Wydane 100 zł = bon na 20 zł do kawiarni i restauracji w Galerii Libero Katowice
353°

Wydane 100 zł = bon na 20 zł do kawiarni i restauracji w Galerii Libero Katowice

2
353°
Wydane 100 zł = bon na 20 zł do kawiarni i restauracji w Galerii Libero Katowice
Obowiązuje do 31/10/2020Dostępność Śląskiepaź 2. 2020
Masz ochotę coś przekąsić? A może zjeść pyszny deser i napić się aromatycznej kawy?
Libero ma dla Ciebie wyjątkową promocje i dokłada się do tej uczty.

Od 2 października, przez cztery kolejne weekendy, Libero zaprasza na WEEKEND NA WIDELCU i rozdaje vouchery o wartości 20 zł do wykorzystania w kawiarniach i restauracjach znajdujących się w Galerii.

Co zrobić żeby zgarnąć voucher?
Wystarczy zrobić zakupy w piątki lub soboty o wartości min. 100 zł, odebrać kupon zniżkowy i wybierać z oferty gastronomicznej w Galerii Libero.
Burger? Frytki? A może sushi? Ty wybierasz na co masz ochotę!

Vouchery*, po okazaniu paragonu, można odebrać w Info Punkcie zlokalizowanym na poziomie 0.

*Vouchery można zrealizować od piątku do niedzieli. Termin ważności voucherów 25.10.2020.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
II. ZASADY UCZESTNICZENIA W PROMOCJI
10. Całkowita liczba nagród gwarantowanych jest ograniczona i wynosi 1600 sztuk. limit dzienny wydawanychvoucherów to 200 w każdym z dni o których mowa w punkcie 6.


IV. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
9. Uczestnik wyraża zgodę na publiczne udostępnianie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie swojegowizerunku, w szczególności w sieci Internet, utrwalonego w ramach udziału w Akcji, zgodnie zpostanowieniami Regulaminu Akcji Promocyjnej, w którym bierze udział.

10. Wizerunek Uczestnika utrwalony w ramach udziału w Akcji Promocyjnej może być wykorzystywany irozpowszechniany przez Administratora danych poprzez udostępnienie go w sieci Internet (m.in. strona www.liberokatowice.pl, Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Snapchat, Vine, TripAdvisor) oraz materiałachreklamowych w celach marketingowych

Regulamin
antycook02/10/2020 10:52

II. ZASADY UCZESTNICZENIA W PROMOCJI10. Całkowita liczba nagród g …II. ZASADY UCZESTNICZENIA W PROMOCJI10. Całkowita liczba nagród gwarantowanych jest ograniczona i wynosi 1600 sztuk. limit dzienny wydawanych voucherów to 200 w każdym z dni o których mowa w punkcie 6. IV. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH9. Uczestnik wyraża zgodę na publiczne udostępnianie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie swojego wizerunku, w szczególności w sieci Internet, utrwalonego w ramach udziału w Akcji, zgodnie z postanowieniami Regulaminu Akcji Promocyjnej, w którym bierze udział. 10. Wizerunek Uczestnika utrwalony w ramach udziału w Akcji Promocyjnej może być wykorzystywany i rozpowszechniany przez Administratora danych poprzez udostępnienie go w sieci Internet (m.in. strona www. liberokatowice.pl, Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Snapchat, Vine, TripAdvisor) oraz materiałach reklamowych w celach marketingowychRegulamin


I lemingi plusują?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst