Niestety, ta okazja już wygasła
Wycieraczki samochodowe. 2,49 Kaufland
501° Zakończono

Wycieraczki samochodowe. 2,49 Kaufland

2,49złKaufland Okazje
14
501° Zakończono
Wycieraczki samochodowe. 2,49 Kaufland
maj 2. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Włoskie wycieraczki firmy bottici. Różne rozmiary. Cena na polce 4,50 a przy kasie 2,49. Jeszcze sporo ich zostało w Kaulandzie we Wrocławiu koło aquaparku.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
14 Komentarzy
Trafiłem na te wycieraczki tuż po dostawie, kosztowały 4,99 za sztukę. Dość sceptycznie nastawiony kupiłem 1 komplet (3 sztuki). Po założeniu okazało się że są znacznie lepsze od niejednych modeli kosztujących 10-20zł za sztukę. Niestety, gdy się opamiętałem że warto by zrobić ich zapas, nie było już po nich śladu w sklepie. Tak więc jak ktoś je znajdzie w swoim Kauflandzie to nie zastanawiać się tylko brać ile wlezie. Jest to świetny zakup za 5 złotych, a co dopiero za 2,50!
Edytowane przez: "RafalKraw" maj 2. 2017
Z najtanszych to tylko Alca.
stonkaziemniaczanamaj 2. 2017

Z najtanszych to tylko Alca.

Tylko wyszło i umarło. Trzeba być otwartym na nowe cebule.
Ja kupiłem same pióra z poprzedniej wycieraczkowej cebuli z Kaufa i mocno takie sobie były. Nie dość, że zbierały słabo wodę, to były wyjątkowo głośne (irytujące piszczenie) - podejrzewam, że dlatego iż same gumy były zauważalnie twardsze. Przeprosiłem się ze starymi Aerotwinami i może teraz będę dopiero czegoś szukał, ale raczej pominę cebulowe okazje.
Jaka cena taka i wycieraczka
Jasioo02/05/2017 18:04

Jaka cena taka i wycieraczka

Wymieniłem jakieś stare no mamy na Boscha i piszczą gorzej od tamtej taniej tandety, a więc co do ceny i jakości to nie zawsze idą w parze
GrzesiekMurawiecmaj 2. 2017

Wymieniłem jakieś stare no mamy na Boscha i piszczą gorzej od tamtej ta …Wymieniłem jakieś stare no mamy na Boscha i piszczą gorzej od tamtej taniej tandety, a więc co do ceny i jakości to nie zawsze idą w parzePewnie Bosch eco straszny syf, jak bosch to tylko z tych wyższych serii. Z tanich i dobrych to kamoka i oximo.
GrzesiekMurawiecmaj 2. 2017

Wymieniłem jakieś stare no mamy na Boscha i piszczą gorzej od tamtej ta …Wymieniłem jakieś stare no mamy na Boscha i piszczą gorzej od tamtej taniej tandety, a więc co do ceny i jakości to nie zawsze idą w parze


Z BOSCHA to sobie wiertarkę albo szlifierkę mozna kupić Są dużo lepsze marki wycieraczek
Badziewie i dziadostwo.
Avatar
Usunięty22379
RafalKraw02/05/2017 17:20

Trafiłem na te wycieraczki tuż po dostawie, kosztowały 4,99 za sztukę. Doś …Trafiłem na te wycieraczki tuż po dostawie, kosztowały 4,99 za sztukę. Dość sceptycznie nastawiony kupiłem 1 komplet (3 sztuki). Po założeniu okazało się że są znacznie lepsze od niejednych modeli kosztujących 10-20zł za sztukę. Niestety, gdy się opamiętałem że warto by zrobić ich zapas, nie było już po nich śladu w sklepie. Tak więc jak ktoś je znajdzie w swoim Kauflandzie to nie zastanawiać się tylko brać ile wlezie. Jest to świetny zakup za 5 złotych, a co dopiero za 2,50!Ja nie polecam. Kupiłem kiedyś trzy komplety, każdy wymieniałem po miesiącu. Przede wszystkim kiepsko znoszą niższe temepratury, piszczą, szybko tracą elastyczność. Jedyne na co nie narzekałem to docisk. Także jak ktoś potrzebuje na krótki okres czasu to warto.
Usunięty2237904/05/2017 12:24

Ja nie polecam. Kupiłem kiedyś trzy komplety, każdy wymieniałem po mie …Ja nie polecam. Kupiłem kiedyś trzy komplety, każdy wymieniałem po miesiącu. Przede wszystkim kiepsko znoszą niższe temepratury, piszczą, szybko tracą elastyczność. Jedyne na co nie narzekałem to docisk. Także jak ktoś potrzebuje na krótki okres czasu to warto.


Moje już chodzą ze dwa/trzy miesiące a wciąż działają dokładnie i bezgłośnie jak nówki.
Avatar
Usunięty22379
RafalKrawmaj 4. 2017

Moje już chodzą ze dwa/trzy miesiące a wciąż działają dokładnie i bezgłoś …Moje już chodzą ze dwa/trzy miesiące a wciąż działają dokładnie i bezgłośnie jak nówki.Tylko pogratulować, ja niestety po kilku takich zakupach przesiadłem się na najtańsze bosche. Wytrzymują mi spokojnie rok, zmieniam zawsze na wiosnę.
Jakie polecicie wycieraczki do mondeo mk3 ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst