Wszystkie produkty tańsze o 50% @ Reporter Young
20°Zakończono

Wszystkie produkty tańsze o 50% @ Reporter Young

Pepper 0
sty 4. 2015
Promocja podobna do ostatniej akcji promocyjnej w Reporter Young, z tą jednak różnicą, że teraz wszystkie produkty zostały objęte rabatem 50%. Co znaczy, że teraz kupujemy taniej o połowę. Wyprzedaż dotyczy najnowszej kolekcji jesień/zima 2014.

Wśród produktów znajdziecie bluzy, marynarki, koszule, t-shirty, spodnie, spódnice oraz rozmaite dodatki. A wszystko za połowę dotychczasowej ceny.

Jeżeli córa bezskutecznie suszyła wam głowę o ten niezwykle modny i oryginalny bezrękawnik reporteryoung.pl/bez…D0=, to teraz możecie zrobić jej niespodziankę.
Nad kupnem tej koszuli na pewno długo się nie będziecie zastanawiać, choćby ze względu na wyjątkowo atrakcyjną cenę 29zł reporteryoung.pl/kos…D0=

Jeansy, czyli to, co najwygodniejsze dla nastolatka płci męskiej reporteryoung.pl/jea…nQ9 w cenie 54,99zł;
A może wybieracie się z dzieciakami na narty i nie macie narciarskiej kurtki?! Nic straconego, wystarczy przejrzeć produkty w internetowym sklepie Reporter Young. Znajdziecie tam m.in. taki model reporteryoung.pl/kur…nQ9 w cenie 139,99zł.

Brak informacji, do kiedy potrwa promocja, ale podejrzewam, że to zbędna informacja, bo produkty znikają w ekspresowym tempie. Także promocja zapewne zakończy się wraz z wyczerpanie zapasów.

Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy