Niestety, ta okazja już wygasła
Wszystkie soki i smoothies vital fresh 4 w cenie 2 @Biedronka
700° Zakończono

Wszystkie soki i smoothies vital fresh 4 w cenie 2 @Biedronka

Biedronka Okazje
52
700° Zakończono
Wszystkie soki i smoothies vital fresh 4 w cenie 2 @Biedronka
lip 8. 2020Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
Głuptasek08/07/2020 18:02

Najlepsze są te o smaku owoców tropikalnych.Ponadto, jeśli jesteście alk …Najlepsze są te o smaku owoców tropikalnych.Ponadto, jeśli jesteście alkoholikami, polecam użyć tych smoothie do drinków. Smacznego



Alkoholik nie pije wódki z sokiem, a wódkę miesza ze spirytusem.
Polecam smoothie z ananasem i kokosem
52 Komentarze
Polecam smoothie z ananasem i kokosem
Dzięki
lucashfan08/07/2020 17:22

Polecam smoothie z ananasem i kokosem


A ja nie polecam 😁
Najlepsze są te o smaku owoców tropikalnych.
Ponadto, jeśli jesteście alkoholikami, polecam użyć tych smoothie do drinków.
Smacznego
Głuptasek08/07/2020 18:02

Najlepsze są te o smaku owoców tropikalnych.Ponadto, jeśli jesteście alk …Najlepsze są te o smaku owoców tropikalnych.Ponadto, jeśli jesteście alkoholikami, polecam użyć tych smoothie do drinków. Smacznego



Alkoholik nie pije wódki z sokiem, a wódkę miesza ze spirytusem.
Czy te wszystkie soki muszą stać w lodówce?
Malinowa9608/07/2020 19:05

Czy te wszystkie soki muszą stać w lodówce?


My kupujemy te 3l i nie trzymamy w lodówce nawet po otwarciu
Kolejny raz muszę jechać do Biedronki
Malinowa9608/07/2020 19:05

Czy te wszystkie soki muszą stać w lodówce?


Mogą stac obok lub na
lucashfan08/07/2020 17:22

Polecam smoothie z ananasem i kokosem


Hańba Ci. Mango marakuja najlepsze
Te soki pewnie po 4pln lub więcej za litr? :/ Też są rzadkie jak te z koncetratu z samym cukrem że wypijesz jedną butelkę w pół minuty i dalej masz pragnienie?(aka sam cukier)
Edytowane przez: "Chipsomaniak" lip 8.
4 w cenie 2 + mieszaj dowolnie. Jak rabat obliczą?
Ile kosztuje ten 3l?
Jednoryb08/07/2020 21:31

Ile kosztuje ten 3l?


Jabłko coś chyba 10-11zl, pomarańcza chyba 14
Monson08/07/2020 21:31

Jabłko coś chyba 10-11zl, pomarańcza chyba 14


Czyli 22 zł za 12L co daje cenę 1.83zł/L
pesel08/07/2020 21:16

4 w cenie 2 + mieszaj dowolnie. Jak rabat obliczą?


Tak jak zawsze.
Dwa najtańsze będą rabatowane
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst