Niestety, ta okazja już wygasła

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom 100S

kwi 17. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jest zniżka w oficjalnym sklepie na wiele modeli.
Nie jest potrzebny kod.
Oferta ważna jeszcze 2 dni.
Prezentuje okazje model na H100S, ulepszona pod względem łatwości mycia model H100 który był polecany na grupie Facebook "Dieta warzywno - owocowa - wymieniamy się doświadczeniami".

Poniżej wklejam trochę opisu ze strony hurom. Proszę równocześnie o opinie czy kupić ten model czy może inny.
Sam chcę kupić i się waham.

Aby ułatwić mycie siatkę metalową z otworami zastąpiono dwoma ceramicznymi filtrami. Z minusów to ktoś pisał że taki filtr wyciskający spadł mu na podłogę i się stłukł, musiał kupić nowy za 190 zł:(

Technologia wyciskania Hurom EASY SST
Marka Hurom
Seria Easy
Gwarancja 10 lat gwarancji
Cechy unikalne Prostota obsługi
Przygotowywanie lodów i sorbetów
Szybkie mycie
Klarowny sok z produktów miękkich
Techniczne:
Pojemność misy
350 ml
Materiał obudowy Tworzywo
Obroty wałka ślimakowego43 obr/min
Moc silnika 150W
Wymiary (G x S x W)210 x 292 x 462
Waga 5,5 kg
Wyposażenie
Manetka regulacji gęstości soku
NIE
Filtr doklarownych soków TAK
Filtr do gęstych sokówTAK
Przystawka do lodów(sorbetów) TAK
Squeezerdo cytrusów NIE
Stojak na akcesoria NIE
Książkaz przepisami TAK
Instrukcja obsługi TAK
Formado tofu NIE

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków HUROM H100S
Od 1974 roku marka Hurom udoskonala swoje wolnoobrotowe wyciskarki do soków, które przez specjalistów uznawane są za absolutnie wiodące modele na rynku. Ta zasłużona firma prezentuje tym razem produkt, który jest swoistym połączeniem doświadczenia, prostoty oraz sprytnej technologii. HUROM H100S ceniony jest za swój estetyczny rys oraz wysokiej klasy funkcjonalność. Najważniejsze jest jednak to, że można dzięki niemu przygotować orzeźwiające soki, które nie będą pozbawione wartości odżywczych, co często zdarza się podczas używania wysokoobrotowego sprzętu niskiej jakości.Technologia EASY STT™ - przejdź na wolne obroty i zrelaksuj się przy najlepszym smaku
To, co wyróżnia wolnoobrotową wyciskarkęHUROM H100S, jest przede wszystkim technologia EASY STT™ (Slow Squeezing Technology), która pozwala na miażdżenie owoców na wolnych obrotach. Wałek ślimakowy w tym urządzeniu porusza się z niewielką prędkością 43 obrotów na minutę, dzięki czemu możliwe jest zachowanie w wyciśniętym soku dużej ilości witamin i mikroelementów zawartych w owocach i warzywach. Sprzęty, które działają na wyższych obrotach, tym samym szybko się nagrzewają, pozbawiają soku wielu cennych składników odżywczych. Ten produkt pozwala na sprawne przygotowanie najlepszych świeżo wyciśniętych pyszności z wysoką zawartością zdrowych dodatków.


525541_1.jpg
FILTRY ZASTĄPIŁY METALOWE SITA
W budowie tej wyciskarki zwraca uwagę zastosowanie nowatorskich filtrów zamiast typowych metalowych sitek. To rozwiązanie pozwala na dokładniejsze oddzielenie pulpy - nawet najmniejsze kawałki owoców nie znajdą się w soku, dzięki czemu będzie on miał klarowny charakter.


525541_1.jpg
KOLEJNA ZMIANA W KIERUNKU ŁATWOŚCI CZYSZCZENIA
Ten produkt posiada misę, która daje możliwość otwarcia dolnego wylotu pulpy. Misa ta posiada także specjalnie zaprojektowane dno, które pozbawione jest zagłębień czy szczelin, przez co nie zbiera się w nich pulpa czy kawałki owoców. Wszystkie te udogodnienia pozwalają na proste rozłożenie wyciskarki i sprawne umycie jej pod bieżącą wodą. Zamiast długotrwałego czyszczenia wystarczy kilkadziesiąt sekund, po których ten produkt gotowy jest do wysuszenia i kolejnego użycia.


525541_1.jpg
WAŁEK ŚLIMAKOWY Z SILIKONOWĄ USZCZELKĄ
Wnętrze misy posiada dodatkową ochronę przed kumulowaniem się pulpy, dzięki specjalnie zaprojektowanej silikonowej uszczelce, która została ulokowana wewnątrz wałka ślimakowego. Z dużą skutecznością przeciwdziała zbieraniu się pozostałości na dnie misy i od spodu wałka ślimakowego. Zmiana ta jest dużym udogodnieniem w czyszczeniu urządzenia, gdyż miejsca te to jedne z najtrudniej dostępnych w wyciskarkach.


525541_1.jpg

525541_1.jpgWYCISKARKA DO OWOCÓW, KTÓRĄ BARDZO ŁATWO WYCZYŚCIĆ
Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100S
zawiera wiele udoskonaleń i innowacji, które w ogromnym stopniu wpływają na wygodę czyszczenia i jednocześnie użytkowania całego urządzenia. Wyjątkowa w tym modelu konstrukcja misy umożliwia całkowite otwarcie dolnego wylotu pulpy. Dzięki takiemu rozwiązaniu czyszczenie trwa zaledwie kilka chwil, ponieważ jedyne co musisz zrobić to opłukać części pod bieżącą wodą!HUROM H100S - NIEBYWALE INTUICYJNYU
rządzenie do wyciskania soku musi cechować się intuicyjną obsługą - użytkownik powinien już po kilku chwilach bez drobiazgowego czytania instrukcji, móc cieszyć się swoim sprzętem. HUROM H100S właśnie taki jest - dzięki bardzo prostej i klarownej budowie można go złożyć w zaledwie 5 sekund i przejść do wyciskania swoich ulubionych owoców.


KOMORA WSADOWA Z PODWÓJNYM WLOTEM
Bardzo przydatną opcją jest tu podwójna komora wsadowa (dual hopper), która pozwala na jednoczesne wsadzanie do urządzenia dwóch różnych typów warzyw lub owoców. Dolny otwór dobrze nadaje się do umieszczania w nim produktów o okrągłym kształcie, takich jak winogrona, jagody, pomidorki, wiśnie czy groszek. Górny natomiast służy do obsługiwania warzyw o podłużnym kształcie, w rodzaju ogórków, marchewek i selera naciowego.POZOSTAŁO JEDYNIE PIĘĆ CZĘŚCI DO CZYSZCZENIA
Ta wyciskarka ma zaledwie 5 części, które przeznaczone są do mycia. Są to:

525541_1.jpg


525541_1.jpg Filtr do soków klarownych.występują w nim niewielkie szczeliny, dzięki czemu do soku nie przedostają się elementy pulpy, przez co można uzyskać sok o krystalicznej i klarownej konsystencji.


525541_1.jpg Filtr do soków gęstych w tym typie filtra szczeliny są odrobinę szersze, co pozwala na uzyskanie soków o bardziej gęstych właściwościach, dobrych na przykład dla małych dzieci.


525541_1.jpgPrzystawka do lodów dzięki niej możliwe jest mielenie i rozdrabnianie mrożonych owoców, co przyda się do przygotowywania orzeźwiających lodów i zimnych deserów.


UNIKALNY DESIGN
Wolnoobrotowa wyciskarka do soków HUROM H100S to bardzo estetyczny produkt o ciekawym i nowoczesnym designie. Sprawdzi się on w wielu aranżacjach kuchennych, będąc dobrze prezentującym się elementem wyposażenia. Poza przyjemnym wyglądem ta wyciskarka jest bardzo trwała, o co dbają materiały, z których została wykonana. Ultem i szkło akrylowe najwyższej klasy tworzą wspólnie wytrzymały produkt, który będzie służył latami (HUROM H100S objęty jest 10-letnią gwarancją).
Aktualizacje społecznościowe
24 Komentarze
Prześlij Komentarz