mi się dobrze obyty z androidem nie jestem w stanie ustawić u kolegi takiej głupoty jak nie wyłączanie telegrama (komunikator) i żeby przychodziły powiadomienia. Bateria działa źle wszystkim których znam w huawei. Nie wiem w czym jest problem/inność. Ale ja dziękuję za huaweia wole xiaomi tak jak napisałeś na 1/3 ceny.Co to znaczy: "Bateria działa źle". Ja mam Honora 6 i bateria działa mi dość długo, o 50% dłużej niż na Samsungach w podobnej cenie, czyli np. A5.
scott17/02/2017 08:14

​Nie chce nikogo urazić ale xioami i huawei to w teorii bardzo podobna na …​Nie chce nikogo urazić ale xioami i huawei to w teorii bardzo podobna nakładka na androida. Jednakże ja który jestem wydaje mi się dobrze obyty z androidem nie jestem w stanie ustawić u kolegi takiej głupoty jak nie wyłączanie telegrama (komunikator) i żeby przychodziły powiadomienia. Bateria działa źle wszystkim których znam w huawei. Nie wiem w czym jest problem/inność. Ale ja dziękuję za huaweia wole xiaomi tak jak napisałeś na 1/3 ceny.


Nie wiem z czym masz problem. U mnie wszystko działa dobrze w Huawei P9.
papanalepikulut 18. 2017

Nie wiem z czym masz problem. U mnie wszystko działa dobrze w Huawei P9.

​Chyba jasno napisałem. Moja opinia jest subiektywna.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst